Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Wytrwale robić swoje

Autor Paweł Karwat, 11.10.2014

 

 

 

 

 

                                                     Wytrwale robić swoje


Bywa, że oglądamy się na lewo i na prawo, patrzymy za siebie, przystajemy, zastanawiamy się i zaczynamy wątpić. Widząc, że inni ludzie robią coś innego, niż my, czujemy lęk. Wielu łączy się ze sobą w grupy, by razem podążać ścieżką życia, dzięki czemu słabnie siła lęku. Rezultaty jednakże takiej "wspólnej ścieżki" są niezadowalające, wybuchają wewnętrzne walki o władzę i prawa do korzyści. I tak cierpienie powiększa się niepomiernie względem tego lęku, o jakim była mowa na początku.
Czy warto? Czy warto planować swoje życie jako dzieło wspólne z innymi ludźmi? Czy cena za pozorne bezpieczeństwo i pewność nie jest zbyt wysoka?
Gdy idziesz ścieżką życia wraz z innymi, tracisz do niej prawo. Prawa stają się wspólne. Musisz dzielić prawa i obowiązki z innymi. A inni rzadko kiedy działają w sposób, którego pragniesz.
Dlatego usiłujemy się wzajemnie kontrolować. Robimy to po to, by odzyskać równowagę w sytuacji, gdy podążamy ścieżką życia wespół z innymi.
Dochodzi do aktów przemocy słownej i fizycznej, by podporządkować sobie tego, kto "ciągnie wóz w swoją stronę".
Chcesz uniknąć tego rodzaju naiwnych konfliktów w z innymi? Zostaw wspólny wóz w spokoju, pozbądź się wspólnego wozu, wspólnej ścieżki. Samodzielnie kreuj swoje życie. Nie stawaj się "socjalistą", czyli "człowiekiem tłumu".
Jak? Poprzez odkrywanie prawdziwych pragnień, czyli prawdziwej woli swojego serca i wytrwałe robienie swojego, bez oglądania się i poddawania w wątpliwość siebie samego. Jeżeli szukasz drogi do sukcesu, mam dla ciebie informację: żadna tego rodzaju droga nie istnieje. Istnieją co prawda wspólne drogi, którymi chodzą grupkami ludzie, ale nie wiodą do sukcesu i spełnienia, lecz do kłótni, nieporozumień, przemocy, poczucia krzywdy, nienawiści, przeszkadzania sobie nawzajem i wzajemnego kontrolowania.
Jeśli szukasz drogi do sukcesu, to wiedz, że nie jest ona gotowa i nikt ci jej nie wskaże, ponieważ sam musisz ją sobie wydeptać bez względu na to, czy chodzi o pieniądze, miłość, zdrowie, relacje rodzinne i towarzyskie czy duchowy rozwój.
Czy jesteś gotów na przygodę płynącą z bycia panem samego siebie?
 
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: www.muninszaman.blogspot.com
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Tradycyjna Medycyna Chińska. Przewodnik holistycznego uzdrawiania

Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC) to w 80 procentach tryb życia, w 10 procentach akupunktura oraz w 10 procentach ziołolecznictwo. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tematu, jak i kompletnych laików, co skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »