Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze

Meru - harmonia w Twoim domu

Autor Achala & Govindadas (konsultanci Vastu i Jyotisha), 18.10.2014

 

 

                                 Meru – harmonia w Twoim domu


Meru – najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy.

Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz… bogactwo.

Pora dowiedzieć się więcej na ten temat!


Meru w domu – szczęście w życiu

Przypomina nam to jedną historię. Tutaj, w Chorwacji, była jedna osoba, która kupiła piramidę Meru i umieściła ją w swoim mieszkaniu w miejscu, które jest na to najlepsze według Vastu. Zgadnij co się stało? Ta sama osoba po tygodniu znalazła pracę.
 
To jednak nie wszystko. Mówi się, że zasięg pozytywnej energii piramidy Meru sięga 7 metrów. Jeśli wyobrazisz sobie sferę o promieniu 7 metrów z Meru w centrum – będzie to całkowity zasięg pozytywnego oddziaływania piramidy Meru.


To oznacza, że pozytywny wpływ Meru był odczuwalny nie tylko przez tę osobę, ale również przez jej sąsiadów, żyjących w mieszkaniu pod i ponad nią. I tu zaczyna się naprawdę interesująco: sąsiad tej osoby, który żył w mieszkaniu pod nią, także dostał pracę. Zbieg okoliczności?

Pozytywny wpływ piramidy Meru odczuło już wiele osób i dlatego też jest ona uznawana za najpotężniejsze remedium według Vastu. Co jednak daje jej tak pozytywny efekt?

Śri Jantra w 3d

 
 Śri Jantra (obrazek po prawej) jest uznawana za najświętszą figurę geometryczną. Mówi się, że te przecinające się trójkąty w liczbie dziewięciu zawierają w sobie wszelkie sekrety wszechświata i są najwyższą formą wyrazu jego złożoności. Każda część Śri Jantry, począwszy od zewnętrznego kwadratu, przechodząc przez wewnętrzne okręgi, płatki lotosu i trójkąty, a kończąc na pojedynczym punkcie w środku, ma swoją głęboką symbolikę – którą planujemy szczegółowo omówić w kolejnych artykułach. Tutaj wystarczy powiedzieć, że Śri Jantra dosłownie symbolizuje ewolucję ludzkiej świadomości.

Dlatego też Śri Jantra jest często wykorzystywana jako potężne narzędzi do medytacji. Samo patrzenie na Śri Jantrę z pełną koncentracją ma moc przywrócenia Twojego umysłu do stanu harmonii. W ten sam sposób poprzez umieszczenie Śri Jantry w swoim domu wprowadzasz do niego „zewnętrzną” harmonię.

Piramida Meru to trójwymiarowa forma Śri Jantry, reprezentująca ewolucję wszechświata. Jej unikalny kształt ma moc harmonizowania przestrzeni na wszystkich możliwych poziomach – a także wspierania rozwoju osobistego każdej osoby żyjącej w domu, gdzie jest umieszczona. Mieszkańcy takiego domu nie tylko doświadczają wyższych duchowych wibracji, ale także więcej szczęścia, bogactwa, pomyślności i spokoju.

Meru w pierwszej kolejności wpływa pozytywnie na przestrzeń, w której żyjemy oraz nasz umysł – gdy zaś zmienia się nasza świadomość, zmienia się jakość naszego życia. To takie proste:   Meru – pyramida przyciągająca bogactwo
 

W Indiach wierzy się, że Śri Jantra, zwłaszcza w swojej trójwymiarowej wersji jako piramida Meru, jest siedzibą boginii Lakszmi – boginii bogactwa. Istnieje wiele historii jak ta, którą miałeś/-aś okazję przeczytać powyżej – o tym, jak umieszczenie piramidy Meru w domu danej osoby całkowicie przemieniło jej życie. Doświadczyliśmy tego także w swoim życiu. Gdy masz Meru w domu to tak, jakbyś miał samą „boginię bogactwa”. Jeśli piramida jest umieszczona i aktywowana zgodnie z zasadami Vastu, ma moc wniesienia znacznej różnicy w sferze naszych finansów.

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat piramidy Meru oraz jej dostępności w Polsce:http://www.4harmony.eu/pl/produkt/piramida-meru/
 
 

Achala & Govindadas (konsultanci Vastu i Jyotisha)
 
 
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ustawienia hellingerowskie - wywiad z Agnieszką Gąsierkiewicz

Prezentujemy wywiad z Panią Agnieszką Gąsierkiewicz psycholog, trenerką NLP; od lat interesuje się i zajmuje ustawieniami systemowymi według metody B. Hellingera traktując je jako fascynujące doświadczenie życiowe oraz metodę terapeutyczną. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »