Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Spotkanie z Paramahamsą Vishwanandą w Polsce

Autor http://darshan.bhaktimarga.pl/, 20.08.2016
                                     Pielgrzymka z umysłu do serca
                        Spotkanie z Paramahamsą Vishwanandą w PolsceW dzisiejszych czasach rzadko kiedy mamy okazję przystanąć na chwilę, wsłuchać się w głos własnego serca i odczuć autentyczne połączenie ze swoją duszą. Zdarzają się jednak takie rzadkie chwile, prawdziwe perły w morzu czasu, które zmuszają nas do tego, by na chwilę się zatrzymać; które otwierają nasze serce w sposób naturalny na coś większego niż my sami. Jedną z takich pereł jest doświadczenie darszanu Paramahamsy Vishwanandy.

Pamiętam dobrze, gdy któregoś roku w Polsce, gdy Paramahamsa Sri Swami Vishwananda ponownie odwiedzał Polskę i udzielał darszanu w Warszawie, dwaj ochroniarze, którzy byli najzwyczajniej w świecie na służbie podczas wydarzenia (lecz niekoniecznie zainteresowani samym wydarzeniem), dyskutowali ze sobą. Darszan może wyglądać nietypowo dla osoby z zewnątrz. Setki osób ustawione w kolejce do tej jednej szczególnej osoby, postaci mistrza, który spogląda im głęboko w oczy i udziela indywidualnego błogosławieństwa każdej jednej osobie przez wiele godzin bez ani chwili przerwy, z niezmiennym uśmiechem na twarzy. Paramahamsa Vishwananda podróżuje od wielu lat po całym świecie pomagając w ten sposób ludziom otworzyć serce i świadomość, a tym samym podnosząc wibracje całej planety. Dla dwóch ochroniarzy było to jednak dość nietypowe zjawisko. W miarę upływających godzin widać jednak było w nich kolosalną zmianę i rosnący podziw dla Swamidźiego. Udało mi się usłyszeć, jak jeden z nich powiedział do drugiego:

- W jaki sposób ten człowiek może siedzieć przez tyle godzin, przyjmować ludzi bez ani chwili przerwy i nadal się tak promiennie uśmiechać?

Osobiście znam już Swamidźiego od wielu lat. Jednak za każdym razem, gdy jestem na darszanie, jestem tak samo zadziwiona jak ten ochroniarz, który miał szczęście znaleźć się wtedy na darszanie Paramahamsy Vishwanandy.

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda jest w pełni urzeczywistnionym mistrzem, który od maleńkości żył w przebudzonej świadomości, miłości do Boga i ogromnej pokorze. Już w bardzo młodym wieku emanował tak niezwykłą aurą, że ludzie z całej okolicy przychodzili, by pobyć w jego obecności – on zaś zawsze przyjmował każdego z największą pokorą, współczuciem i oddaniem, obdarzając każdego wsparciem, prowadzeniem i błogosławieństwem.

Do dziś Swamidźi przyjmuje każdą osobę podczas darszanu i udziela każdemu indywidualnego błogosławieństwa. Darszan nigdy nie kończy się, dopóki ostatnia osoba nie otrzyma błogosławieństwa, choćby nawet miał trwać 16 godzin bez ani chwili przerwy – jak miało to miejsce w tym roku w Fatimie. Oddanie Swamidźiego podczas tego pamiętnego darszanu wprawiło w takie wzruszenie obsługę hotelu, w którym darszan miał miejsce, że wszyscy kelnerzy, lokaje, a nawet właściciele hotelu przyszli, aby przyjąć błogosławieństwo od Swamidźiego. To właśnie ta bezgraniczna miłość i oddanie Swamidźiego są cechami, która stały się inspiracją dla tysięcy ludzi na całym świecie.

Dziś Paramahama Vishwananda nieustannie podróżuje po całym świecie, inspirując, udzielając darszanów i bezinteresownie wspomagając każdą osobę na jej duchowej drodze. Jego oddanie wartościom, których uczy, zostało również zauważone przez świat: Gurudźi został w tym roku wyróżniony nagrodą Bharat Gaurav przez brytyjski parlament, zaś rok temu otrzymał Słup Pokoju w zamian za ogromne wysiłki, które czyni ku temu, by inspirować ludzi do wewnętrznej zmiany.

„Pokój zaczyna się we wnętrzu każdego z nas”, uczy Swamidźi. „Prawdziwa pielgrzymka to 40 centymetrów z umysłu do serca”. Paramahamsa Vishwananda zachęca każdego z nas do wyruszenia w tę wewnętrzną pielgrzymkę i otworzenia serca na Boga i drugiego człowieka – czego tak bardzo w dzisiejszym świecie brakuje, a za czym każdy z nas wewnętrznie tęskni.

Każda pielgrzymka zaczyna się jednak od tego pierwszego kroku. Jeśli czujesz, że pragniesz wykonać ten pierwszy krok w kierunku otworzenia własnego serca i doświadczenia własnej duszy, a nie wiesz, gdzie zacząć, idealna okazja do tego, by doświadczyć, jak to jest, nadarzy się już niedługo. Paramahamsa Vishwananda będzie we wrześniu z wizytą w Polsce i udzieli dwóch darszanów: 26 września w Warszawie oraz 28 września w Gdańsku. Swamidźi równie serdecznie przyjmuje na darszanie osoby z różnych ścieżek duchowych, z różną historią życiową i wyznających różne religie. Błogosławieństwo, jakim obdarza każdego z osobna, jest czymś bardzo rzadkim w dzisiejszych czasach. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się przyjść z czystej ciekawości, czy dlatego, że autentycznie pragniesz wykonać ten pierwszy krok w kierunku zmiany osobistej, bez wątpienia odczujesz w swoim życiu efekt błogosławieństwa otrzymanego na darszanie.

Jest to doświadczenie, którego możesz doświadczyć tylko osobiście. My możemy jedynie zaprosić Cię z całego serca na spotkanie z Paramahamsą Vishwanandą, urzeczywistnionym mistrzem. Decyzja należy jednak do Ciebie.

Więcej informacji na temat darszanów w Warszawie oraz Gdańsku, a także link do formularza rejestracyjnego znajdziesz na stronie www.darshan.bhaktimarga.pl

Zapraszamy serdecznie
Bhakti Marga Polska

 

Zapraszamy!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Dlaczego fascynuje mnie Huna?

Od momentu odkrycia przez mojego męża jednego z rytuałów należących do Huny, rytuału zwanego Hooponopono, wkroczyła do naszego życia zupełnie inna dynamika, która w krótkim czasie całkowicie je zmieniła. Ciągle ucząc się coś nowego, z tej potężnej wiedzy jaką jest Huna, od różnych, bardziej i mniej znanych nauczycieli światowej sławy, szybko mijały nam miesiące, które zamieniły się już w lata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »