Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2016

Autor Piotr Gibaszewski, 29.02.2016

 

 

 

Dość zaskakująco wygląda przebieg kampanii wyborczej w USA. Wszystko na to wygląda, że w prawyborach nominację Partii Republikańskiej otrzyma Donald Trump, choć nie jest to jeszcze takie pewne. Nominację Demokratów prawdopodobnie otrzyma Hillary Clinton. Przypomnijmy, że w horoskopie USA ma miejsce niezwykle ważna, mocna, transformacyjna opozycja Plutona do Słońca Niepodległości, co ma pierwszy raz miejsce w historii Stanów Zjednoczonych. Trump stawiający na populizm, ze swoimi rasistowskimi, ostrymi, radykalnymi wypowiedziami zdobywa wysoką popularność. Czy ma szansę w jesiennych wyborach prezydenckich? Jego progresywne Słońce w sierpniu przekracza ascendent (wychodzi z XII domu), co na pewno przyniesie mu ogromną popularność i medialne sukcesy. Jednak w grudniu i w styczniu zaliczy serię bardzo trudnych, ciężkich konfiguracji. W grudniu progresywny Księżyc wkracza w koniunkcję z Saturnem, tranzytujący Saturn zaś z Księżycem zaś w styczniu Saturn zrobi opozycję do Słońca. To w zasadzie już po wyborach, ale grudniowe saturniczne aspekty mogą mieć wpływ na przebieg jego kampanii wyborczej. Nie jest to zatem dobra wróżba dla niego w wyborach. I choć może mieć wysokie notowania, to chyba samych wyborów nie wygra. W przypadku Hillary Clinton sytuacja też nie jest taka jednoznaczna. Dyrekcyjny Uran wkracza jej na Medium Coeli, co w pewnym sensie mogłoby zwiastować wielki sukces, ale uraniczne aspekty mają działanie radykalne, wstrząsowe, czasem katastroficzne. Równie dobrze mogą nas wywindować na szczyty, jak i zamienić w gruzy wszystko, to co robimy i dokąd zmierzamy. Dochodzi do tego progresywna kwadratura Słońca do Neptuna – nie wygląda to na układy przyszłego zwycięzcy. Ale pamiętajmy. To pojedynek. Nie ma dwóch pierwszych miejsc. Jeśli zatem nie pojawi się jakiś trzeci kandydat, ktoś kto w prawyborach pokona Trumpa i Clinton, to jednak nieco wyższe szanse ma Hillary Clinton.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

To jest nowe, to jest inne, to jest prawdziwe. Uzdrowienie poprzez połączenie z zamysłem Universum. Zobacz sam! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »