Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2016

Autor Piotr Gibaszewski, 29.02.2016

 

 

 

Świat w marcu
Pierwsze dwa miesiące roku nieco obniżyły poziom emocji, napięcia i konfliktu. Marzec jednak znów obudzi demony, przyniesie kolejną falę niepokojów i wstrząsów. Początkowo nic tego nie będzie zapowiadać. Przeciwnie. 06 marca wejście Marsa w znak Strzelca wesprze postęp w walce z muzułmańskimi fanatykami z Państwa Islamskiego, co może przynieść jakąś większą ofensywę w Syrii i Iraku. Ale to tylko rozgrzewka przed dużo cięższymi kalibrowo wydarzeniami. 09 marca na nowiu Księżyca czeka nas całkowite zaćmienie Słońca w znaku Ryb. 23 marca zaś – na pełni Księżyca – będzie mieć miejsce półcieniowe zaćmienie Księżyca w znaku Panny. Zeszłoroczne zaćmienia przyniosły serię dramatycznych zamachów terrorystycznych (Tunezja, Kenia). W międzyczasie 16 marca Jowisz wejdzie w trygon do Plutona, a 23 – właśnie na zaćmieniu – Jowisz utworzy kwadraturę do Saturna.  Aktywizacja znaków zmiennych w półkrzyżu sygnalizuje intensywne procesy społeczne. Nie może nas zatem zaskakiwać, że czeka nas dalszy ciąg spektaklu pod nazwą „uchodźcy”. Znów zrobi się gorąco i niespokojnie, co będzie mieć wpływ na sytuację polityczną w Europie. Najdobitniej to widać w horoskopach krajów skandynawskich. W każdym z czterech państw tworzących Skandynawię w skali zaledwie kilku miesięcy aktywny jest Saturn. W horoskopie Norwegii i Danii Saturn tworzy opozycję do Słońca. W horoskopach zaś Szwecji i Finlandii Saturn tworzy koniunkcje do Słońc. Polityczne napięcie, społeczne konflikty, antyimigracyjne nastroje, zamieszki to jedna strona tego problemu. Jednak pojawi się również dylemat ekonomiczny. Nawet jak na tak bogate kraje może się okazać, że tak wielka fala uchodźców, to zbyt wiele dla stanu finansów tych krajów.

Kolejnym potężnym problemem dla Europy jest kwestia tzw. brexitu, czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W ostatnich kilku latach w ważnych horoskopach dla Wielkiej Brytanii miało miejsce wiele ciężkich, mocnych aspektów. W horoskopie Anglii z 1066 roku 2012 Pluton tranzytował MC i Słońce. W 2015 zaś dyrekcyjny Neptun również przewędrował MC i Słońce. Pluton zaś descendent (relacje międzynarodowe i partnerstwo polityczne). Bardzo podobna historia miała miejsce w horoskopie Zjednoczonego Królestwa z 1801 roku. W roku 2012 Pluton przewędrował przez Słońce i IC horoskopu Wielkiej Brytanii. To morderczy, radykalny, niszczący zestaw. Czy zatem UK opuści UE? Raczej nie. Londyńskie City, media, biznes przeprowadzą wielką kampanię przez czerwcowym referendum, które ma odpowiedzieć na pytanie, czy Brytyjczycy mają pozostać, czy też opuścić Wspólnotę Europejską, więc raczej Wielka Brytania pozostanie w Unii, co zwiastuje jesienna wędrówka Jowisza przez ascendent UK.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dlaczego fascynuje mnie Huna?

Od momentu odkrycia przez mojego męża jednego z rytuałów należących do Huny, rytuału zwanego Hooponopono, wkroczyła do naszego życia zupełnie inna dynamika, która w krótkim czasie całkowicie je zmieniła. Ciągle ucząc się coś nowego, z tej potężnej wiedzy jaką jest Huna, od różnych, bardziej i mniej znanych nauczycieli światowej sławy, szybko mijały nam miesiące, które zamieniły się już w lata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »