Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2015

 

 

 

Świat w grudniu
Po zamachach terrorystów z Państwa Islamskiego na rosyjski samolot pasażerski, oraz serii zamachów ISIS w Paryżu, po nasileniu się rosyjskiej interwencji w Syrii, ostrym spięciu między Rosją a Turcją (zestrzelenie przez tureckie siły powietrzne rosyjskiego bombowca SU24) namnożyło się kolejnych dylematów i trudnych pytań związanych z przyszłością świata. Każde z tych wydarzeń pojedynczo ma wstrząsającą medialną moc. Łącznie – to niemal atomowy pogrom.

W swoich prognozach wielokrotnie sygnalizowałem, że Rosja pakuje się w problemy wywołując wojnę na Ukrainie. Niemniejsze kłopoty czekają Rosję w związku z jej interwencją w Syrii, o czym wyraźnie pisałem w prognozie listopadowej. Cyt: „Wbrew nachalnej, ordynarnej, agresywnej putinowskiej propagandzie, która rosyjską interwencję w Syrii traktuje jako wielki sukces, tak naprawdę to tylko ucieczka od dramatycznego kryzysu, w jaki Putin wpędził Rosję swoją awanturniczą polityką. Od początku, gdy Rosja zaczęła agresję na Ukrainę, piszę, że kraj ten zmierza ku upadkowi, który jest rozłożony na kilka etapów. Dyrekcyjny Saturn na ascendencie, tranzytujący przez MC horoskopu ZSRR, Saturn na Marsie, oraz Pluton na Słońcu, horoskopu Wspólnoty Niepodległych Państw, tranzyt Saturna przez IC horoskopu Rewolucji Październikowej… To druga seria (po tranzytach z 2014) katastroficznych aspektów w ważnych dla Rosji horoskopach. Dochodzi do tego opozycja Saturna do Księżyca, oraz kwadratura Plutona do Słońca, w horoskopie Władymira Putina, by śmiało mówić o tym, że do Rosji nadciąga kolejna fala kryzysu, a syryjska eskapada zakończy się dla Putina sromotną klęską..." Czy z awantury z Turcją zrodzi się jakiś większy konflikt? Raczej nie. Rosja nie da rady prowadzić wojen na kilku frontach. W Donbasie znów robi się gorąco, Krym jest totalnie sparaliżowany przez bojówki tatarskie, które wysadziły słupy wysokiego napięcia zasilające Krym, Rosja poniosła już wymierne straty w wojnie w Syrii – to za dużo, by teraz machać szabelką przed nosem Erdogana. W horoskopie Putina Saturn znajduje się w opozycji do Księżyca, Pluton zaś w kwadraturze do Słońca – to fatalnie trudny dla niego czas. Putin nie zaryzykuje wojny z Turcją, gdyż to już całkowicie pogrążyłoby w ruinie gospodarkę Rosji. Jednak kurczące się rezerwy, niskie ceny ropy, potężne koszty wojny na wschodzie Ukrainy to dla Rosji fatalne wieści. Nie ma mowy o szybkim powrocie wzrostu. I – jak pisałem o tym rok temu – Rosja prawdopodobnie odpuści sobie Donbas i Ługańsk za cenę porozumienia z Zachodem, co może nastąpi już w roku 2017. I choć Krymu szybko nie odda, to jest to jedynie kwestia czasu – na razie nie szybkiego. 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Szósta zasada szamańska - mana

Słowem mana określa się po hawajsku moc, autorytet, władzę. Szamani mówią o energii duchowej używając tego słowa. Interesująca jest również odsłona tego znaczenia w postaci władzy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »