Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

Dlaczego ludzie korzystają z usług wróżek?

Autor wrozka.tv, 25.01.2015

 

 

 

 

 Dlaczego ludzie korzystają z usług wróżek?

„Każdy chociaż raz w życiu marzył o tym, by móc cofnąć czas i tym samym zapobiec wydarzeniom, które bardzo na niego niekorzystnie wpłynęły. Żyjemy w dobie stresu, ciągłego biegu, wiecznych zmian i niepewności co do naszego jutra w kwestii przede wszystkim pracy, rodziny, zdrowia i ogólnie – przyszłości. Coraz więcej osób zasypia z niespokojnymi myślami, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich psychikę i zdrowie fizyczne. Lęk potrafi zniszczyć człowieka pod każdym względem.” – twierdzi wróżka Marina z Wróżka.tv.
Kiedy człowieka trawi lęk przed tym, co przyniesie mu przysłowiowe „jutro”, zaczyna myśleć intensywnie, co zrobić, aby być pewnym, że nic złego się nie wydarzy. Jak poradzić sobie z problemami w miejscu pracy, często z konfliktami z pracodawcą lub współpracownikami, jak zabezpieczyć siebie i najbliższych finansowo, jak zapobiec pewnym wydarzeniom, które mogą, chociaż wcale nie muszą mieć miejsce. Nie jest to dla niego proste, zdarza się, że ludzie mając problemy w miejscu pracy, przynoszą je do domu i przenoszą tym samym na grunt miru domowego, niszcząc powoli i sukcesywnie nie tylko siebie, ale i swoje związki, rodzinę.
Jednym z miarę prostych rozwiązań, chociaż trudnych dla stereotypowego Kowalskiego, jest pójście do psychologa lub terapeuty. Ci jednak mogą pomóc nam rozwiązać problemy z nami samymi, nie są w stanie jednakże przewidzieć tego, co może się wydarzyć. Wynika więc z tego, że psychologowie są na „tu i teraz” oraz to, co „było”. W odwodzie są jeszcze wróżki wszelkiej maści.
Wróżenie staje się coraz bardziej popularne we wszystkich kręgach społecznych. Do wróżek przychodzą już więc nie tylko szarzy ludzie, ale także i ci, którzy już coś osiągnęli i zdawać by się mogło, że jednak im niczego do szczęścia nie brakuje. Wróżba jednak nęci i mami – tarot pomaga odkryć przyszłość, pokazać to, czego nie zobaczymy sami, przestrzec przed złymi krokami i naprowadzić na właściwą ścieżkę. Tym samym w progach salonów wróżb stają biznesmeni, młode matki, starsze kobiety (często samotne), ludzie, którzy już odchowali swoje dzieci, młodzi przedsiębiorcy.
Przychodzą oni po wróżbę po to, by ukoić swój niepokój, by wiedzieć zawczasu, jak wygląda ich przyszła ścieżka, jak sobie radzić z przeciwnościami. Tym samym wróżka staje się nie tylko osobą, która stosuje techniki dywinacyjne do wskazywania drogi ludziom – jest ona w tym samym momencie stawiana na równi z terapeutą. Często człowiekowi przychodzącemu po wróżbę z kart tarota lub run potrzebna jest po prostu długa i oczyszczająca rozmowa, a karty czy kamienie są tylko dodatkiem. W dzisiejszych czasach, kiedy świat pędzi i każdy musi pędzić razem z nim, nie mamy czasu na rozmowy, nie mamy czasu na to, by pobyć z drugim człowiekiem. Coraz więcej osób wstydzi się rozmawiać o swoich problemach, wyjawiać swoje najgłębsze lęki i sekrety, rozbierać je na części pierwsze. „Panuje też niezbyt pochlebne zwykłym psychologom i psychiatrom przekonanie, że są oni „tylko dla czubków” – na Zachodzie to się już zmienia, posiadanie terapeuty jest w modzie, ale u nas, w Polsce, nadal pokutuje przekonanie, że tam chodzą tylko umysłowo chorzy” – twierdzi Wróżka Maja.
Wróżka kojarzy się z czymś innym – idą do niej gromadnie mężczyźni, kobiety, zamożni i ci biedniejsi. Kosztowo wróżba wychodzi finansowo na równi z wizytą u dobrego terapeuty, a o ileż lepiej w naszych umysłach wygląda zdanie „poszedłem/poszłam do wróżki” niż „poszedłem/poszłam do psychologa/psychiatry”! To psychicznie buduje człowieka i daje mu poczucie, że jeszcze nie jest z nim „aż tak źle”, żeby musiał iść do lekarza specjalisty. Wróżba przecież odkrywa naszą przyszłość – pomoże nam podjąć decyzję odnośnie wyboru dobrego partnera na całe życie, doboru odpowiedniej nazwy dla firmy, czy też w ogóle podjęcie decyzji w kwestii otworzenia własnej działalności. Wróżka powie nam, czy warto zmieniać pracę, gdzie szukać i co robić, w którą stronę patrzeć.
Terapeuta tego nie zrobi, ponieważ nie jest od takich spraw.
Nie wstydźmy się zatem chodzić do wróżek, tarocistek, runistek, kabalistek – one swoją wróżbą pomogą każdemu. W dobie internetu jest to tym bardziej proste, że można to zrobić zupełnie anonimowo, bez użycia telefonu i tanio na portalach typu Wróżka.tv.

wrozka.tv

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

VI Konferencja PSA 22-26.05.2014

VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 22-26.05.2014 r. Warszawa i internet W stronę Słońca - astrologia i osobowość. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »