Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Twórcza Moc Dźwięku: Afirmacje do Tworzenia Uzdrawiania i Przemiany

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

 

 

 

                                              Twórcza Moc Dźwięku:
                             Afirmacje do Tworzenia, Uzdrawiania i Przemiany

Ostatnie postępy naukowe wskazują na coś, co mistycy wiedzą od tysięcy lat: dźwięk posiada klucz do tworzenia wszechświata. I może stworzyć duchową i materialną zmianę w naszym życiu.
Modlitwa jest dźwiękiem i językiem duszy. Wypowiadana głośno, może odblokować dynamiczną energię Ducha.
Z Twórczej Mocy Dźwięku dowiesz się o siedmiu zasadach stosowania modlitw, mantr i afirmacji w swoim codziennym życiu. I odkryjesz skuteczny sposób na zaprzęgnięcie duchowej energii do tworzenia pozytywnej zmiany dla siebie i świata wokół.

(...)Księga rodzaju mówi nam, że Bóg zaczął proces tworzenia poprzez mówienie. Powiedział, „Niech się stanie światło” i powstał wszechświat.
Czy dźwięk jest tak potężny? Cóż, dźwięk jest czymś więcej niż tylko tętnieniem przez nasze bębenki w uszach. Wiemy, że może być dramatycznie destrukcyjną siłą – piskliwym tonem rozbijającym lampki na wino, hukiem, który sprawia, że pęka tynk, strzałem powodującym ruszenie lawiny.
Ale dźwięk może także mieć działanie twórcze, które lekarze i placówki ochrony zdrowia odkrywają każdego dnia. Ultra-dźwięków (fali wysokich dźwięków) używa się do wszystkiego, od oczyszczania ran po diagnozowanie nowotworów, czy rozbijanie kamieni nerkowych. Pewnego dnia będzie ich można używać do wstrzykiwania leków, co sprawi, że igły będą zbędne.
Naukowcy badają jaki jest wpływ dźwięku na mózg. Pewne rodzaje muzyki klasycznej, jak muzyka Bacha, Mozarta czy Beethovena, mają cały zakres pozytywnych efektów, łącznie z tymczasowym podnoszeniem IQ, poszerzaniem pamięci i przyspieszaniem nauki. Niektórzy lekarze praktykujący alternatywną medycynę eksperymentują z używaniem specyficznych tonów do leczenia organów. Inni badacze sprawdzają efekty niektórych dźwięków pochodzących z ludzkiej krtani – modlitw i czant.(...)
 
Od Redakcji:
 
Twórcza Moc Dźwięku: Afirmacje do Tworzenia, Uzdrawiania i Przemiany Elizabeth Clare Prophet to książka, która uświadamia potężne znaczenie dźwięku i słowa mówionego w naszym i duchowym świecie. Przede wszystkim dotyczy to afirmacji, a szczególnie tzw. Dekretów. W ksiażce podanych jest siedem podstawowych zasad, które pozwolą na skuteczne użycie tych form w codziennym życiu m.in. poprzez ich powtarzanie czy używanie wizualizacji i technik oddechowych. Na końcu przykłady dynamicznych Dekretów i nie tylko.

Serdecznie polecamy!

Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Alkohol i huna

W Polsce alkoholizm jest problemem narodowym. To wynika jak twierdzą niektórzy z braku kultury picia. Huna służy rozwiązywaniu problemów, więc alkoholizm powinien interesować ludzi żyjących w Polsce, nauczycieli i terapeutów huny bardzo mocno. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »