Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

                         Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało, Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą....
 
Jest tym, co rzeczywiście cię wzmacnia.”
– Danion Brinkley, autor książki
Saved by the Light (Ocalony Przez Jasność)

Żyjący w XX wieku jasnowidz Edgar Cayce odkrył uzdrawiającą moc fioletowego światła. Dannion Brinkley widział i doświadczył fioletowego płomienia, gdy był bliski śmierci. Uzdrowiciele i alchemicy używali tej duchowej energii o wysokiej częstotliwości, aby doprowadzić do równowagi energetycznej i duchowej przemiany.
Teraz ty możesz zastosować praktyczne techniki z tej książki w celu wytworzenia równowagi, harmonii i pozytywnej zmiany – w ciele, umyśle i duszy.

(...) Co robi fioletowy płomień, kiedy przenika twoje atomy? Mistrzowie dali następujące wyjaśnienie:
Wszyscy wiemy, że atomy są głównie pustą przestrzenią. Jeśli atom byłby w rozmiarze piłki bejsbolowej, jego jądro ciągle byłoby zbyt małe, aby zobaczyć je naszymi oczyma. 99,9 procenta masy atomu jest skoncentrowana w jądrze, zostawiając resztę piłki bejsbolowej jako pustą przestrzeń, zajmowaną wyłącznie przez elektrony, które ważą bardzo mało. Całą tą pustą przestrzeń pomiędzy jądrem a krawędzią atomu mogą oblepić niezgoda i negatywna energia. (...)
Mistrzowie mówią nam, że kiedy nasze fizyczne i duchowe ciała stają się zatkane przez negatywną energię i karmę, obniżają wibrację elektronów i naszych czterech niższych ciałach. Zaczynamy wtedy rezonować bardziej z negatywnością, a mniej z czystą kosmiczną energią, która pochodzi od naszej Obecności Boga i wreszcie stajemy się chorzy. Jest więcej substancji w naszych czterech niższych ciałach, występuje niższe tempo wibracji i stajemy się bardziej obciążeni. Duchowo: jest to powód ludzkiego umierania.
Fioletowy ogień transmutuje każdą negatywność, która ulokowała się gdziekolwiek w twojej duchowej lub fizycznej istocie. Dotyczy to wszystkiego: od jądra samo-nienawiści do fizycznych wirusów. Kiedy fioletowy płomień zaczyna działać przechodzi przez zatkane przestrzenie między elektronami i jądrami. Wyrzuca te cząstki gęstej substancji z twojego ciała i rozpuszcza je. Proces ten transmutuje negatywną energię w pozytywną energię i przywraca ją do jej rodzimej czystości.(...)

Od redakcji:

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało, Umysł i Duszę Elizabeth Clare Prophet odkrywa przed nami tajemnice tzw. filetowego płomienia - fioletowej energii o wysokiej częstotliwości, która uzdrawia, chroni, przyciąga dobro i pozwala na równowagę energetyczną. Jak działa? Jak go doświadczać? W książce zawartych jest dziewięć kroków do wprowadzenia działania fioletowego płomienia w Twoim życiu!

Serdecznie polecamy!
 
Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy rzucono na ciebie klątwę? Alexandra Chauran

Zły urok czy pech? Przekonaj się, czy rzucono na ciebie klątwę! Autorka w przystępny sposób przedstawia wszystko, co powinieneś wiedzieć o powstawaniu i działaniu klątw, ich wykrywaniu i zwalczaniu oraz rytuałach ochronnych, które pozwolą ci ustrzec siebie i bliskich przed wpływem złego uroku. Poznasz sposoby na rozpoznanie i zdjęcie każdej klątwy ? nawet takiej, którą nieświadomie sam na siebie rzuciłeś. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »