Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

CODZIENNE INSPIRACJE 365 oświecających afirmacji na każdy dzień roku

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 21.12.2014

 

 

 CODZIENNE INSPIRACJE 
365 oświecających afirmacji na każdy dzień roku 

Nathalie W. Herrman 


Oddajemy w Twoje ręce duchowy przewodnik, który poprowadzi Cię przez każdy dzień roku. Każda z napisanych przystępnym językiem notatek dotyczy konkretnego zagadnienia związanego z duchowością i komfortem psychicznym. Poświęcając na lekturę codziennie jedynie pięć minut zyskasz wiedzę, która sprawi, że odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.

Tematyka notatek została dobrana tak, by skłonić czytelnika do refleksji i uważności. Autorka zachęca do wyrażania wdzięczności, wprowadzania nowych, dobrych nawyków, podsuwa pytania, których często staramy się unikać. Każdy wpis podsumowuje krótka, łatwa do zapamiętania afirmacja – proste zdanie o tym, jak zastosować w praktyce wnioski z lektury. Przekaz wzmacniają inspirujące fotografie. Dzięki tej książce każdego dnia łatwo odnajdziesz spokój i świadomie pokierujesz swoim życiem.

Natalie W. Herrman jest trenerką osobistą, masażystką, doradcą rozwoju osobistego i mistrzem reiki. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Bostoński. Jej kariera zawodowa to nieustanne dążenie do zdobycia jak najobszerniejszej wiedzy, której praktyczne zastosowanie pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem i doskonałą kondycją psychiczną.


Zacznij dobrze dzień z duchową refleksją:

-Czytelna i praktyczna forma, która umożliwia korzystanie z książki przez cały rok (jest niczym prywatny duchowy kalendarz). 

-Codzienna pożywka dla twojego umysłu, pobudza do kreatywnych myśli i odważnych decyzji. 

-Idealna jako prezent dla osób w każdym wieku (uniwersalne inspiracje) i na każdą okazję. 

-Zbiór inspirujących myśli i wskazówek na każdy dzień roku: dotyczą one każdego obszaru życia. 

-Krótkie historie i przykłady ułatwiają interpretację i zrozumienie przesłania na każdy dzień. 

-Wystarczy poświęcić rano 5 minut na odczytanie afirmacji, by wprawić się w dobry nastrój na cały dzień i zmotywować się do działania. 

-Niebanalne przesłania pozwalają spojrzeć na codzienne sytuacje z nowej perspektywy i oferują codzienną porcję życiowej mądrości. 
 
-Autorka jest doświadczonym trenerem personalnym, mówcą motywacyjnym i mistrzem reiki. 


ISBN:978-83-63965-53-2 
Oprawa: miękka 
Premiera: grudzień 2014 Format: A5 
Wydawnictwo: Samsara Liczba stron: 392 
 
Więcej na: 
http://www.illuminatio.pl/

Polecamy!

Konkurs Świąteczny!

Czy Ty chciałbyś podzielić się z innymi dobrym słowem? Jeśli tak, napisz i prześlij na adres biuro@ezoter.pl do 4 stycznia 2015 roku. Najwspanialsze z nich nagrodzimy ksiażką CODZIENNE INSPIRACJE 365 oświecających afirmacji na każdy dzień roku Nathalie W. Herrman

Pozdrawiamy!
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »