Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Tygrysa

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


           
Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Tygrysa


W roku Koguta, Tygrys będzie aktywny i mało czasu inwestował w odpoczynek. Tygrys uzna, że szkoda mu czasu na relaks i zdecydowanie lepiej dla niego będzie  popracować. Tygrys będzie chciał być w roku Koguta samodzielnym, a nawet krnąbrnym. To jest negatywna strona Tygrysa, gdyż w roku Koguta lepsze i szybsze efekty pracy uzyska Tygrys współpracując z innymi. Praktycznie, każde przedsięwzięcie Tygrysa powinno być realizowane w porozumieniu z innymi, a różnice zdań wykorzystywane w pozytywny sposób. Tygrys ma szanse w roku Koguta na poznanie wielu ludzi o podobnych zainteresowaniach. 2017 rok jest też dobrym rokiem dla Tygrysów do podróży, z których będzie zadowolony.

Rok Koguta jest fantastycznym czasem dla rozwoju osobistego Tygrysa. To dobry czas na naukę, czytanie i zdobywanie wiedzy. To czas, w którym Tygrys z łatwością może zdobyć wyższe kwalifikacje, nowy zawód lub skończyć szkolę. Ważną rzeczą w roku Koguta dla Tygrysa jest jego uwaga na zdrowie. Poprzez większą aktywność może on brać na siebie za dużo działań i odpowiedzialności a zarazem zapominać o odpoczynku. Tygrys sam z siebie nie zmniejszy tempa pracy, najbliżsi powinni na to zwracać uwagę i wręcz zmuszać go do odpoczynku. 

Finanse Tygrysa znacznie wzrosną w roku Koguta, to będzie jeden z najlepszych lat finansowych Tygrysa w ostatnim czasie. Może się zdarzyć, że Tygrys z łatwością znajdzie nowe inne źródła dochodu, łącznie z wygraną na loterii. Tygrys powinien dobrze przemyśleć inwestowanie swoich zarobionych pieniędzy, a inwestycje powinny być dobrze dopasowane do jego potrzeb i możliwości finansowych. 

Życie rodzinne Tygrysa, w roku Koguta, nie rozwija się najlepiej. Tygrys całkowicie skoncentrowany na swojej pracy, nie będzie zauważać życia rodzinnego. Natomiast zmuszanie Tygrysa do spotkań rodzinnych będzie powodować stres. Pomimo, że Tygrys lubi towarzystwo swoich bliskich i bardzo ich kocha, ale chętniej inwestuje swój czas w interesy, jak w życie rodzinne. Dlatego Tygrys powinien w kontaktach z najbliższymi "zakładać białe rękawiczki". Samotne Tygrysy mogą liczyć w tym roku na wiele ciekawych kontaktów z interesującymi osobami. 

W roku Koguta, dla Tygrysa dobrym partnerem jest Smok, Koń i Pies. Konfliktowymi osobnikami mogą być ludzie z pod znaków: Bawoła, Węża, Królika i Małpy.
Szczególną uwagę powinien Tygrys zwrócić, w roku Koguta, na swoje zdrowie. Tygrys w roku Koguta powinien być ostrożnym, gdyż może w miejscu pracy spotkać konkurenta, który będzie chciał pokonać Tygrysa.
 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Inteligencja i Moc Prawdziwego Ja

W naszym wnętrzu istnieje inteligencja. Wbrew pozorom nie ma jej w naszym ciele i umyśle. Ciało i umysł mają inteligencję, która płynie z naszej istoty. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »