Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Uchwyć się dobra

Autor Paweł Karwat, 20.09.2014

 

 

 

                     Uchwyć się dobra, które pochodzi z Twojego wnętrza

Chcemy, by świat był lepszy i oczekujemy, że ktoś lub coś okaże nam odpowiednio dużo dobra. Próbujemy ulepszyć nasze życie i mamy nadzieję, że pewnego dnia zjawi się człowiek, który sprawi, że to się stanie.
Szukamy dobra wszędzie, tylko nie w sobie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że sami jesteśmy zdolni do czynienia dobra i do bycia źródłem dobra oraz mocy dla pozytywnych zmian w naszym życiu i świecie.
Mamy możliwość osiągnięcia wizji pozytywnego obrotu spraw. Kiedy poszukasz w sobie dostatecznie głęboko, znajdziesz tam człowieka zdrowego, bogatego, mającego spełniający związek i harmonijne relacje z innymi, oświeconego i wyposażonego w zdolności paranormalne. Problem w tym, że nie wiemy, co się w nas kryje. Bardziej interesuje nas świat zewnętrzny.
Nie dajemy szansy temu pozytywnemu człowiekowi w nas do manifestacji. Cała historia nieszczęścia w naszym życiu jest historią odchodzenia od siebie i ulegania zjawiskom zewnętrznej rzeczywistości.
Nieważne jakie wydarzenia miały miejsce, jak bardzo cierpieliśmy, jakie wypadki nastąpiły - wszystko ma tę samą przyczynę, jaką jest brak wewnętrznej świadomości.
I każde prawdziwe uzdrawianie ma tę samą zasadę: to zwrot o 180 stopni do własnego wnętrza.
Oczywiście wymyśla się różne systemy zbawiania człowieka i świata, ale jeżeli nie opierają się one na odkrywaniu dobroci w sobie, ostatecznie stają się kulą u nogi a nawet kolejnym ogniwem łańcucha niezadowolenia.
Afirmacje są jednym ze sposobów na to, by doświadczać swojego wewnętrznego dobra, innym są wizualizacje. Połóż lub usiądź wygodnie i otwórz się, zacznij tworzyć swobodnie, jakby od niechcenia, bez wysiłku obrazy związane z twoim powodzeniem. Możesz dodać do tego słowa i powtarzać związane z nimi afirmacje. Bardzo dobrze działa słowo "jestem", np. "jestem bogaty".
Wzmacniaj doświadczenie wewnętrznego dobra poprzez te czy inne praktyki. Codziennie wykonuj coś przez kilka lub kilkanaście minut, co pozwoli ci zachować świadomość wewnętrzną w stanie przebudzenia, dzięki czemu pozostaniesz otwarty na to, kim naprawdę jesteś a przez to na to, do czego naprawdę jesteś zdolny.
Zamiast czekać, że ktoś coś za nas zrobi, zacznijmy pozytywną pracę nad sobą. Staniemy się dzięki temu panami siebie, będziemy graczami a nie piłkami, centrami a nie satelitami swoich żyć.
Nie czekajmy na szczęście, sami zacznijmy je kreować.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: http://www.muninszaman.blogspot.com

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Quinoa - komosa ryżowa

Egzotyczna quinoa (komosa ryżowa) uprawiana jest w górskich rejonach Ameryki Południowej od 5 000 lat. Popularność zdobyła jednak dopiero w latach 80-tych XX wieku, kiedy to odkryto jej niezwykłe właściwości zdrowotne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »