Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Wydawnictwo Amethyst

Autor Wydawnictwo Amethyst, 05.11.2014

 

 

 

 

Wydawnictwo Amethyst 

Amethyst Wydawnictwo powstało w 2012 roku. Za cel obraliśmy sobie dostarczenie polskiemu Czytelnikowi możliwości zgłębienia szeroko pojętej Wiedzy duchowej oraz umożliwienie rozwoju duchowego. Powodem, dla którego podjęliśmy decyzję o utworzeniu wydawnictwa, było i jest przekonanie, że w nas wszystkich drzemie większy potencjał duchowy, że mamy prawo, aby mieć dostęp do jak najszerszej Wiedzy, aby móc połączyć się z tym potencjałem, jeśli tylko jest to naszym pragnieniem. Ponieważ sami czuliśmy nieugaszone pragnienie odkrywania tego rodzaju Wiedzy, zdecydowaliśmy, że możemy i chcemy udostępnić ją dla każdego w Polsce, kto tylko zechce ją zgłębiać. Uznaliśmy, że będzie to z pożytkiem zarówno dla nas, którzy sami mamy możliwość dzięki wydawnictwu zdobywać tę Wiedzę, jak i dla każdego, kto zechce dołączyć do grona Czytelników pozycji przez nas publikowanych.

Nasza wdzięczność za możliwość podzielenia się tym, co zostało nam dane rośnie wraz z publikowanymi pozycjami i poznawaną Wiedzą. Podążamy nieustannie za słowami Francisa Bacona „Wiedza to Potęga” i mamy również w swoim życiu niezliczoną liczbę dowodów na prawdziwość tego stwierdzenia, co jest możliwe nie tyle dzięki posiadaniu tej Wiedzy (bo samo posiadanie to dopiero pierwszy krok), ale dzięki jej nieustannemu praktykowaniu i stawaniu się nią. Jakość przekazywanej Wiedzy ma dla nas znaczenie kluczowe, stąd też wszystkie tłumaczenia publikowanych przez nas książek są robione przez osoby, które bardzo dobrze znają tematykę przekazywaną przez nasze książki, tak aby polski Czytelnik miał jak najwierniejszy przekład słów Autora.

Na dzień dzisiejszy mamy w swojej ofercie sześć tytułów z serii KIESZONKOWYCH PRZEWODNIÓW PO PRAKTYCZNEJ DUCHOWOŚCI (w kolejności wydania): Opowieść o Twojej Duszy: Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości; Twórcza Moc Dźwięku: Afirmacje do Tworzenia, Uzdrawiania i Przemiany; Karma i Reinkarnacja: Wykrocz poza Swoją Przeszłość, Zmień Swoją Przyszłość; Alchemia Serca: Jak Dawać i Otrzymywać Więcej Miłości; Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało, Umysł i Duszę; Bartnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków. W grudniu bieżącego roku zostanie wydana kolejna pozycja z tej serii pt. „Twórcza Obfitość: Klucze do Duchowego i Materialnego Dobrobytu.” Jesteśmy również w trakcie prac nad światowym bestsellerem „Upadli Aniołowie Pośród Nas: Co Powinieneś Wiedzieć,” książka ta zostanie opublikowana na przełomie wiosny i lata 2015 roku. W międzyczasie będziemy kontynuować wydawanie kieszonkowych przewodników.
 
Zapraszamy wszystkich tych, którzy zechcą podzielić się z nami wrażeniami po przeczytaniu którejś z naszych książek, do napisania recenzji, które chętnie umieścimy na naszej stronie internetowej. W tej sprawie, jak i w każdej innej, prosimy o kontakt mailowy amethyst333@wp.pl lub telefoniczny 512 450 230.
 
Więcej: http://amethyst.org.pl/
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Opowieść o Twojej Duszy: Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości

Dusza porównywana jest przez niektórych do perły, która wrzucona została do morza materialnego wszechświata. Celem naszego życia jest poszukiwanie perły i odkrycie naszej prawdziwej tożsamości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »