Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

W Europie też będzie się wiele działo. W horoskopie euro mamy opozycję Saturna do Księżyca, a w kosmogramie strefy Schengen opozycję Saturna do Słońca. Oznacza to konieczność podjęcia wielu ważnych, strategicznych decyzji związanych z przyszłością UE, zatrzymanie fali uchodźców, wzmocnienie granic, oraz uściślenie integracji wokół starych członków UE. Napięcia po zamachu terrorystycznym w Berlinie, obawy dotyczące wyników wyborów w Niemczech, zapowiada kwadratura Plutona do Słońca RFN. W doświadczonej terroryzmem Belgii też nie będzie spokojnie. Progresywny Księżyc w opozycji do Saturna zapowiada kolejną falę walki z terroryzmem w tym kraju, w końcu w siedzibie kluczowych unijnych instytucji. Problemy czekają Serbów, którzy zaczynają się przechylać w stronę Rosji. Kwadratura Urana do Słońca Republiki Serbskiej jest zapowiedzią politycznych wstrząsów i zmian, które mogą oddalać ten kraj od UE. Niezwykle niespokojnie będzie w Pribałtyce. Saturn na Słońcu i MC horoskopu Litwy, oraz Saturn na IC horoskopu Łotwy, są zapowiedzią testu, jaki przejdzie NATO. Putin powie pokerowe „sprawdzam” w stosunku do nowej prezydentury USA, a zarazem szefostwa NATO. Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk odegra jakąś ważną rolę. Przez jego zrelokowane MC na Brukselę tranzytu dokona Jowisz, ale opozycja Saturna do jego Marsa przyniesie mu spory kryzys pozycji, przyszłości w roli prezydenta UE na II kadencję, oraz krajowe poniewierki, które niewątpliwie zafunduje mu Kaczyński. Sojusznik Kaczyńskiego Victor Orban musi się liczyć z jakimś niepomyślnym zbiegiem zdarzeń. Kwadratura Saturna do Księżyca przyniesie mu spore osłabienie lub polityczny kryzys. 

Na Dalekim Wschodzie też nie ma mowy o spokoju. Pluton na Słońcu wodza Korei Płn. Kim Dzong Una mocno zradykalizuje sytuację w Korei. Może to oznaczać narastanie politycznej paranoi, oraz jakiś poważny militarny kryzys wokół Korei Płn. Niespokojnie zrobi się również w Kazachstanie. Saturn na Słońcu horoskopu tego kraju jest zapowiedzią potężnych wstrząsów politycznych i ekonomicznych. Kazachstan znajdujący się w klinczu między Chinami i Rosją będzie musiał podjąć strategiczny wybór, dokąd zmierza. Na Bliskim Wschodzie widać już konsekwencje nowego rozdania mocarstw. W horoskopie Libii Saturn na Medium Coeli może przynieść przełom w tym rozdartym po śmierci pułkownika Kadafiego państwie.

 

Opinie

(2)

Dodaj komentarz

Do Marylki... 03.01.2017 00:52
~bebe
Polityczne preferencje autora - to jedno. Ale wytłumaczenie otaczającej rzeczywistości w funkcji przemieszczania się gwiazd na niebie - to drugie. Niełatwo jest opowiedzieć o tym co szykują gwiazdy będąc w środku zawirowań politycznych. Zapewne dużo łatwiej - nie będąc osobiście zaangażowanym w wydarzenia - jest postawienie horoskopu np. dla Urugwaju.
Czytanie tak "sensownych" pozycji jak wSieci, czy oglądanie TVPiS czy Republika, absolutnie nie spowoduje, że świat stanie się jaśniejszy. Raczej stanie sie jeszcze bardziej mroczny. Mnogość manifestacji w całym kraju z pewnością nie świadczy o stabilności rządów w Polsce. Upadek rządów PiS jest zatem właściwie przesądzony, a układy astrologiczne to potwierdzają. Być może nie jest to tak proste i może jeszcze nie teraz, ale w roku 1981 nikt w najśmielszych wizjach nie przewidywał, że będzie to początek końca imperium sowieckiego, a Polska wyzwoli się z bloku wschodniego, co nastapiło... zobacz więcej
komentarz 27.12.2016 16:02
~marylka
Od "n" lat wieszczy Pan upadek PiS-u, nie przypominam sobie żeby przewidział Pan podwójne, największe w historii Polski zwycięstwo PiS-u w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, z większością parlamentarną. Wręcz przeciwnie wygrać miało PO, a prezydentem miał być Komorowski. Radzę oglądać mniej TVN i czytać inne pozycje niż GW, Newsweek czy Polityka. Od razu świat wyda się Panu jaśniejszy.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Czy wiecie jak wygląda prawdziwa Czarownica??

Każdy zapewne z nas słyszał o czarownicach,ale czy wiemy jak naprawdę wyglądają i czym się charakteryzują?? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »