Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

DUCHOWY WYMIAR CIĄŻY

Autor Wydawnictwo Samsara, 08.02.2015

 
 
 
 

DUCHOWY WYMIAR CIĄŻY
Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa
Dr Shawn A. Tassone, Dr Kathryn M. Landherr

 
P O D R Ó Ż   B O H A T E R K I   OD   C I Ą Ż Y   DO   M A C I E R Z Y Ń S T W A

Oto najlepszy przewodnik o rozwoju, trosce i wsparciu w trakcie ciąży.
Każdy trymestr ciąży to dla kobiety etap bohaterskiej podróży, podczas której zmaga się ona z trudnościami w aspekcie nie tylko fizycznym i emocjonalnym, ale także duchowym. Ważne jest zrozumienie tych wszystkich przejawów, bo pozwala to na zwiększenie świadomości swojej i swojego jeszcze nienarodzonego dziecka.
Ten przewodnik, stworzony przez ginekologów-położoników z wieloletnią praktyką, a także rodziców czwórki dzieci, pozwoli każdej kobiecie zrozumieć kolejne etapy tego błogosławionego stanu jakim jest ciąża, nawiązać więź z dzieckiem od pierwszych dni jego życia, a przede wszystkim odnaleźć się w tej wyjątkowej roli matki. Autorzy w oparciu o doświadczenie w medycynie konwencjonalnej i alternatywnej, autorzy stworzyli przewodnik po codziennej praktyce zarówno w aspekcie duchowym, jak i fizycznym.
Wraz z tą książką kobiety przejdą drogę przez trzy trymestry ciąży, poród oraz etapy poporodowe, otrzymają wsparcie i przygotują się na przyjście na świat swojego dziecka. W publikacji znajdują się także praktyczne ćwiczenia medytacyjne, ćwiczenia oddechu oraz jogi przygotowane przez wykwalifikowaną instruktorkę i doulę.
Książka wznosi temat ciąży i porodu na nowy poziom i przygotowuje kobiety do podróży bohaterki od ciąży do macierzyństwa!
„Więź pomiędzy matką a niemowlęciem to jedno z najbliższych, najsilniejszych połączeń, jakie istnieją i zaczyna się na długo przed narodzinami. Duchowy wymiar ciąży jest najlepszym znanym mi przewodnikiem na temat rozwoju, troski i wspierania tego błogosławionego stanu. Książka wznosi literaturę na ten temat na nowy poziom”.
— Dr med. Larry Dossey, autorka książki Słowa, które uzdrawiają 
 
Więcej na: http://www.illuminatio.pl/kategoria-produktu/samsara/


Od Redakcji:

Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa - Dr Shawn A Tassone, dr Kathryn M. Landherr. Jest to książka, która każdy okres ciąży opisuje z punktu widzenia fizycznego, psychicznego, a także duchowego. Przedstawione są duchowe aspekty ciąży, m.in. zioła spożywać, a jakich unikać, co praktykować i w jakim okresie (joga, medytacje, zespalanie żywiołów, integracja dwóch żyć, duchowe oczyszczanie). Ponadto każdy rozdział zawiera szereg refleksji, które pomogą świadomie przygotować się na przyjście maleństwa,np. nawiązanie więzi przed porodem,  inicjacja w macierzyństwo, wkraczanie w etap błogości, ciąża uzdrawia duszę. 

Polecamy!
 

Konkurs:  
Wymyśl i opisz ulubione ćwiczenie duchowe – z zakresu jogi, medytacji czy relaksacji i prześlij na adres
biuro@ezoter.pl do 28 lutego 2015 roku. Nie musi być ono związane z okresem ciąży i macierzyństwa. Najlepsze prace nagrodzimy książką  Duchowy wymiar ciąży. Pielęgnowanie i rozwój drogi do macierzyństwa - Dr Shawn A Tassone, dr Kathryn M. Landherr
 

 
Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany


Dodaj komentarz

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Przewodnik tapingu dla każdego!

Taping stosują profesjonalni fizjoterapeuci, sportowcy, jak również osoby odczuwające ból. Jest to praktyczna metoda leczenia, całkowicie wolna od skutków ubocznych. Polega ona na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, które nie ograniczają ruchów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »