Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

4 najpopularniejsze okazje do wróżenia!

Autor wrozka.tv, 25.01.2015

 

 

 

 

4 najpopularniejsze okazje do wróżenia!


Wróżby to techniki dywinacyjne, które mają na celu odkrycie przed nami tajemnic dotyczących przyszłości naszej i naszych bliskich. Przede wszystkim niosą one ze sobą ładunek bardzo pozytywny, który ma na celu nas uspokoić lub też pobudzić do działania, aby było nam tylko lepiej.
„Rok jest długi – 365 dni, w ciągu których zdarza się wiele okazji po temu, by powróżyć sobie na przyszłość w sferze głównie miłości. Oczywiście, nie trzeba się ograniczać tylko do tej części życia. Można wróżyć sobie także na finanse, rodzinę i zdrowie.” – twierdzi wróżka Enid z portalu Wrozka.tv.
Jakie są najpopularniejsze święta w roku, w czasie których możemy postawić sobie karty lub skorzystać z innego typu wróżb?
NOWY ROK – jak wiadomo, kończy się to, co było, zaczyna się nowe. Lepsze. Startujemy z czystym kontem. Co możemy zrobić, aby nasz kolejny rok obfitował w bogactwo? Warto o północy trzymać w dłoni gruby banknot – wtedy dajemy do zrozumienia Wszechświatowi, że oto będziemy przez cały rok mieć gotówkę. Jeżeli chcemy, aby nasz rok był pomyślny, w domu powinniśmy mieć jemiołę, która, im bardziej bogato wygląda, tym większą ilość bogactwa sprowadzi na nasz dom. Bogactwo możemy tu rozumieć jako miłość, pieniądze i zdrowie. Warto też na Nowy Rok w mieszkaniu rozłożyć żelazne przedmioty w kątach, to zapewni nam ochronę przed złem, które mogłoby zakłócić mir, a także wieszczy przyciąganie pieniędzy w nasze progi.
Na Nowy Rok możemy zamówić sobie u wróżki ogólną wróżbę na nadchodzące miesiące, niemniej jednak będą to ogólniki i zarysy – one jednak mogą dać nam wskazówki co do tego, jak postępować w danym roku, aby było coraz lepiej. Najlepiej pytać o finanse i rodzinę.
WALENTYNKI – „Nie dajmy się zwieść, miłość to jednak coś, co czyni nasze życie cudowniejszym i wspanialszym.” – podtrzymuje jeden z doradców portalu Wróżka.tv. Niektórzy nie lubią tego święta, ponieważ uważają go za komercję, ale tego dnia warto powróżyć sobie na miłość – w tym celu możemy postawić pasjansa z pytaniem o wymarzonego mężczyznę albo też wybrać się do tarocistki z pytaniem o wybranka.
ANDRZEJKI – to chyba najbardziej popularny moment na to, by powróżyć sobie w kwestii miłości i rodziny. W Andrzejki gromadnie można wróżyć sobie na to, kiedy wyjdziemy za mąż/ożenimy się, jak będzie miał na imię nasz wybranek/wybranka lub też czy i kiedy będziemy mieć dzieci. I jakiej płci.
Wróżb andrzejkowych jest wiele, do najpopularniejszych, tych, które sami możemy własnym sumptem wykonać należy wróżenie z butów. Każdy chyba pamięta z dzieciństwa ustawianie butów jeden za drugim (z prawej nogi), wychodząc w kierunku drzwi. Czyj pierwszy but znajdzie się za drzwiami – najszybciej weźmie ślub. Warto także przelać sobie wosk przez klucz i zobaczyć, co przyniesie nadchodzący rok. W tym celu rozpuszczony wosk przelewa się do miski z zimną wodą poprzez dziurkę w kluczu i na podstawie kształtu oraz cienia rzucanego przez odlew na ścianę wywnioskować, co też będzie w przyszłym roku się działo. Jeżeli otrzymamy kształt dziecka – spodziewajmy się potomstwa, jeżeli obrączki – ślub. Książka – nauka, kieliszek – dobra zabawa, itd. Na imię przyszłego partnera wróżymy sobie z kartki przebijanej pineską. Można też na kilkunastu karteczkach wypisać imiona męskie/żeńskie i ułożyć je pod poduszką. Rankiem na chybił trafił wyciągamy jedną z nich. Na niej znajduje się imię naszego przyszłego męża lub przyszłej żony. Wróżenie z fusów herbacianych wymaga większych akrobacji, niemniej jednak warto pokusić się i o taką metodę wróżby.- opowiada wróżka Joanna Ewa.
W wieczór andrzejkowy warto też odwiedzić tarocistkę lub runistkę. One podpowiedzą nam dokładniej, co robić, by znaleźć wymarzonego partnera/partnerkę lub też doradzą nam, jak sprawić, by nasz związek obecny rozkwitł na nowo. To dobry moment także na pytania o powiększanie rodziny i o to, jak potoczą się nasze sprawy zawodowe.
URODZINY – tak, ten jeden wyjątkowy w roku dzień to dobry moment na to, by odwiedzić numerologa, tarocistkę lub runistkę i poprosić o duży rozkład astrologiczny, który pomoże nam w osiągnięciu sukcesu w ciągu nadchodzącego roku, w czasie którego znowu będziemy o rok starsi. Astrolog i wróżbita pomogą nam w określeniu celów, do których powinniśmy dążyć i tym samym do spełnienia naszych marzeń, a także pokonaniu tego, co może nam zawadzać. Dowiemy się wtedy, co już osiągnęliśmy, co osiągamy i co nas jeszcze czeka, a co nam przeszkadza w osiągnięciu mety. 
Jak więc widać, okazji ogólnych mamy kilka, ale nic też nie stoi nam na przeszkodzie, by po prostu w przypływie potrzeby pójść po wróżbę do wróżki.
 
wrozka.tv
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pewność w niepewnych czasach

Konkurs i zaproszenie na wykład ''Gdy pokonamy niepewność, odkryjemy w naszym życiu cuda'' »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »