Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Diagnostyka karmy część 9: Podręcznik przeżycia!

Autor Satja Juga, 30.08.2014
                            Diagnostyka karmy część 9: Podręcznik przeżycia!Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. Po jej przeczytaniu pojawia się długotrwałe poczucie czystości i wzlotu duszy. Informacje w niej zawarte są bardzo skondensowane, ustrukturyzowane, wielowarstwowe i wyważone do ostatniego słowa. Jest to książka o miłości i moralności, która mówi o tym, że miłość jest najważniejsza ze wszystkiego. Autor pomaga zrozumieć sens naszego istnienia i poczuć miłość w duszy. Dzięki konkretnym przykładom z życia pokazuje, jak należy rozwiązywać problemy i przezwyciężać wszelkie nieprzyjemności i nieszczęścia. Przedstawiony w niej system daje poczucie sensowności wszystkich wydarzeń, zrozumienie tego, po co żyjemy i co powinno być priorytetem w naszym życiu, znajdować się na pierwszym miejscu. Po jej przeczytaniu postrzeganie świata nabiera innych barw, stajemy się bardziej spokojni i dobroduszni. Zamiast agresji i niezadowolenia zaczynamy spokojnie oceniać to, co się dzieje i nawet odczuwać radość z powodu tego, że teraz wiemy, po co nas coś spotyka i jak należy zachować się w danej sytuacji. Uczy nas kochać ten świat, niezależnie jaki jest i zachowywać miłość w duszy bez względu na to, co się dzieje. Ta książka pomaga zmienić siebie, swój światopogląd, charakter i los, dzięki niej zaczynamy widzieć drogę i uświadamiać sobie, dokąd trzeba iść. 


„Dawniej mówiłem o sobie, że leczę ludzi. Potem zacząłem mówić, że pomagam ludziom wyzdrowieć. Teraz nie leczę i nie pomagam, a dzielę się swoim doświadczeniem rozu­mienia Boskości. I ludzie, którym są potrzebne moje myśli i moje doświadczenie, przychodzą i je dostają – ludzie, którzy się nie boją, nie osądzają, nie obrażają się i nie żałują. Tacy ludzie stają się inni i pomagają zmienić się mnie samemu”.
Siergiej Łazariew

Szanowni Czytelnicy, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym NOWYM PROJEKCIE. Chcemy nawiązać dialog pomiędzy Panem Siergiejem a polskimi Czytelnikami jego książek. W ciągu najbliższego miesiąca możecie przysyłać na nasz mail: biuro@diagnostykakarmy.pl swoje pytania skierowane do Autora, potem je przetłumaczymy i Pan Siergiej na nie odpowie. Osobista diagnostyka niestety nie jest możliwa. Można zadawać pytania dotyczące tego, jak prawidłowo przygotować się do zaplanowanego na luty 2015 roku seminarium oraz pytania ogólnego charakteru, na przykład: Jak stworzyć szczęśliwą rodzinę? Jak urodzić zdrowe dziecko? Co oznacza, że często spotykają mnie pewne sytuacje? Z czym jest związana moja choroba i jak należy pracować nad sobą? Wielu ludzi po wysłuchaniu rady Siergieja Łazariewa rozwiązywało swoje problemy, ponieważ główna zasada jego uzdrawiania polega na rozumieniu praw rozwoju duszy i zmianie charakteru. Zmieniając swój stosunek do przeszłości, zmieniamy teraźniejszość i przyszłość.  
Odpowiedzi Pana Siergieja wydamy w formie DVD, a później możliwe też, że w formie oddzielnej książki. Mamy nadzieję, że zapoczątkuje to dobrą tradycję i jeśli pytania będą ciekawe i treściwe, to płyty będą się pojawiały coraz częściej.
 
Polecamy!!
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Aktywizm pro-zwierzęcy. Instrukcja obsługi.

Już jest kolejna książka Fundacji Czarna Owca Pana Kota. Tym razem o różnych obliczach aktywizmu prozwierzęcego! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »