Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

Ale w styczniu będą mieć również miejsce dwa generalnie pozytywne układy – tzw. trójkąt losu, oraz trójkąt syntetyczny. Oba trygony ze swej natury mają pozytywne, integrujące działanie. Tym się jednak różnią od klasycznych wielkich trygonów, że zawierają w swojej konstrukcji dwa nieharmonijne aspekty (kwadratura, kwinkunks, opozycja) wraz z harmonijnymi (trygon, sekstyl). Trójkąty (dynamiczny, losu, syntetyczny) przynoszą pozytywne rozwiązania, jednak często poprzez kryzys, dramatyczne zmiany i zwroty sytuacji. Trójkąt syntetyczny tworzy Saturn, Mars i Jowisz – a zatem planety społeczne połączone energetycznym Marsem. Oznacza to generalnie duże przetasowania, ale i wzmocnienie, sił obronnych, pozycji, oraz znaczenia liderów, mocarstw i wielkich korporacji. Zaś trójkąt syntetyczny, w który jest zaangażowana opozycja Jowisza z Uranem, oraz Saturn, będzie mieć znaczenie w aspekcie przemian cywilizacyjnych i technologicznych, np. wzrost znaczenia kryptowalut, oraz blockchainów. Globalni gracze będą się zastanawiać nad tym, co zrobić z masą fejkowych, fałszywych, zmanipulowanych informacji, które wędrują po sieciach społecznościowych, ale mają realny wpływ na sytuację polityczną i biznes. W horoskopie USA Saturn znajdzie się w opozycji do Marsa, więc Stany Zjednoczone pod przewodnictwem nowego prezydenta Trumpa szybko przejdą test przywództwa, tym bardziej, że nowy prezydent zaliczy zimny, trzeźwiący prysznic, jakim będzie koniunkcja Saturna do jego Księżyca, oraz opozycja Saturna do Słońca.  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Joga na czas ciąży i porodu

Oto praktyczny przewodnik dotyczący tego, jak przygotować sobie plan porodu naturalnego. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, by urodzić siłami natury. wskazówki, jakie wybrać techniki wspomagające przebieg porodu, pomocne ilustracje, informacje dotyczące medycznej interwencji oraz szczegółowe rady przydatne na wszystkich etapach porodu, które wykorzystasz, gdy nadejdzie ten wielki dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »