Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak przestać czuć się bezsilnym wobec problemów.

Autor Paweł Karwat, 19.02.2015

 Jak przestać czuć się bezsilnym wobec problemów.

Dlaczego czujemy się bezradni? Ponieważ nie widzimy ogromnej ilości możliwości. Od tego ile zobaczysz zależy to ile zrobisz. Jeżeli nie postrzegasz energii, nie będziesz w stanie za jej pomocą uzdrawiać (mówiąc o postrzeganiu nie mam na myśli tylko zmysłu wzroku). Nieprzypadkowe działanie zależy od odpowiedniego poznania.
Powinniśmy ćwiczyć swoje widzenie. Istnieją sposoby na to, żeby rozwijać świadomość. Dużo ich znajdziemy w takich naukach, jak Joga czy Huna. Bardzo ważne jest, aby skupić się na poznawaniu zanim zaangażujemy się w jakieś działania.
Bardzo ważna jest obserwacja swojego ciała i umysłu. Bądź świadomy również tego, co dzieje się twoim duchu.
Nie musisz nawet posługiwać się jakąś konkretną techniką. Po prostu bądź uważny, uświadamiaj sobie zjawiska.
Energia podąża za uwagą - im więcej uwagi, tym więcej energii. Jeżeli chcesz więcej energii w uzdrawianiu czy innych czynnościach, potrzebujesz zaangażować więcej uwagi, świadomości, koncentracji.
Jest to odpowiedź na problem czucia się bezsilnym wobec różnych okoliczności. Bezsilność to efekt braku uwagi. Jeżeli czujesz się słaby wobec kogoś lub czegoś, to znaczy, że brakuje ci uważności.
Gdy załamujesz ręce w dziedzinie pieniędzy, dzieje się to wskutek niedoboru świadomości. Zacznij wtedy praktykować uważność. Możesz ćwiczyć koncentrację kładąc przed sobą monetę. Obserwuj ją po prostu aż poczujesz, że wystarczy. Nie musisz niczego sobie wyobrażać.
URUCHOM SWOJĄ UWAGĘ, A URUCHOMISZ ŹRÓDŁO POZYTYWNYCH ZMIAN W KAŻDEJ SFERZE SWOJEGO ŻYCIA.
Kiedyś ktoś zapytał pewnego mistrza Zen co znaczy "świadomość". Ten odpowiedział: "świadomość" znaczy "świadomość". Nie potrzebujesz żadnej teorii aby stać się uważnym. Bywa, że teorie osłabiają uważność z powodu natłoku towarzyszących im myśli.
 
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, www.muninszaman.blogspot.com.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Świątynia wykuta w skale

Pura Gunung Kawi - starożytne mauzoleum jest miejscem kontemplacji i ablucji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na grudzień 2020

O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta.
więcej »