Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Dlaczego warto się relaksować

Autor Paweł Karwat, 27.08.2014

 

 


 

                                            Dlaczego warto się relaksować
 

Żyjemy w świecie pełnym stresów. Mamy różne wyzwania, które kosztują nas mnóstwo napięcia. Ogarnięcie wszystkich sfer naszego życia wymaga od nas nie lada pracy. Zużywamy zdrowie i energię zapominając o możliwości regeneracji naszego ciała i psychiki.
Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na to, aby odzyskać utraconą energię jest relaksacja. W trakcie relaksacji nasze ciało zazwyczaj przebywa w bezruchu lub porusza się wolno, dzięki czemu możliwe jest zachowanie odpowiedniej ilości siły w jego wnętrzu. Zazwyczaj bowiem używamy nadmiernie naszego ciała, a co za tym idzie naszej energii.
Dzięki ćwiczeniom relaksacji uczymy się nowego nawyku: aby dbać o harmonię wysiłku i relaksu. Z reguły wykonując różne zadania zwracamy uwagę jedynie na wysiłek. Wskutek czego tworzymy mnóstwo niepotrzebnego napięcia. Pracujemy nadmiernie wykorzystując nasz organizm.
Mamy także przekonania, że sukcesy osiągnąć można jedynie poprzez napięcie. Stąd bierze się modna filozofia pracowania bez ustanku: "bigger, better, faster, more". Problem znajduje się w naszym umyśle, ponieważ gdybyśmy słuchali naszego ciała widzielibyśmy, że nie jest to dla niego naturalne.
Dzięki relaksacji możemy na nowo nawiązać kontakt z naszym ciałem i nauczyć się wsłuchiwać się w jego głos oraz potrzeby.
Nasze umysły zazwyczaj funkcjonują sposób nieprawidłowy, czyli nie są zgodne z naturą ciała i życia. Odpowiadają za to relatywne przekonania płynące z różnych systemów myślowych, a nie z obserwacji i doświadczenia.
W relaksacji możesz pohamować swój nawykowy sposób myślenia, dzięki czemu odpocznie twój układ nerwowy, mózg i cały organizm.
Myślenie i wyobrażenia bombardują nasze ciała, zmuszając je do nienaturalnych i pełnych stresu reakcji.
Właściwa relaksacja, jaką spotykamy na przykład w Hunie rozluźnia nie tylko nasze ciało, ale również redukuje stres emocjonalny, mentalny i duchowy.
Kiedy rozluźniasz się świadomie masz możliwość nauczenia swojego umysłu nowych nawyków, które będą sprzyjały zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.
Relaksacja ma również istotny wpływ na zachowanie się kanałów energii, czakr i ciał subtelnych. Jest ona nieodzownym elementem skutecznej medytacji i technik samouzdrawiania.
=== 

Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: 
 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »