Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

4 najpopularniejsze okazje do wróżenia!

Autor wrozka.tv, 25.01.2015

 

 

 

 

4 najpopularniejsze okazje do wróżenia!


Wróżby to techniki dywinacyjne, które mają na celu odkrycie przed nami tajemnic dotyczących przyszłości naszej i naszych bliskich. Przede wszystkim niosą one ze sobą ładunek bardzo pozytywny, który ma na celu nas uspokoić lub też pobudzić do działania, aby było nam tylko lepiej.
„Rok jest długi – 365 dni, w ciągu których zdarza się wiele okazji po temu, by powróżyć sobie na przyszłość w sferze głównie miłości. Oczywiście, nie trzeba się ograniczać tylko do tej części życia. Można wróżyć sobie także na finanse, rodzinę i zdrowie.” – twierdzi wróżka Enid z portalu Wrozka.tv.
Jakie są najpopularniejsze święta w roku, w czasie których możemy postawić sobie karty lub skorzystać z innego typu wróżb?
NOWY ROK – jak wiadomo, kończy się to, co było, zaczyna się nowe. Lepsze. Startujemy z czystym kontem. Co możemy zrobić, aby nasz kolejny rok obfitował w bogactwo? Warto o północy trzymać w dłoni gruby banknot – wtedy dajemy do zrozumienia Wszechświatowi, że oto będziemy przez cały rok mieć gotówkę. Jeżeli chcemy, aby nasz rok był pomyślny, w domu powinniśmy mieć jemiołę, która, im bardziej bogato wygląda, tym większą ilość bogactwa sprowadzi na nasz dom. Bogactwo możemy tu rozumieć jako miłość, pieniądze i zdrowie. Warto też na Nowy Rok w mieszkaniu rozłożyć żelazne przedmioty w kątach, to zapewni nam ochronę przed złem, które mogłoby zakłócić mir, a także wieszczy przyciąganie pieniędzy w nasze progi.
Na Nowy Rok możemy zamówić sobie u wróżki ogólną wróżbę na nadchodzące miesiące, niemniej jednak będą to ogólniki i zarysy – one jednak mogą dać nam wskazówki co do tego, jak postępować w danym roku, aby było coraz lepiej. Najlepiej pytać o finanse i rodzinę.
WALENTYNKI – „Nie dajmy się zwieść, miłość to jednak coś, co czyni nasze życie cudowniejszym i wspanialszym.” – podtrzymuje jeden z doradców portalu Wróżka.tv. Niektórzy nie lubią tego święta, ponieważ uważają go za komercję, ale tego dnia warto powróżyć sobie na miłość – w tym celu możemy postawić pasjansa z pytaniem o wymarzonego mężczyznę albo też wybrać się do tarocistki z pytaniem o wybranka.
ANDRZEJKI – to chyba najbardziej popularny moment na to, by powróżyć sobie w kwestii miłości i rodziny. W Andrzejki gromadnie można wróżyć sobie na to, kiedy wyjdziemy za mąż/ożenimy się, jak będzie miał na imię nasz wybranek/wybranka lub też czy i kiedy będziemy mieć dzieci. I jakiej płci.
Wróżb andrzejkowych jest wiele, do najpopularniejszych, tych, które sami możemy własnym sumptem wykonać należy wróżenie z butów. Każdy chyba pamięta z dzieciństwa ustawianie butów jeden za drugim (z prawej nogi), wychodząc w kierunku drzwi. Czyj pierwszy but znajdzie się za drzwiami – najszybciej weźmie ślub. Warto także przelać sobie wosk przez klucz i zobaczyć, co przyniesie nadchodzący rok. W tym celu rozpuszczony wosk przelewa się do miski z zimną wodą poprzez dziurkę w kluczu i na podstawie kształtu oraz cienia rzucanego przez odlew na ścianę wywnioskować, co też będzie w przyszłym roku się działo. Jeżeli otrzymamy kształt dziecka – spodziewajmy się potomstwa, jeżeli obrączki – ślub. Książka – nauka, kieliszek – dobra zabawa, itd. Na imię przyszłego partnera wróżymy sobie z kartki przebijanej pineską. Można też na kilkunastu karteczkach wypisać imiona męskie/żeńskie i ułożyć je pod poduszką. Rankiem na chybił trafił wyciągamy jedną z nich. Na niej znajduje się imię naszego przyszłego męża lub przyszłej żony. Wróżenie z fusów herbacianych wymaga większych akrobacji, niemniej jednak warto pokusić się i o taką metodę wróżby.- opowiada wróżka Joanna Ewa.
W wieczór andrzejkowy warto też odwiedzić tarocistkę lub runistkę. One podpowiedzą nam dokładniej, co robić, by znaleźć wymarzonego partnera/partnerkę lub też doradzą nam, jak sprawić, by nasz związek obecny rozkwitł na nowo. To dobry moment także na pytania o powiększanie rodziny i o to, jak potoczą się nasze sprawy zawodowe.
URODZINY – tak, ten jeden wyjątkowy w roku dzień to dobry moment na to, by odwiedzić numerologa, tarocistkę lub runistkę i poprosić o duży rozkład astrologiczny, który pomoże nam w osiągnięciu sukcesu w ciągu nadchodzącego roku, w czasie którego znowu będziemy o rok starsi. Astrolog i wróżbita pomogą nam w określeniu celów, do których powinniśmy dążyć i tym samym do spełnienia naszych marzeń, a także pokonaniu tego, co może nam zawadzać. Dowiemy się wtedy, co już osiągnęliśmy, co osiągamy i co nas jeszcze czeka, a co nam przeszkadza w osiągnięciu mety. 
Jak więc widać, okazji ogólnych mamy kilka, ale nic też nie stoi nam na przeszkodzie, by po prostu w przypływie potrzeby pójść po wróżbę do wróżki.
 
wrozka.tv
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Jak się uchronić przed braniem na siebie czyjejś winy?

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje życie. Ale nie dowiesz się tego, że ktoś odpowiada za swoje życie, jeżeli nie odkryjesz najpierw, że ty odpowiadasz za własne. Najpierw poznaj własną odpowiedzialność. Dzięki temu nie będziesz miał problemów, aby rozpoznać odpowiedzialność innych i nie winić się za ich porażki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »