Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Smoka

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

 

 

       Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Smoka 


Ze względu na dobre układy między Smokiem a Kogutem, rok Koguta jest dla Smoka rokiem szczęśliwym. Większość spraw, Smok będzie załatwiał łatwo, bez problemowo, zgodnie z jego oczekiwaniami i planami. Rok ognistego Koguta jest dla Smoka rokiem szans, postępu i spełnionych marzeń. Rok 2017 jest dla Smoka okazją do poprawy jakości swojego życia. Krótko mówiąc, jeżeli Smokowi coś brakuje i jest niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji, to rok 2017 jest fantastycznym czasem dla niego na dokonanie pozytywnych zmian. By wykorzystać w pełni energie Koguta, musi Smok zacząć działać, gdyż tylko jego aktywność jest fundamentem sukcesu Smoka. Cokolwiek Smok zaplanuje i zacznie działać w tym kierunku, to przedsięwzięcie jego będzie się szybciej realizować. W roku Koguta, Smok powinien skoncentrować się na pracy w grupie, dużej ilości kontaktów, co pozwoli mu na jeszcze większe sukcesy.

Smok z natury towarzyski, w roku Koguta będzie jeszcze bardzo aktywny towarzysko, jak do tej pory. Przedstawiciele znaku Smoka nie powinni się dziwić, że większość roku 2017 spędzą po za domem. Najlepszym czasem na atrakcyjne spotkania towarzyskie dla Smoka są miesiące kwiecień, lipiec, sierpień i wrzesień. 

W życiu zawodowym Smoka, też się będzie dużo działo. Smok będzie miał wiele okazji do sukcesów i pomimo paru krótkich rozczarowań, kariera smoka będzie pieła się do góry. Reputacja Smoka przyniesie mu tak samo dużo korzyści, co wytrwała praca. Dla kariery Smoka cały rok jest dobrym czasem, bez wyróżnienia poszczególnych miesięcy. 

W kwestiach finansowych, Smok w roku Koguta, będzie miał również duży sukces. Pojawi się dla niego łatwość zarabiania pieniędzy i wyjątkowe do tego okazje. By w pełni mógł Smok korzystać z pozytywnych wpływów roku Koguta, powinien rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Rok Koguta nie jest czasem na lekkomyślność. Planując wydatki z wyprzedzeniem, Smok utrzyma swoją płynność finansową. Natomiast rodzina Smoka podaruje mu pełne wsparcie w tym, co robi Smok. 

W roku Koguta, Smok powinien uważać na swoje zdrowie. W gonitwie za aktywnościami Smok może zapomnieć o odpoczynku, co może być bezpośrednią przyczyną poważnych schorzeń, a wyczerpanie w roku Koguta może przejść na następne lata. Smok musi wprowadzić umiar pracy i odpoczynek. 

Dobre połączenie dla Smoka w roku Koguta są Szczur, Kogut i Małpa. Konflikty Smokowi mogą dawać znaki: Bawół, Tygrys i Pies. 

W roku Koguta, Smok nie będzie miał dużo powodów do rozczarowań, wszystko będzie raczej układało się dla Smoka korzystnie. Smok powinien pamiętać o odpoczynku i rozsądnym planowaniu swoich finansów. Zagrożeniem Smoka jest moment, w którym Smok zacznie unosić się dumą, czyli jego Ego będzie wysokie i zrazi do siebie wiele osób.

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2018

Czy wielkie mocarstwa muszą się ze sobą zderzyć, czyli o dylemacie Tukidydesa, czy światowa gospdoarka osiągnęła swój szczyt, a także o tym, co czeka Polaków po wakacjach? Zapraszam do lektury astrologicznej prognizy na wrzesień.
więcej »