Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Alchemia Serca: Jak Dawać i Otrzymywać Więcej Miłości

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

              Alchemia Serca: Jak Dawać i Otrzymywać Więcej Miłości


Odkrywanie wyższej miłości.

Te wrażliwe, dogłębne i rzadkie spostrzeżenia pomogą nam zdobyć wstęp do najcenniejszego, a niezrozumianego, składnika naszej istoty - serca. Pokazują nam, że chociaż miłość może być współczująca i dbająca, może również być potężna, dynamiczna i praktyczna - niczym katalizator duchowego wzrostu.

Nauczysz się w jaki sposób dojrzałe serce przezwycięża ukryte blokady, aby dawać i otrzymywać więcej miłości. W jaki sposób możesz zmiękczać i wzmacniać serce, aby wytworzyć bardziej znaczące związki we wszystkich obszarach swojego życia. I w jaki sposób nawet najbardziej intensywne lekcje miłości, jeśli jesteśmy skłonni pobierać z nich naukę, mogą być otwarciem drzwi do wyższej miłości – i wyższego sposobu kochania.

(...)Jeśli nie doświadczamy rozwoju, to dzieje się tak dlatego, że utknęliśmy w samo-ograniczającej matrycy. Nie możemy pojąć wyższej matrycy tego, czym moglibyśmy być. Jeśli dzisiaj masz takie samo wyobrażenie samego siebie, jak miałeś wczoraj, to z dzisiejszą energią stworzysz te same wzory, które stworzyłeś wczoraj. Jeśli masz gdziekolwiek w swoim jestestwie przyczajone przekonanie, które akceptuje ograniczenie, tę akceptację potępienia sarkastycznych oskarżycieli, to uniemożliwi ci to odtworzenie jestestwa na podobieństwo i obraz tego wyższego wzoru. I kiedy krytykujesz innych, to zachęcasz ich także do utrzymywania ograniczającej koncepcji samych siebie.

Mówiąc wprost, jeśli nie jesteśmy tym, czym chcielibyśmy być, to możliwe, że jest tak dlatego, że zbyt wiele energii zainwestowaliśmy w stary wzór. Ale miłość tworzy nową matrycę. Miłość jest samo-przekraczająca i miłość pokazuje nam, że jesteśmy pod kontrolą naszego przeznaczenia.

Mogę być nową osobą każdego dnia – to ekscytująca koncepcja. Jesteś współtwórcą z Duchem i proces współtworzenia dzieje się tam, gdzie jesteś. Jesteś naukowcem Ducha. Jesteś alchemikiem w laboratorium bytu. To, co stworzysz każdego dnia, może być nowym przejawem miłości, jeśli tego zechcesz.(...)

 

Od Redakcji:

Elizabeth Clare Prophet w książce Alchemia Serca: Jak Dawać i Otrzymywać Więcej Miłości - opisuje i wyjaśnia co to znaczy żyć na poziomie wibracji serca i być zdolnym do kochania innych. "Sednem rzeczywistości jest serce i (...) kluczem do zrozumienia rzeczywistości w każdej sytuacji jest perspektywa serca" .

Dodatkowo autorka podaje recepty: jak można "otwartość serca" wdrożyć w świat codzienny, m.in. poprzez dbanie o samego siebie czy pielęgnowanie wdzięczności. W publikacji znadziemy szereg pomocnych ćwiczeń, afirmacji, modlitw i medytacji. 

Serdecznie polecamy!

Więcej informacji: http://amethyst.org.pl/

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »