Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Zarabianie to pomaganie

Autor Paweł Karwat, 15.07.2014

 


 

                                                      Zarabianie to pomaganie.

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji.
Motywacja, jaką można znaleźć w Hunie nazywa się "aloha". W dziedzinie pieniędzy mówimy o dzieleniu się duchem Aloha, co przekłada się na intencję pomagania za pieniądze.
Pieniądze otrzymujesz wtedy, gdy pomagasz światu. Skup się na pomaganiu a będziesz je zarabiał.
Ta zamiana sensu motywacji z "zarabiać" na "pomagać" może stać się dla nas bardzo twórcza i wyzwalająca. Twoim celem jest pomagać światu wszystkim, co masz w sobie najlepszego. Świat potrzebuje ciebie a ty potrzebujesz świata. Potrzebujesz pieniędzy, które świat zapłaci za twoją pomoc.
Myśl o swojej pracy jako o pomaganiu. W ten sposób znajdziesz motywację w duchu Aloha. Wierzę, że to odczujesz. To zupełnie inny rodzaj energii, niż ten, jaki na ogół napotyka się pod hasłem "zarabianie".
Takie zarabianie bywa bezduszne. Jako bezduszne staje się niekreatywne. A jako niekreatywne mało efektywne.
Twoja wiedza, twoje umiejętności mogą dla kogoś okazać się bardzo ważne i cenne. Ten ktoś zapłaci ci za nie, ponieważ sam ich nie ma albo nie może mieć, bo i tak przecież bywa.
Dlatego powinieneś być pewny tego, co wiesz i umiesz, znać wartość tego i promować ją z radością i entuzjazmem.
Wszyscy mamy jakieś talenty, które mogą pomóc innym.
Ty pomożesz innym, oni pomogą tobie. Zarabianie to wzajemne niesienie pomocy. Komuś pomagają twoje umiejętności, tobie pomagają czyjeś pieniądze. Możesz za nie opłacić rachunki lub zrealizować różne cele i marzenia.
Gdy myślisz o pomocy wyzwalasz w sobie miłość, a miłość to pasja. Zarabianie w takim sensie, jak na ogół się o tym mówi raczej wprowadza frustrację i stres. Jest bezosobowe. Czujesz się jak maszyna zmuszony do robienia czegoś w sposób mechaniczny.
Możesz użyć proklamacji: "chcę zarabiać pieniądze pomagając ludziom" albo "chcę rozwiązać swoje finansowe problemy pomagając ludziom", "skupiam się na pomaganiu ludziom za pieniądze". Może ona zmienić twój punkt widzenia, a zmiana punktu widzenia zmieni punkt wyjścia w stosunku do twoich problemów lub zamiarów związanych z finansami.
Twoją misją jest nieść pomoc i przyjmować pomoc. To takie naturalne i właściwe dla ducha Aloha znanego w Hunie.
Wpadliśmy może w kłopoty finansowe, ponieważ byliśmy za bardzo egocentryczni, mieliśmy za mało miłości i intencji by nieść pomoc, dlatego sami tej pomocy się wyzbyliśmy.
Uzdrowienie tej relacji wprowadzi nas na drogę zmiany. Im bardziej pomożesz, tym bogatszy się staniesz.
Sposób na to, by pomóc sobie w sferze pieniędzy to rozbudzić głęboką miłość do siebie i do świata, czego skutkiem będzie pomaganie i przyjmowanie pomocy.
Jeśli miłość do siebie i świata, czyli duch Aloha przestanie być problemem, to przestaną nim być i pieniądze. Nie martw się zatem o pieniądze, ale o to, by mieć pozytywny stosunek do siebie i świata.

Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: http://www.muninszaman.blogspot.com

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Głos serca

Serce to klucz do miłości i spełnienia, który daje odwagę by żyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »