Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

W Europie też będzie się wiele działo. W horoskopie euro mamy opozycję Saturna do Księżyca, a w kosmogramie strefy Schengen opozycję Saturna do Słońca. Oznacza to konieczność podjęcia wielu ważnych, strategicznych decyzji związanych z przyszłością UE, zatrzymanie fali uchodźców, wzmocnienie granic, oraz uściślenie integracji wokół starych członków UE. Napięcia po zamachu terrorystycznym w Berlinie, obawy dotyczące wyników wyborów w Niemczech, zapowiada kwadratura Plutona do Słońca RFN. W doświadczonej terroryzmem Belgii też nie będzie spokojnie. Progresywny Księżyc w opozycji do Saturna zapowiada kolejną falę walki z terroryzmem w tym kraju, w końcu w siedzibie kluczowych unijnych instytucji. Problemy czekają Serbów, którzy zaczynają się przechylać w stronę Rosji. Kwadratura Urana do Słońca Republiki Serbskiej jest zapowiedzią politycznych wstrząsów i zmian, które mogą oddalać ten kraj od UE. Niezwykle niespokojnie będzie w Pribałtyce. Saturn na Słońcu i MC horoskopu Litwy, oraz Saturn na IC horoskopu Łotwy, są zapowiedzią testu, jaki przejdzie NATO. Putin powie pokerowe „sprawdzam” w stosunku do nowej prezydentury USA, a zarazem szefostwa NATO. Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk odegra jakąś ważną rolę. Przez jego zrelokowane MC na Brukselę tranzytu dokona Jowisz, ale opozycja Saturna do jego Marsa przyniesie mu spory kryzys pozycji, przyszłości w roli prezydenta UE na II kadencję, oraz krajowe poniewierki, które niewątpliwie zafunduje mu Kaczyński. Sojusznik Kaczyńskiego Victor Orban musi się liczyć z jakimś niepomyślnym zbiegiem zdarzeń. Kwadratura Saturna do Księżyca przyniesie mu spore osłabienie lub polityczny kryzys. 

Na Dalekim Wschodzie też nie ma mowy o spokoju. Pluton na Słońcu wodza Korei Płn. Kim Dzong Una mocno zradykalizuje sytuację w Korei. Może to oznaczać narastanie politycznej paranoi, oraz jakiś poważny militarny kryzys wokół Korei Płn. Niespokojnie zrobi się również w Kazachstanie. Saturn na Słońcu horoskopu tego kraju jest zapowiedzią potężnych wstrząsów politycznych i ekonomicznych. Kazachstan znajdujący się w klinczu między Chinami i Rosją będzie musiał podjąć strategiczny wybór, dokąd zmierza. Na Bliskim Wschodzie widać już konsekwencje nowego rozdania mocarstw. W horoskopie Libii Saturn na Medium Coeli może przynieść przełom w tym rozdartym po śmierci pułkownika Kadafiego państwie.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - preparat Mumio w płynie!

Od 3 tysięcy lat ludzkość korzysta z dobrodziejstw ,jakie niesie za sobą przyjmowanie mumijo w tym mumijo w płynie a nawet noszenie amuletu z mumijo. Poniżej przedstawiamy artykuł na temat dobrodziej mumio w płynie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »