Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2015

 

 

 

Wojna z Państwem Islamskim jeszcze trochę potrwa. Obecny na ascendencie horoskopu ISIS Pluton daje tej organizacji niebywałą determinację i iście diabelską moc. Koniec Państwa Islamskiego nastąpi dopiero około 2019 roku, gdy Saturn przejdzie przez ascendent, a Uran przez Imum Coeli horoskopu ISIS. Prawdopodobnie ISIS po prostu przestanie być efektywne ekonomicznie, straci źródła dochodów lub wyschnie napływ ochotników do walki z Zachodem. W horoskopie zaś Syrii mamy dwa całkowicie odmienne trendy. Pierwszy – tragiczny – to Pluton na descendencie, czyli w obszarze relacji z innymi państwami. Syria rozrywana konfliktem wewnętrznym, jest również atakowana z zewnątrz. Ale jest i odrobina optymizmu. To Jowisz na Słońcu Syrii. Prawdopodobnie nastąpi jakiś przełom w sprawie tego umęczonego wojną kraju. Jednak w Syrii jest bardzo wiele zmiennych, które wymagają rozwiązania. To nie tylko Państwo Islamskie, to także sama władza Baszara Asada, wojna domowa, ogrom zbrodni popełnionych przez reżym Aasada i całkiem sprzeczne interesy licznych bojówek muzułmańskich, tragedia syryjskich chrześcijan i przerażenie rządzących alawitów przed rewanżyzmem  muzułmanów. Być może jednak Jowisz coś w tym kraju wyprostuje.

W grudniu mamy zasadniczo jeden, ale dość ważny układ. Jest nim półkrzyż słabnącej już kwadratury Urana w Baranie z Plutonem w Koziorożcu i Marsa w Wadze. Mimo grudniowego bożonarodzeniowego nastroju jednak na świecie będzie wysoki poziom napięcia. Półkrzyż ten ma kumulację między 05 a 15 grudnia. Ewidentnie skupiają się w nim wszystkie globalne dramatyczne problemy: muzułmański fundamentalizm i wojna z ISIS, które w grudniu dokona kolejnych prób zamachów terrorystycznych. Nadal bowiem mamy Marsa w Wadze, który tradycyjnie jest w tzw. wygnaniu, czyli jest słaby lub działa nietypowo. Słaby Mars wcale nie musi nas cieszyć, bo to nie oznacza automatycznego osłabienia agresji i przemocy. Słaby Mars to także słabe służby specjalne, które nie zapobiegłby zamachowi w Paryżu. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Łubinowe Wzgórze

Jest takie miejsce, gdzie zimą promienie słońca podświetlają wzgórze, nadając mu jeszcze większą siłę i energię, gdzie śnieg skrzypi pod stopami, a sarny przebiegają drogę podczas spacerów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »