Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Królika

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


                         Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Królika 


Rok ognistego Koguta, ze względu na konflikt na poziomie astrologicznym, nie jest szczęśliwym rokiem dla Królika. Kogut i Królik mają odwieczny problem ze sobą. Szarpią się ze sobą, dokuczają i nawzajem się zwalczają. Dlatego energia roku 2017 przyniesie Królikowi dużo kłopotów. By przeżyć w miarę spokojnie rok Koguta, Królik powinien zachować bardzo dużą ostrożność, a podejmowanie ostatecznych decyzji przenieść na inny czas. Oczywiście nie oznacza to, że Królik nie może wykorzystać roku 2017 na przygotowanie się do sukcesu w następnych latach. Królik powinien wykorzystać rok Koguta na naukę, rozwój duchowy i pracę nad sobą. Jeżeli Królik odczuwać będzie jakikolwiek dyskomfort powinien od razu się wycofać i poczekać na lepsze czasy. Tylko w ten sposób może się Królik uchronić przed kłopotami.

Pomimo powyższego, rok Koguta jest dla Królika aktywnym i przyjemnym czasem na poziomach towarzyskich. Królik nie będzie cierpiał na nudę, ale musi uważać na nowe znajomości. Brak ostrożności może Królik przypłacić chorobą, a nawet pobytem w szpitalu. 

Najlepszym czasem na sprawy sercowe dla Królika są miesiące: marzec, lipiec, listopad i grudzień. Pozostałe miesiące okażą się dla niego mniej korzystne, dlatego Królik powinien wykazać się wyjątkowo dobrym strategicznie myśleniem. Układy gwiazd roku Koguta mogą stwarzać Królikowi sytuacje rozwodowe i utraty długoletnich przyjaźni. Królik lubiący z reguły harmonię, jeżeli nie wykorzysta swoich zdolności komunikacyjnych, może odczuć bardzo boleśnie tą stratę.   

Zawodowo rok Koguta będzie trudnym rokiem dla Królika. W tym czasie Królik nie ma, co liczyć na awans, podwyżkę albo inne sukcesy zawodowe. Dlatego Królik powinien całą swoją energią skupić się na własnym rozwoju umiejętności i zdobywaniu następnych doświadczeń. Zdobyte umiejętności w roku Koguta zaowocują w następnych latach. Przez cały rok 2017 powinien Królik współpracować z innymi, gdyż tylko współpraca z innymi może pozwolić mu na małe sukcesy. Jeżeli Królik planuje zmianę pracy, powinien odczekać przynajmniej do następnego roku. 

Finanse Królika w roku Koguta będą dość trudne. Czas w roku 2017 będzie kosztownym czasem dla Królika, np. kosztowne podróże, minimalne dochody itp. Zobowiązania Królika pochodzące z innych lat, mogą sprawić w tym roku Królikowi znaczne problemy. Królik powinien być ostrożny i dokładnie kontrolować swój budżet domowy. Taką samą uwagę jak na pieniądze, powinien Królik zwrócić na pisma urzędowe i dokumenty, te również mogą sprawić mu znaczne kłopoty.  

W roku Koguta, dla Królika dobrym partnerem jest Koza, Smok, Świnia i Pies. Konfliktowymi osobnikami mogą być Szczur, Tygrys i Kogut. 

Królik powinien być przygotowany na rzucane różnego rodzaju kłody mu pod nogi. Bardzo wskazana jest dla Królika szczególna ostrożność, również w temacie finansów. Zagrożenia dla Królika, w roku Koguta, są bardzo duże na wszystkich poziomach, dlatego wskazane jest dla Królika by rok 2017 przeczekał spokojnie i nie podejmował żadnych ważnych decyzji. 
 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Medycyna holistyczna

W podejściu zintegrowanym, nazywanym medycyną holistyczną, najważniejszy jest pacjent, nie zaś filozoficzne czy naukowe dywagacje o tym, co jest możliwe a co nie jest możliwe. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »