Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na styczeń 2016

Autor Piotr Gibaszewski, 25.12.2015

 

 

 

Wrota piekieł

Pluton jest planetą o radykalnym i ekstremalnym w swoich skutkach działaniu. Twarda kwadratura Urana w Baranie do właśnie Plutona w Koziorożcu z ostatnich kilku lat przyniosła wiele ciężkich, trudnych, makabrycznych wydarzeń, eksplozję najbardziej mrocznych i toksycznych aspektów ludzkiej egzystencji. Seria kryzysów w Europie, siejące terror Państwo Islamskie, okrutne wojny na Bliskim Wschodzie, oraz Ukrainie – to między innymi jego „dzieło”. Pluton zaczął być mocno aktywny również i w polskich sprawach. W cyklu tranzytowym dokonuje wędrówki przez Imum Coeli horoskopu III Rzeczpospolitej. Horoskop III RP powstał w ostatnim dniu roku 1989, gdy Sejm przegłosował szereg ustaw w zasadniczy sposób zmieniających ówczesny, jeszcze PRLowski ustrój. Od tego właśnie momentu zaczęły się faktyczne zmiany ustrojowe. Właśnie mija 27 lat od chwili, gdy narodziła się III RP. Początki reform były niezwykle dramatyczne. Transformacja ustrojowa przyniosła ciężki kryzys, który częściowo tylko był konsekwencją zmian. W dużej mierze była to jednak katastrofa niewydolnej, socjalistycznej gospodarki. Spadek PKB był głęboki, upadały socjalistyczne, całkowicie nieradzące sobie z gospodarką rynkową przedsiębiorstwa.  Do tej pory trwają zaciekłe dyskusje, czy można było przeprowadzić transformację ustrojową inaczej, łagodniej, spokojniej. Spory te będą trwać przez długie lata, tak jak historycy kłócą się o II RP, Piłsudskiego i Dmowskiego. Horoskop III RP nie jest łatwy. Jego dół jest poważnie obciążony. Stellum składające się ze Słońca, Neptuna, Urana i Saturna rezydując na IC sprawia, że przez te lata od początku transformacji ustrojowej ciągniemy ogon w postaci różnych resentymentów i uwarunkowań sięgających już nie tylko PRLu, ale nawet czasów zaborów, a może i jeszcze dalej. I choć jest w nim wysoko Jowisz – miara naszych ambicji, marzeń i celów – to jednak w horoskopie III RP jest coś niebywale ciężkiego, tragicznego, smutnego.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiech to zdrowie!! Konkurs!

Śmiech to zdrowie!! A czy zdarzyła się Wam sytuacja, kiedy odczuliście to na własnej skórze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »