Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2016

 

 

 

Świat w styczniu

Nowy rok zaczynamy z wielkim hukiem serią ważnych i mocnych układów i konfiguracji. Kluczową konstelacją stycznia będzie wielki krzyż, który utworzy się na pełni Księżyca 12.01. sformuje go właśnie pełnia Księżyca, której Słońce będzie w koniunkcji z Plutonem. Po przeciwnej stronie mamy opozycję Urana z Jowiszem. Układ wielkiego krzyża ma miejsce w znakach kardynalnych, a zatem styczniowe wydarzenia i procesy będą formą budowania nowych, zasadniczych porządków, zasad i reguł, jakie mają od tej pory obowiązywać na świecie. Nieuchronnie oznacza to ostrą rywalizację między głównymi globalnymi graczami. To wszystko nakłada się jednocześnie na zaprzysiężenie nowego prezydenta USA Donalda Trumpa, zaognienie relacji USA – Chiny, nowe rozdanie porządków na Bliskim Wschodzie, gdzie rozpiera się putinowska Rosja. Ten swoisty test, próba sił, szachowa rozgrywka, a być może nawet jakaś ostrzejsza forma ustawiania świata na nowo, będzie właśnie konsekwencją wielkiego krzyża. Wysokie napięcie, jakie układ ten przynosi, dodatkowo wzmacnia mocne zaangażowanie Plutona w pełnię, co niemal na pewno przyniesie jakieś dramatyczne wydarzenia między 10 a 15 stycznia. Będą one miały charakter militarny, polityczny, ale też ekonomiczny lub przyrodniczy. Zaognienie sytuacji dotyczyć będzie również wojny z Państwem Islamskim, które na Święta postanowiło przypomnieć o sobie rozkręcając spiralę terroru. I choć realnie ISIS otrzymało wiele bolesnych ciosów, to jednak definitywny koniec tej zbrodniczej organizacji czeka nas dopiero około roku 2019, gdy Saturn przewędruje przez ascendent, a Uran przez Imum Coeli horoskopu ISIS. 

 

Opinie

(2)

Dodaj komentarz

Do Marylki... 03.01.2017 00:52
~bebe
Polityczne preferencje autora - to jedno. Ale wytłumaczenie otaczającej rzeczywistości w funkcji przemieszczania się gwiazd na niebie - to drugie. Niełatwo jest opowiedzieć o tym co szykują gwiazdy będąc w środku zawirowań politycznych. Zapewne dużo łatwiej - nie będąc osobiście zaangażowanym w wydarzenia - jest postawienie horoskopu np. dla Urugwaju.
Czytanie tak "sensownych" pozycji jak wSieci, czy oglądanie TVPiS czy Republika, absolutnie nie spowoduje, że świat stanie się jaśniejszy. Raczej stanie sie jeszcze bardziej mroczny. Mnogość manifestacji w całym kraju z pewnością nie świadczy o stabilności rządów w Polsce. Upadek rządów PiS jest zatem właściwie przesądzony, a układy astrologiczne to potwierdzają. Być może nie jest to tak proste i może jeszcze nie teraz, ale w roku 1981 nikt w najśmielszych wizjach nie przewidywał, że będzie to początek końca imperium sowieckiego, a Polska wyzwoli się z bloku wschodniego, co nastapiło... zobacz więcej
komentarz 27.12.2016 16:02
~marylka
Od "n" lat wieszczy Pan upadek PiS-u, nie przypominam sobie żeby przewidział Pan podwójne, największe w historii Polski zwycięstwo PiS-u w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, z większością parlamentarną. Wręcz przeciwnie wygrać miało PO, a prezydentem miał być Komorowski. Radzę oglądać mniej TVN i czytać inne pozycje niż GW, Newsweek czy Polityka. Od razu świat wyda się Panu jaśniejszy.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Skupianie się na wygodzie

Podstawową rzeczą, jaką powinniśmy nauczyć się robić kiedy chcemy pracować z konfliktami, to relaksacja. Do praktyki wewnętrznej nie podchodzi się zestresowanym. Może ona wtedy przynieść efekty odwrotne od zamierzonych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »