Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Opowieść o Twojej Duszy: Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

 


                                              Opowieść o Twojej Duszy:
                         Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości

Jesteś duszą i ognistym duchem.
Dusza porównywana jest przez niektórych do perły, która wrzucona została do morza materialnego wszechświata. Celem naszego życia jest poszukiwanie perły i odkrycie naszej prawdziwej tożsamości.
W Opowieści o Twojej Duszy Elizabeth Clare Prophet opowiada twoją historię. Jest to historia o przebudzeniu i zwyciężaniu. Jest to historia, która opowiada o twej wewnętrznej wartości i szlachetności. Jest to opowieść zapisana w gwiazdach, którą tylko ty możesz urzeczywistnić. 
Opowieść o twojej duszy czeka by ją przeczytać!

(...)Kiedy nie dążymy do celów, mniejszych lub większych, prowadzących nas do ostatecznego celu naszej wędrówki, nasza dusza jest nieszczęśliwa. Taki jej stan może się przejawiać jako choroba, znudzenie lub oszukiwanie samego siebie. Może też przybierać formę złego nastroju lub rozdrażnienia oraz problemów w kontaktach z ludźmi lub rodziną – sytuacji, których zazwyczaj nie kojarzymy z niezadowoleniem naszej duszy.
Jednak nasza dusza przemawia do naszej zewnętrznej świadomości: „Zagłuszasz mnie. Nie wypełniasz celu, dla którego się urodziłam. I nie dam ci spokoju. Będę o sobie przypominać do momentu, aż powrócisz na ścieżkę wewnętrznego planu życia.”
Nasz boski plan czeka na potwierdzenie ze strony naszej wolnej woli. Jeśli wierzymy w przeznaczenie, może nam się wydawać, że nic nie musimy robić, a i tak stanie się co ma się stać. W rzeczywistości jednak, dzięki darowi wolnej woli sami możemy zdecydować o tym, czy wcielić nasz boski plan w życie, czy też nie.(...)
 

Od Redakcji: 

Opowieść o Twojej Duszy: Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości  Elizabeth Clare Prophet to przepiękna książka przedstawiająca i opisująca drogę dusz i jej wszelkie aspekty - wolna wola, karma, doświadczenie śmierci, przegląd wcieleń. Czy jest to dla nas szansa? Czym w tym kontekście jest niebo? Co robić, aby sobie pomóc w tej wędrówce? Autorka opisuje tzw. "klucze", jakimi warto się kierować w życiu m.in. przebaczenie sobie i innym, rozmowa z Bogiem, bycie świadomym swojego nie-ja. Na końcu książki znajduje się szereg medytacji i afirmacji dla wzmocnienia duszy.
 

Serdecznie polecamy!

Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Lucjan Wesołowski i muzyka która harmonizuje

Słyszeliście o połączeniu muzyki orientalnej i jazzowej (tzw. ORIENT- JAZZ)? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »