Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop w roku 2017 - ognistego Koguta

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

 
                          Chiński Horoskop w roku 2017 - ognistego Koguta


Chiński rok Koguta (żywioł ognia), według kalendarza księżycowego, trwa od 28 stycznia 2017 roku do 15 lutego 2018 roku. 

Chińska astrologia przedstawia Koguta, jako istotę posiadającą precyzję, perfekcjonizm, zaangażowanie we własne obowiązki i ekspresywność. Rok koguta jest również czasem, w którym wprowadzane są drastyczne zmiany, jak i skutecznie realizują się marzenia.

Kogut charakteryzuje się także takimi cechami, jak entuzjazm, witalność oraz czujność. Kogut jest symbolem przywództwo, rewolucji, budzenia się ze snu i początku dnia, jak i symbolizuje wschód słońca i pojawianie się światła. 

Jego podejście do życia zachęca wszystkich, by w pełni zaangażowali się w swoje działania i pracowali w grupie. Cokolwiek jest robione, zmierza do realizacji planów i marzeń. Rok Koguta nie jest dobrym czasem do kombinowania czy leniuchowania, to czas rzetelnej, uczciwej pracy przede wszystkim w grupie, stosowanie pozytywnych zasad i niepoddawania się porażkom.

Rok 2017 jest rokiem ognistego koguta i przynosi ze sobą bardzo dużo energii i pasji w działaniu, dużo wyzwań i dynamiki. Rok ten przyniesie też, dużo sytuacji szokujących, ekscytujących i dynamicznych. 

Kogut reprezentuje sfery przywódcze, to czas, w którym politycy, naukowcy czy biznesmani zaczną działać znacznie aktywniej, jak to robili w poprzednich latach. W zależności od tego, czy zostanie użyta przez nich mądrość czy egoizm, tak potoczą się losy świata. Energia Koguta prowokuje ludzi do snobizmu i egoizmu, jak i całkowitego braku przyjmowania krytyki. Brak zdrowego rozsądku, zahamowań i miłości może skierować politykę światową do zniszczenia obecnego świata.    

Kogut charakteryzuje się dużą ambicją, determinacją, upartością. Jak się uprze, to nawet cudzym kosztem, ale dojdzie do obranego celu. Najlepszą sferą sukcesu będzie w roku koguta, sfera finansowa. Największe możliwości zarobkowe w roku koguta, mają ludzie związani z obrotem pieniędzmi i wystąpieniami publicznymi. Kogut uwielbia przemowy, widownie i prace pod publiczność. Największym zagrożeniem w roku Koguta, to łatwe budzenie bardzo dużej zazdrości ze strony innych, jak i ponoszenie w pełni z tego powodu konsekwencji. 

Żywioł ognia może być niebezpieczny, jeżeli znajdzie się w działaniu człowieka dużo egoizmu, brak zdrowego rozsądku, jak i brak miłości do innego człowieka. W roku Koguta, można łatwo wywołać pożar, trudno jednak będzie go ugasić i naprawić straty.    

Chiński horoskop na rok 2017 sugeruje zaistnienie w tym czasie wielu niezwykłych, wręcz negatywnych dla świata wydarzeń. Dużo egoizmu wśród przywódców może powodować wiele tragedii. Dlatego wskazana jest wspólna praca, a nie zwalczanie siebie nawzajem. Tylko w ten sposób możemy się uchronić przed katastrofą. Świadomość zagrożenia może być fantastyczną formą zapobiegającą temu zagrożeniu.   

Ognisty Kogut charakteryzuje się odwagą, śmiałością i nieustępliwością, jak i przewiduje możliwość zbudowania pozytywnych więzi między ludźmi i narodami, tolerancji i wolności.  

Kogut jest symbolem płodności. Dlatego osoby, które do tej pory nie mogły mieć dzieci, w roku Koguta mają większe energetyczne szanse na zajście w ciążę. Wiele par stojących "na rozdrożu" w roku Koguta mogą zostać uzdrowione, a relacje między rodzinne ulegną poprawie. Podobnie jest u osób samotnych, w roku Koguta będzie im łatwiej znaleźć swoją "połówkę". Z powodu silnych energii komunikacyjnych, rok 2017 jest odpowiednim czasem na nawiązywanie wszelkiego rodzaju kontaktów biznesowych, politycznych i osobistych. To jest idealny czas na prace zespołową. W roku Koguta największą moc ma grupa, to nie jest czas na sukces dla osób działających w pojedynkę. Rok 2017 zapowiada przychylność grupowym przedsięwzięciom, podpisywanym umowom handlowym. 

Rok Koguta zapowiada również kłopoty w dyplomacji. Polegać one będą na polityce twardej ręki, nadmiernej krytyce i skandalach politycznych. Dlatego Rok 2017 zwiastuje szczęście i dużą dozę dramatyzmu. Nadszedł czas oczyszczania relacji rodzinnych, podniesienia wartości miłości. Jeżeli ktoś cierpiał z powodu nieporozumień, odrzucenia czy złego traktowania, w roku koguta ma szanse to zmienić.
Poniżej przedstawiamy linki do horoskopów konkretnych znaków:
 
Horoskop chiński dla Szczura >>>
Horoskop chiński dla Bawoła >>>
Horoskop chiński dla Tygrysa >>>
Horoskop chiński dla Królika >>>
Horoskop chiński dla Smoka >>>
Horoskop chiński dla Węża >>>
Horoskop chiński dla Konia >>>
Horoskop chiński dla Kozy (Owcy) >>>
Horoskop chiński dla Małpy >>>
Horoskop chiński dla Koguta >>>
Horoskop chiński dla Psa >>>
Horoskop chiński dla Świni (Dzika) >>>
 
Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kompletny przewodnik runiczny

Książka ta pomoże Ci odkryć proroczą moc run i ujawni, jak je wykorzystywać jako magiczne narzędzia odkrywania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i po prostu skazane na sukces. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »