Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

                         Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało, Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą....
 
Jest tym, co rzeczywiście cię wzmacnia.”
– Danion Brinkley, autor książki
Saved by the Light (Ocalony Przez Jasność)

Żyjący w XX wieku jasnowidz Edgar Cayce odkrył uzdrawiającą moc fioletowego światła. Dannion Brinkley widział i doświadczył fioletowego płomienia, gdy był bliski śmierci. Uzdrowiciele i alchemicy używali tej duchowej energii o wysokiej częstotliwości, aby doprowadzić do równowagi energetycznej i duchowej przemiany.
Teraz ty możesz zastosować praktyczne techniki z tej książki w celu wytworzenia równowagi, harmonii i pozytywnej zmiany – w ciele, umyśle i duszy.

(...) Co robi fioletowy płomień, kiedy przenika twoje atomy? Mistrzowie dali następujące wyjaśnienie:
Wszyscy wiemy, że atomy są głównie pustą przestrzenią. Jeśli atom byłby w rozmiarze piłki bejsbolowej, jego jądro ciągle byłoby zbyt małe, aby zobaczyć je naszymi oczyma. 99,9 procenta masy atomu jest skoncentrowana w jądrze, zostawiając resztę piłki bejsbolowej jako pustą przestrzeń, zajmowaną wyłącznie przez elektrony, które ważą bardzo mało. Całą tą pustą przestrzeń pomiędzy jądrem a krawędzią atomu mogą oblepić niezgoda i negatywna energia. (...)
Mistrzowie mówią nam, że kiedy nasze fizyczne i duchowe ciała stają się zatkane przez negatywną energię i karmę, obniżają wibrację elektronów i naszych czterech niższych ciałach. Zaczynamy wtedy rezonować bardziej z negatywnością, a mniej z czystą kosmiczną energią, która pochodzi od naszej Obecności Boga i wreszcie stajemy się chorzy. Jest więcej substancji w naszych czterech niższych ciałach, występuje niższe tempo wibracji i stajemy się bardziej obciążeni. Duchowo: jest to powód ludzkiego umierania.
Fioletowy ogień transmutuje każdą negatywność, która ulokowała się gdziekolwiek w twojej duchowej lub fizycznej istocie. Dotyczy to wszystkiego: od jądra samo-nienawiści do fizycznych wirusów. Kiedy fioletowy płomień zaczyna działać przechodzi przez zatkane przestrzenie między elektronami i jądrami. Wyrzuca te cząstki gęstej substancji z twojego ciała i rozpuszcza je. Proces ten transmutuje negatywną energię w pozytywną energię i przywraca ją do jej rodzimej czystości.(...)

Od redakcji:

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało, Umysł i Duszę Elizabeth Clare Prophet odkrywa przed nami tajemnice tzw. filetowego płomienia - fioletowej energii o wysokiej częstotliwości, która uzdrawia, chroni, przyciąga dobro i pozwala na równowagę energetyczną. Jak działa? Jak go doświadczać? W książce zawartych jest dziewięć kroków do wprowadzenia działania fioletowego płomienia w Twoim życiu!

Serdecznie polecamy!
 
Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ? ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »