Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Dostrzec balans i harmonię w sobie

Autor Natalia Toczek, 15.10.2016


 

 


                                Dostrzec balans i harmonię w sobie

Magdalena Bodurka
- aktorka, nauczycielka jogi, pasjonatka podróży odkrywania tego nie znane, magiczne. Ukończyła szkołę aktorską Lart Studio w 2007 w Krakowie. W 2012 roku ukończyła kurs Jogi (International Sivananda Yoga Vedanta Centres). Doświadzczyła obecności w
Sivanada Ashram Yoga Camp. Mama 8 letniego Filippo, który ciągle i na nowo uczy odkrywać swoją dziecięcą naturę i wrażliwość.
W wolnych chwilach - poetka.
Pomysłodawczyni i założycielka Centrum Międzykulturowego.

1. Jak zaczęła się Pani przygoda z Jogą?
Od czasów liceum bardzo chorowałam. Długie miesiące spędzałam w oddziałach czy to ginekologicznych czy gastrologicznych. Do tego doszły choroby psychosomatyczne. Ten czas spędzony na odzyskiwaniu sił pozwoliły mi spojrzeć na życie inaczej. Bardziej świadomie. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i pozwoliłam sobie na zmianę wzorców myślowych. Dzięki mojej przyjaciółce Ewie dotarła do mnie książka Loisy Hay (Możesz uzdrowić swoje życie) i tak to się zaczęło. Codziennie pisałam afirmacje, pracowałam ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Nastepnie wyjechałam do Włoch, gdzie spędziłam 5 lat. Ukończyłam tam International Sivananda Yoga Vedanta Centres. Joga stała się wtedy droga mojego życia.

2. Co jest dla Pani kwintesencją jogi?

Jej kwintesencją jest prawidłowy oddech, a także świadomośc tego, że poprzez relaks i przy jego pomocy uczymy się pracy z własnym ciałem.

Poprzez praktykę, podnosi się jakość życia, pojawiają się obok  inni ludzie bardziej ceniący jakość  życia, którzy także zwracający uwagę na zdrowy tryb funkcjonowania. Świadomość, która budzi się w nas, uczy pokory do zachodzących zmian na Naszej Planecie.

3. Jak wspomina Pani studia w Sivanada Ashram Yoga Camp?
Jestem bardzo wdzięczna za ten cudowny czas. Była to ogromna praca ze sobą w obecności niesamowitych osób z całego świata.

4. Na co zwraca Pani największa uwagę podczas prowadzenia zajęć? Na co stawia Pani największy nacisk? Co głównie chce Pani przekazać swoim uczniom podczas ćwiczeń?
Dla mnie najważniejszy jest relaks i prawidłowy oddech. Na te dwa czynniki zwracam najbardziej uwagę. Zajęcia jogi m.in. mają na celu naukę prawidłowego oddechu, pomagają odnaleźć świadomość ciała, niwelują stres. Moim marzeniem jest to, aby każdy kto przychodzi do mnie na zajęcia odnalazł w sobie poczucie spełnienia i spokoju. A także, aby czerpał radość z wspólnie spędzonego czasu. Każdy z nas jest inny, na innym etapie życia, dlatego najważniejsze jest to, aby dostrzec balans i harmonię w sobie oraz wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

Prosimy o kilka słów dla dla naszych czytelników.
Jeśli poszukujesz odprężenia, wzmocnienia, kierujesz się mottem" Lepiej zapobiegać niż leczyć" to zapraszam Cię na moje zajęcia. Poznasz wspaniałe techniki oraz  nowych wartościowych ludzi którzy czynią świat lepszym.

Dziękujemy!

http://centrum-miedzykulturowe.pl/

https://www.facebook.com/Jogawcudzie/

https://www.facebook.com/groups/1495893837401687/

Pozdrawiam

Magdalena

 

 

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jasne zasady dla naszych związków

Dziedzina naszych związków, tak pełna na ogół cierpienia i chaosu wymaga on nas jasno sprecyzowanych zasad. Co się dzieje, kiedy ich nie mamy? Rządzi nami nasza podświadomość. Kierują nami nasze lęki i żądze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »