Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

                                     Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie:
                                    Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Poszukiwanie miłości – i tego doskonałego partnera – jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie pomaga mężczyznom i kobietom zgłębiać duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełni i prawdziwej miłości.
Dowiesz się o bratnich duszach, bliźniaczych płomieniach i karmicznych partnerach. zrozumiesz dlaczego przyciągasz pewne miłości do swojego życia. I dlaczego nawet najtrudniejszy związek może być trampoliną do tej doskonałej miłości, której szukasz.

„Po trzydziestu pięciu latach pracy jako terapeuta małżeński, uważam, że książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie w niezwykle skuteczny sposób objawia wewnętrzne arkana duszy i prawdziwą istotę miłości poprzez wnikliwą analizę prawdziwych życiowych doświadczeń i klasycznych historii miłosnych.”
– dr MARILYN C. BARRICK,
psycholog kliniczny i autorka
Sacred Psychology of Love (Święta Psychologia Miłości)

(...)Jeśli nie doświadczamy rozwoju, to dzieje się tak dlatego, że utknęliśmy w samo-ograniczającej matrycy. Nie możemy pojąć wyższej matrycy tego, czym moglibyśmy być. Jeśli dzisiaj masz takie samo wyobrażenie samego siebie, jak miałeś wczoraj, to z dzisiejszą energią stworzysz te same wzory, które stworzyłeś wczoraj. Jeśli masz gdziekolwiek w swoim jestestwie przyczajone przekonanie, które akceptuje ograniczenie, tę akceptację potępienia sarkastycznych oskarżycieli, to uniemożliwi ci to odtworzenie jestestwa na podobieństwo i obraz tego wyższego wzoru. I kiedy krytykujesz innych, to zachęcasz ich także do utrzymywania ograniczającej koncepcji samych siebie.
Mówiąc wprost, jeśli nie jesteśmy tym, czym chcielibyśmy być, to możliwe, że jest tak dlatego, że zbyt wiele energii zainwestowaliśmy w stary wzór. Ale miłość tworzy nową matrycę. Miłość jest samo-przekraczająca i miłość pokazuje nam, że jesteśmy pod kontrolą naszego przeznaczenia.
Mogę być nową osobą każdego dnia – to ekscytująca koncepcja. Jesteś współtwórcą z Duchem i proces współtworzenia dzieje się tam, gdzie jesteś. Jesteś naukowcem Ducha. Jesteś alchemikiem w laboratorium bytu. To, co stworzysz każdego dnia, może być nowym przejawem miłości, jeśli tego zechcesz.(...)

Od Redakcji:

Każdy z nas ma swój Bliźniaczy Płomień. Książka  Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków Elizabeth Clare Prophet opisuje powyższą prawdę przedstawiając jej wszelkie aspekty m.in.: karmiczne związki, zjednoczenie, tęsknota za pełnią, praca w związkach. Na końcu modlitwy i Dekrety dla bliźniaczych dusz!

Serdecznie polecamy!

Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ekologia ciała. Dieta przywracająca prawidłowy rytm organizmu

Donna Gates, światowej sławy autorytet z dziedziny dietetyki, opracowała Dietę Ekologii Ciała, dzięki któremu tysiącom osób udało się poprawić swój stan zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »