Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2015

  

 

 

Książę
Antonio Machiavelli – autor ponadczasowego „Księcia” zalecał, by władca rozpoczynając swoje rządy zaczął od wieszania, rozstrzeliwania i mordowania swoich przeciwników politycznych. Ideę tę od wieków stosują wszyscy rewolucjoniści. Większość wielkich rewolucji zaczyna się od krwawego terroru, zmiatania starego porządku, urzędów, prawa, czasem nawet kalendarza (Rewolucja Francuska), niszczenia wrogów, przeciwników i konkurentów. Rewolucjoniści to ludzie przepełnieni ideą, płomienną wiarą w swoje racje, bezkompromisowi, święcie wierzący w powołanie, które na nich spływa, niezwracający uwagi na swoje dobro, korzyści i interesy. W końcu Maximilien de Robespierre – jeden z czołowych przywódców Rewolucji Francuskiej – określany był mianem Nieprzekupnego, człowieka o wręcz krystalicznej uczciwości i pryncypialności. Jednak rewolucja wymaga ofiar. Józef Wissarionowicz Stalin powiedział, że walka klasowa nasila się wraz z postępem rewolucji. Ale rewolucja pożera swoje dzieci. Robespierre, który rozpętał rewolucyjny terror sam w końcu został zgilotynowany – jak większość jego przeciwników.

Wstęp ten jest wprowadzeniem do tego, co ma miejsce w Polsce. Czy zatem są jakieś analogie między tym, co się dzieje w kraju, a zaleceniami Machiavellego? Błyskawiczne tempo, w jakim nowy rząd – a tak naprawdę jednoosobowo sterujący całym procesem Jarosław Kaczyński – spełnia wiele z tych idei. Mocne uderzenie w Trybunał Konstytucyjny jest tego ważnym sygnałem. Dla tych, którzy zaczynają się obawiać, dokąd zmierza sytuacja polityczna, mam nienajlepsze wieści. To dopiero początek rewolucji, a najgorsze dopiero przed nami. Wędrówka destrukcyjnego, niszczycielskiego,  Plutona przez Imum Coeli horoskopu III Rzeczpospolitej to ponure zapowiedzi tego, co nas czeka w najbliższym okresie.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Żyj każdą chwilą życia bo ważne jest Tu i Teraz

Wywiad z Heleną Knapczyk-Trzmielewską, certyfikowanym psychoterapeutą Instytutu Psychologii Stosowanej, uczestnikiem wielu warsztatów terapeutycznych m.in. Wewnętrzne Dziecko, Trening Interpersonalny , Ustawienia Systemowe B. Hellingera. W spotkaniu z drugim człowiekiem traktuje go jako jedną złożoną z umysłu, ciała i duszy całość. To co ludzkie nie jest jej obce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »