Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Wytrwale robić swoje

Autor Paweł Karwat, 11.10.2014

 

 

 

 

 

                                                     Wytrwale robić swoje


Bywa, że oglądamy się na lewo i na prawo, patrzymy za siebie, przystajemy, zastanawiamy się i zaczynamy wątpić. Widząc, że inni ludzie robią coś innego, niż my, czujemy lęk. Wielu łączy się ze sobą w grupy, by razem podążać ścieżką życia, dzięki czemu słabnie siła lęku. Rezultaty jednakże takiej "wspólnej ścieżki" są niezadowalające, wybuchają wewnętrzne walki o władzę i prawa do korzyści. I tak cierpienie powiększa się niepomiernie względem tego lęku, o jakim była mowa na początku.
Czy warto? Czy warto planować swoje życie jako dzieło wspólne z innymi ludźmi? Czy cena za pozorne bezpieczeństwo i pewność nie jest zbyt wysoka?
Gdy idziesz ścieżką życia wraz z innymi, tracisz do niej prawo. Prawa stają się wspólne. Musisz dzielić prawa i obowiązki z innymi. A inni rzadko kiedy działają w sposób, którego pragniesz.
Dlatego usiłujemy się wzajemnie kontrolować. Robimy to po to, by odzyskać równowagę w sytuacji, gdy podążamy ścieżką życia wespół z innymi.
Dochodzi do aktów przemocy słownej i fizycznej, by podporządkować sobie tego, kto "ciągnie wóz w swoją stronę".
Chcesz uniknąć tego rodzaju naiwnych konfliktów w z innymi? Zostaw wspólny wóz w spokoju, pozbądź się wspólnego wozu, wspólnej ścieżki. Samodzielnie kreuj swoje życie. Nie stawaj się "socjalistą", czyli "człowiekiem tłumu".
Jak? Poprzez odkrywanie prawdziwych pragnień, czyli prawdziwej woli swojego serca i wytrwałe robienie swojego, bez oglądania się i poddawania w wątpliwość siebie samego. Jeżeli szukasz drogi do sukcesu, mam dla ciebie informację: żadna tego rodzaju droga nie istnieje. Istnieją co prawda wspólne drogi, którymi chodzą grupkami ludzie, ale nie wiodą do sukcesu i spełnienia, lecz do kłótni, nieporozumień, przemocy, poczucia krzywdy, nienawiści, przeszkadzania sobie nawzajem i wzajemnego kontrolowania.
Jeśli szukasz drogi do sukcesu, to wiedz, że nie jest ona gotowa i nikt ci jej nie wskaże, ponieważ sam musisz ją sobie wydeptać bez względu na to, czy chodzi o pieniądze, miłość, zdrowie, relacje rodzinne i towarzyskie czy duchowy rozwój.
Czy jesteś gotów na przygodę płynącą z bycia panem samego siebie?
 
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: www.muninszaman.blogspot.com
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gdy lekarz szpital zawodzi...

John Stanisław Bush - Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%. Jest to czystość aury na przepływ Boskiej energii przez uzdrowiciela do odbiorcy. Potencjał bioenergii można zmierzyć z łatwością każdemu, a nawet powinno się przy wyborze uzdrowiciela, celem wiedzy o jego mocy uzdrowicielskiej. W dzisiejszych czasach mamy wiele technik i sposobów by z łatwością odróżnić i pomierzyć ?kto jest kto?. Potrafi to z łatwością każdy radiesteta. John Bush pomaga potrzebującym dziesiątki lat, w tym zawodowo od 1994 roku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »