Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

Wskaźniki poparcia społecznego są nadal dla Prawa i Sprawiedliwości stosunkowo wysokie, przy relatywnie słabych notowaniach opozycji. Jednak grudniowa awantura wokół ograniczeń dla dziennikarzy w Sejmie, blokada sejmowej mównicy, oraz – jak na polskie warunki – stosunkowo gwałtowne protesty i blokada Sejmu sygnalizują, że „coś” się zaczyna w kraju dziać. Ale czy to jest zapowiedź jakiejś większej fali procesów politycznych i zmian? Niekoniecznie. Na pewno nie jest to jeszcze moment, w którym opozycja przechodzi do kontrofensywy. Mimo to można mówić już o przesileniu. Prawo i Sprawiedliwość pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego już nie osiągnie mocniejszej pozycji. W styczniu zaczynają się ciężkie, kryzysowe aspekty w ważnych dla PiS horoskopach. W Horoskopie kongresu założycielskiego Saturn wkracza na Marsa, oraz tworzy opozycję do Słońca. Identyczne aspekty mają miejsce w horoskopie rejestracji partii. Takie podwójne uderzenie w Marsa i Słońce PiSu jest zapowiedzią nadciągających wstrząsów na łonie partii. W horoskopie Kaczyńskiego też szykują się niezwykle ciężkie i trudne aspekty, a sam rok 2017 będzie dla niego niezmiernie kryzysowy. Między lutym a listopadem czeka go opozycja Saturna do Słońca, a w całym roku 2017 jego progresywne Słońce wędrować będzie przez Saturna. Będzie to miało istotny – niekorzystny – wpływ na jego zdrowie, kondycję psychiczną, oraz skuteczność. Liczne saturniczne aspekty – partii i jej prezesa – są zapowiedzią dużych wstrząsów na prawicy. I choć notowania twardo pokazywały wysoki poziom poparcia dla PiS, to od stycznia zaczną one spadać. Inny ważny dla władzy polityk – przewodniczący Solidarności Piotr Duda zacznie płacić sporą cenę za popieranie rządu. Saturn w opozycji do jego Słońca przyniesie mu upadek autorytetu i pozycji w związku. Jednak opozycja nie będzie miała powodów do radości. Nie oznacza to jeszcze zasadniczych zmian politycznych trendów. Ważna bowiem dla opozycji postać – szef Nowoczesnej Ryszard Petru zaliczy w styczniu bardzo nieprzyjemną i trudną wędrówkę przez IC jego horoskopu. I choć opozycja zjednoczyła się w sprawie blokady Sejmu, to jednak zapowiedzi, że to Majdan, były stanowczo przedwczesne. To jeszcze nie czas na rewolucję w Polsce, o ile w ogóle do niej dojdzie.

 

Opinie

(2)

Dodaj komentarz

Do Marylki... 03.01.2017 00:52
~bebe
Polityczne preferencje autora - to jedno. Ale wytłumaczenie otaczającej rzeczywistości w funkcji przemieszczania się gwiazd na niebie - to drugie. Niełatwo jest opowiedzieć o tym co szykują gwiazdy będąc w środku zawirowań politycznych. Zapewne dużo łatwiej - nie będąc osobiście zaangażowanym w wydarzenia - jest postawienie horoskopu np. dla Urugwaju.
Czytanie tak "sensownych" pozycji jak wSieci, czy oglądanie TVPiS czy Republika, absolutnie nie spowoduje, że świat stanie się jaśniejszy. Raczej stanie sie jeszcze bardziej mroczny. Mnogość manifestacji w całym kraju z pewnością nie świadczy o stabilności rządów w Polsce. Upadek rządów PiS jest zatem właściwie przesądzony, a układy astrologiczne to potwierdzają. Być może nie jest to tak proste i może jeszcze nie teraz, ale w roku 1981 nikt w najśmielszych wizjach nie przewidywał, że będzie to początek końca imperium sowieckiego, a Polska wyzwoli się z bloku wschodniego, co nastapiło... zobacz więcej
komentarz 27.12.2016 16:02
~marylka
Od "n" lat wieszczy Pan upadek PiS-u, nie przypominam sobie żeby przewidział Pan podwójne, największe w historii Polski zwycięstwo PiS-u w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, z większością parlamentarną. Wręcz przeciwnie wygrać miało PO, a prezydentem miał być Komorowski. Radzę oglądać mniej TVN i czytać inne pozycje niż GW, Newsweek czy Polityka. Od razu świat wyda się Panu jaśniejszy.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Spotkania podróżnicze - Bali

Zapraszamy na spotkania podróżnicze o Bali prowadzone przez podróżnika Darka Byszko. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »