Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

Wskaźniki poparcia społecznego są nadal dla Prawa i Sprawiedliwości stosunkowo wysokie, przy relatywnie słabych notowaniach opozycji. Jednak grudniowa awantura wokół ograniczeń dla dziennikarzy w Sejmie, blokada sejmowej mównicy, oraz – jak na polskie warunki – stosunkowo gwałtowne protesty i blokada Sejmu sygnalizują, że „coś” się zaczyna w kraju dziać. Ale czy to jest zapowiedź jakiejś większej fali procesów politycznych i zmian? Niekoniecznie. Na pewno nie jest to jeszcze moment, w którym opozycja przechodzi do kontrofensywy. Mimo to można mówić już o przesileniu. Prawo i Sprawiedliwość pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego już nie osiągnie mocniejszej pozycji. W styczniu zaczynają się ciężkie, kryzysowe aspekty w ważnych dla PiS horoskopach. W Horoskopie kongresu założycielskiego Saturn wkracza na Marsa, oraz tworzy opozycję do Słońca. Identyczne aspekty mają miejsce w horoskopie rejestracji partii. Takie podwójne uderzenie w Marsa i Słońce PiSu jest zapowiedzią nadciągających wstrząsów na łonie partii. W horoskopie Kaczyńskiego też szykują się niezwykle ciężkie i trudne aspekty, a sam rok 2017 będzie dla niego niezmiernie kryzysowy. Między lutym a listopadem czeka go opozycja Saturna do Słońca, a w całym roku 2017 jego progresywne Słońce wędrować będzie przez Saturna. Będzie to miało istotny – niekorzystny – wpływ na jego zdrowie, kondycję psychiczną, oraz skuteczność. Liczne saturniczne aspekty – partii i jej prezesa – są zapowiedzią dużych wstrząsów na prawicy. I choć notowania twardo pokazywały wysoki poziom poparcia dla PiS, to od stycznia zaczną one spadać. Inny ważny dla władzy polityk – przewodniczący Solidarności Piotr Duda zacznie płacić sporą cenę za popieranie rządu. Saturn w opozycji do jego Słońca przyniesie mu upadek autorytetu i pozycji w związku. Jednak opozycja nie będzie miała powodów do radości. Nie oznacza to jeszcze zasadniczych zmian politycznych trendów. Ważna bowiem dla opozycji postać – szef Nowoczesnej Ryszard Petru zaliczy w styczniu bardzo nieprzyjemną i trudną wędrówkę przez IC jego horoskopu. I choć opozycja zjednoczyła się w sprawie blokady Sejmu, to jednak zapowiedzi, że to Majdan, były stanowczo przedwczesne. To jeszcze nie czas na rewolucję w Polsce, o ile w ogóle do niej dojdzie.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie energetyczne - dr Meg Blackburn Rosey

Odkrywczy i zaskakujący ? prawdopodobnie najważniejszy podręcznik leczenia holistycznego ostatnich lat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »