Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

Rytuały przyciągania pieniędzy

Autor Świętosław, 18.03.2010

 

Większość z nas, borykając  się z nieustającymi  problemami finansowymi, często zastanawia się jakie czynności można wykonać, aby w sposób prosty i efektywny,  spróbować przyciągnąć i zatrzymać pieniądze. Kiedy nam to się nie udaje, w oparciu o klasyczne źródła zarobkowania, wynikające z naszej działalności zawodowej, zadajemy sobie pytanie: dlaczego by w tym celu nie spróbować użyć magii, jak to od lat czynią czarownicy i czarownice? 

Ludowe zabobony często wspominają o licznych sposobach na wzbogacenie się. Pierwszym z brzegu  będzie mycie rąk w wodzie z monetami, pierwszego dnia Nowego Roku, by pieniądze trzymały się nas przez następne dwanaście miesięcy. Kolejny przesąd to trzymanie lusterka w portfelu tak, by odbijało, a przez to powodowało podwojenie ilości znajdującej się wewnątrz gotówki. Trzeba jednak pamiętać, jak mówi tradycja, żeby nie zostawiać portfela bez jednego choćby grosza, gdyż wtedy lusterko zadziała na naszą niekorzyść, podwajając „pustkę” znajdującą się w środku. Innym z popularniejszych zabobonów jest wkładanie do portfela łuski z karpia wigilijnego. Oczywiście neutralizując  wcześniej jego zapach. Przesądów i wynikających z nich „dobrych rad” nie brakuje, zarówno  jako metody na wzbogacanie się, jak i  skuteczne antidotum na biedę np. według jednego z wierzeń ludowych nie wolno oddawać jałmużny biednym, ani pożyczać pieniędzy w czasie Wigilii Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.  Prawdopodobnie związane to było z okresem przesilenia zimowego, czasu, kiedy jak wierzono dawniej  „słońce umierało”, a odradzało się następnego ranka. Ludzie dawniej, tak jak i część żyjących współcześnie, przypisywali słońcu, księżycowi oraz innym planetom istotny wpływ na nasze codzienne sytuacje. Według tych przesądów, to energia słoneczna oddziaływała  na sytuację ekonomiczną ludzi, a niewłaściwe wykorzystywanie jej tajników, mogło doprowadzić do bankructwa.
Można jednak się tego nie obawiać i kosmiczne energie śmiało wykorzystywać w celu skutecznego wzbogacenia się. Jak? O tym poniżej.
 

Podobnie jak i w każdym rytuale, najpierw powinniśmy oczyścić nasze intencje. Jeśli myślimy o przyciąganiu pieniędzy, powodzeniu czy dobrobycie – wskazane jest aby wystrzegać się myślenia o spadkach czy odszkodowaniach. Taka magia przyniesie nam więcej problemów niż korzyści. Najlepiej jednak, nie liczyć na konkretną sytuację, jeśli dobrze odprawimy nasz rytuał – pieniądze do nas przybędą w najmniej oczekiwanej przez nas formie. 

 

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany


Dodaj komentarz

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter poleca artykuł

Dieta aztecka. Odchudzająca moc cudownych nasion CHIA - Dr Bob Arnot

Oto plan rewolucyjnej, trójfazowej diety azteckiej, opartej na pokarmach, które spożywali Aztekowie. Najważniejszym jej składnikiem są cudowne nasiona chia, które przebijają pod względem wartości odżywczych każdy inny rodzaj zdrowej żywności. Zawierają one 8 razy więcej omega-3 niż hodowlany łosoś atlantycki, 6 razy więcej wapnia niż mleko, 3 razy więcej żelaza niż szpinak, 2 razy więcej błonnika niż otręby, 15 razy więcej magnezu niż brokuły, 4 razy więcej selenu niż len! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2015

Półkrzyż znaków zmiennych, oraz wynik wyborów - co naz zatem czeka w listopadzie (i w dalszej przyszłości) - tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na listopad 2015.
więcej »