Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

Ale w styczniu będą mieć również miejsce dwa generalnie pozytywne układy – tzw. trójkąt losu, oraz trójkąt syntetyczny. Oba trygony ze swej natury mają pozytywne, integrujące działanie. Tym się jednak różnią od klasycznych wielkich trygonów, że zawierają w swojej konstrukcji dwa nieharmonijne aspekty (kwadratura, kwinkunks, opozycja) wraz z harmonijnymi (trygon, sekstyl). Trójkąty (dynamiczny, losu, syntetyczny) przynoszą pozytywne rozwiązania, jednak często poprzez kryzys, dramatyczne zmiany i zwroty sytuacji. Trójkąt syntetyczny tworzy Saturn, Mars i Jowisz – a zatem planety społeczne połączone energetycznym Marsem. Oznacza to generalnie duże przetasowania, ale i wzmocnienie, sił obronnych, pozycji, oraz znaczenia liderów, mocarstw i wielkich korporacji. Zaś trójkąt syntetyczny, w który jest zaangażowana opozycja Jowisza z Uranem, oraz Saturn, będzie mieć znaczenie w aspekcie przemian cywilizacyjnych i technologicznych, np. wzrost znaczenia kryptowalut, oraz blockchainów. Globalni gracze będą się zastanawiać nad tym, co zrobić z masą fejkowych, fałszywych, zmanipulowanych informacji, które wędrują po sieciach społecznościowych, ale mają realny wpływ na sytuację polityczną i biznes. W horoskopie USA Saturn znajdzie się w opozycji do Marsa, więc Stany Zjednoczone pod przewodnictwem nowego prezydenta Trumpa szybko przejdą test przywództwa, tym bardziej, że nowy prezydent zaliczy zimny, trzeźwiący prysznic, jakim będzie koniunkcja Saturna do jego Księżyca, oraz opozycja Saturna do Słońca.  

 

Opinie

(2)

Dodaj komentarz

Do Marylki... 03.01.2017 00:52
~bebe
Polityczne preferencje autora - to jedno. Ale wytłumaczenie otaczającej rzeczywistości w funkcji przemieszczania się gwiazd na niebie - to drugie. Niełatwo jest opowiedzieć o tym co szykują gwiazdy będąc w środku zawirowań politycznych. Zapewne dużo łatwiej - nie będąc osobiście zaangażowanym w wydarzenia - jest postawienie horoskopu np. dla Urugwaju.
Czytanie tak "sensownych" pozycji jak wSieci, czy oglądanie TVPiS czy Republika, absolutnie nie spowoduje, że świat stanie się jaśniejszy. Raczej stanie sie jeszcze bardziej mroczny. Mnogość manifestacji w całym kraju z pewnością nie świadczy o stabilności rządów w Polsce. Upadek rządów PiS jest zatem właściwie przesądzony, a układy astrologiczne to potwierdzają. Być może nie jest to tak proste i może jeszcze nie teraz, ale w roku 1981 nikt w najśmielszych wizjach nie przewidywał, że będzie to początek końca imperium sowieckiego, a Polska wyzwoli się z bloku wschodniego, co nastapiło... zobacz więcej
komentarz 27.12.2016 16:02
~marylka
Od "n" lat wieszczy Pan upadek PiS-u, nie przypominam sobie żeby przewidział Pan podwójne, największe w historii Polski zwycięstwo PiS-u w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, z większością parlamentarną. Wręcz przeciwnie wygrać miało PO, a prezydentem miał być Komorowski. Radzę oglądać mniej TVN i czytać inne pozycje niż GW, Newsweek czy Polityka. Od razu świat wyda się Panu jaśniejszy.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Efekt synchroniczności Kirby Surprise

Oto rewolucyjna metoda zarządzania rzeczywistością, dzięki której wywołasz efekt synchroniczności, a więc odzwierciedlisz w swoim życiu tylko pożądane przez ciebie wydarzenia. By rozbudzić te potężne perspektywy tworzenia, musisz jedynie odblokować swój umysł. Dr Kirby Surprise oferuje ci koncepcję z pogranicza fizyki kwantowej, teorii chaosu i złożoności, która pozwoli odrzucić teorię przypadku i samodzielnie kreować wydarzenia w swoim życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »