Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Na nowo połączyć. Wywiad z praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak

Autor Natalia Toczek, 09.08.2014

 


                                                  Na nowo połączyć

Poniżej przedstawiamy wywiad z certyfikowaną praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak.

 

Czym jest rekoneksja?
Rekoneksja – z ang. reconnect – oznacza dosłownie – na nowo połączyć.The Reconnection – oznacza ponowne połaczenie – to ponowne połączenie z Wszechświatem i z energią ziemi. Podłączenie do źródła  to inaczej aktywcja powrotu z umysłu do poziomu serca, do wewnetrznego  boskiego pierwiastka w nas. To oznacza rozumienie bez odwoływania się  do umysłu, bez konsultacji z umysłem. Wszyscy jesteśmy połączeni na poziomie ducha, ale przebywając w umyśle, rozpoczyna się nasze poczucie separacji z czymkolwiek.Obecna ludzkość zatraciła ten wewnętrzny kontakt z sobą, doszło do zmiany świadomości, gatunek ludzki stał się lewopółkulowy, ludzie nie mają współczucia do siebie nawzajem, walczą i zabijają się.
Rekoneksja – czyli swoistego rodzaju inicjacja podłaczenia do źródła – przebudza nas na poziomie serca, czujemy , że nasza świadomość ulega rozszerzeniu, ale również mocniej stoimy na nogach w rzeczywistości która nas otacza. Następuje przyspieszenie naszej ewolucji, ułatwione jest spełnienie  naszej życiowej misji. W czasie 2 sesji zostają aktywowane linie tzw. linie axiatonalne – pozwalajace  na wymianę światła i informacji. Są one odpowiedzialne za przepływ energii w naszym systemie energetycznym. Odbudowując połaczenie ze źródłem ponownie czujemy się częścia całości, wszystkiego co nas otacza. Powraca równowaga energetyczna a także poczucie wewnetrznego spokoju i harmonii.
W dawnych czasach gatunek ludzki był bardziej zintegrowany, zharmonizowany i lepiej połaczony z polem energii uniwerslnej.

W uzdrawianiu rekonektywnym używa się sformułowania  podłaczenie do źródła , co to oznacza?

Odpowiedź na to pytanie udzieliłam powyżej. Rekoneksja -podłaczenie do źródła -The Reconnection – oznacza to samo.

Ile czasu potrzeba aby sesje uzdrawiania rekonektywnego pomogły, na czym ta pomoc polega?
Rolą uzdrowiciela rekonektywnego jest przekazanie tych szczególnych wibracji energii rekonektywnej niezaleznie od jego własnej woli, zamysłu, ambicji cze ego. Uzdrawiajaca Inteligencja właściwie rozpoznaje nasze problemy i potrafi je skorygować w odpowiedniej kolejności. Uzdrowienie oznacza ponowne połaczenie z doskonałościa wszechświata a on wie,czego potrzebujemy. Kwestia polega na tym, że nie zawsze  to czego potrzebujemy, pokrywa się z tym, czego sami chcemy. Energia rekonektywna wpływając na DNA osoby uzdrawianej, umożliwia szybkie, czasami natychmiastowe uzdrowienie.
Dr Pearl mówi: ”stopień w jakim nasze zdrowie odbiega od optymalnego, to stopień  w jakim chwilowo zapomnielismy, ze sami jesteśmy światłem.”
Efekt uzdrowienia jest dopasowany indywidualnie do każdego człowieka, musimy po prostu otworzyć się na działanie uzdrawiajacych energii i zaakceptować to, co się pojawi.
Ile sesji należy odbyć? Tyle, by osoba mogła zaakceptować fakt uzdrowienia.może ono nastąpić nawet po 1 sesji, szczególnie u dzieci. Na ogół wystarczaja 3 sesje. Zabiegi uzdrawiania rekonektywnego nie są terapią i nie chodzi tu o regularne wizyty. Nie mniej osoby starsze i bardzo chore potrzebuja więcej sesji w pewnych odstepach czasowych.

Co u Pani  w życiu zmieniło się po zastosowaniu uzdrawiania rekonektywnego ?

Zmieniło się bardzo wiele.Przede wszystkim poprawiła się jakość mojego życia, co przez to rozumiem? - odzyskałam cudowny wewnętrzny spokój bez większego wysiłku z mojej strony. Wcześniej musiałam w tym celu wiele medytować, czy stosować innego rodzaju techniki relaksacyjne. Poza tym zdecydowanie poprawił mi się kontakt z moja intuicją, dzieki temu moje życiowe decyzje są zawsze trafne i nigdy ich nie żałuję. Mam więcej energii a co z tym się wiąże, więcej siły fizycznej.Dużo podróżuję i teraz pokonywanie większych odległości nie jest już dla mnie tak męczące, jak wcześniej. Problemy z moimi stawami zniknęły bezpowrotnie.

Czym przede wszystkim kieruje się Pani podczas pracy z ludźmi?
Odpowiem krótko: współczuciem /nie mylić z litością/ i intuicją, która jest moim przewodnikiem podczas tej pracy. Nie mam żadnego wpływu na intensywność przekazywanej energii, wszystko odbywa się niezaleznie od mojej woli. Energia rekonektywna uzdrawia to, czego potrzebujemy i właściwie rozpoznaje nasze problemy i je koryguje.

Zapraszamy na stronę: http://www.manava-uzdrawianie-rekonektywne.eu/o-mnie.htmlTwój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

WESPRZYJ UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĘ TWOJEGO CIAŁA

W medycynie chińskiej naturalna, uzdrawiająca energia ciała określana jest mianem chi, w homeopatii zaś jest to Siła Witalna, ożywiająca ciało, siłę życiową, która nim porusza, oraz ducha, dzięki któremu nie jest ono po prostu martwym organizmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »