Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

DUCHOWY WYMIAR CIĄŻY

Autor Wydawnictwo Samsara, 08.02.2015

 
 
 
 

DUCHOWY WYMIAR CIĄŻY
Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa
Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landherr

 
P O D R Ó Ż   B O H A T E R K I   OD   C I Ą Ż Y   DO   M A C I E R Z Y Ń S T W A

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży.
Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami w aspekcie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.
Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położoników z wieloletnią praktyką, a także rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w tej wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, autorzy stworzyli przewodnik po codziennej praktyce zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.
Wraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.
Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa!
„Więź pomiędzy matką a niemowlęciem to jedno z najbliższych, najsilniejszych połączeń, jakie istnieją i zaczyna się na długo przed narodzinami. Duchowy wymiar ciąży jest najlepszym znanym mi przewodnikiem na temat rozwoju, troski i wspierania tego błogosławionego stanu. Książka wznosi literaturę na ten temat na nowy poziom”.
— Dr med. Larry Dossey, autorka książki Słowa, które uzdrawiają 
 
Więcej na: http://www.illuminatio.pl/kategoria-produktu/samsara/


Od Redakcji:

Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa - Dr Shawn A Tassone, dr Kathryn M. Landherr. Jest to książka, która każdy okres ciąży opisuje z punktu widzenia fizycznego, psychicznego, a także duchowego. Przedstawione są duchowe aspekty ciąży, m.in. zioła spożywać, a jakich unikać, co praktykować i w jakim okresie (joga, medytacje, zespalanie żywiołów, integracja dwóch żyć, duchowe oczyszczanie). Ponadto każdy rozdział zawiera szereg refleksji, które pomogą świadomie przygotować się na przyjście maleństwa,np. nawiązanie więzi przed porodem,  inicjacja w macierzyństwo, wkraczanie w etap błogości, ciąża uzdrawia duszę. 

Polecamy!
 

Konkurs:  
Wymyśl i opisz ulubione ćwiczenie duchowe – z zakresu jogi, medytacji czy relaksacji i prześlij na adres
biuro@ezoter.pl do 28 lutego 2015 roku. Nie musi być ono związane z okresem ciąży i macierzyństwa. Najlepsze prace nagrodzimy książką  Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa - Dr Shawn A Tassone, dr Kathryn M. Landherr
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wolna wola w hunie

Jedyną prawdziwą zdolnością, jaką posiada świadomość jest możliwość kierowania orientacją i uwagą w reakcji na słowa i doświadczenia. Sam proces kierowania nazywa się procesem decyzyjnym lub wyborem. To właśnie jest prawdziwe znaczenie sformułowania wolna wola. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »