Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze

Czym jest Metoda Dwupunktowa?

Autor Paulina Napora, 05.06.2014

 

                                       Czym jest Metoda Dwupunktowa?


Metoda Dwupunktowa jest narzędziem, które łączy dwie niezależne od siebie teorie, a jednak bliźniaczo podobne. Jedna to Matryca Energetyczna Richarda Bartletta, druga – Synchronizacja Kwantowa Franka Kinslowa.  Oba podejścia bazują na badaniach, doświadczeniach i odkryciach fizyków kwantowych. Uczyliśmy się w szkole, że wszystko składa się z atomów, że atomy mają jądro, wokół  którego krążą elektrony w dość przewidywalny sposób. Fizycy kwantowi odkryli coś,  czego uświadomienie sobie może mieć decydujący wpływ na sposób postrzegania rzeczywistości, a mianowicie fakt, że elektron porusza się po orbicie prawdopodobieństwa i wchodzi na przewidywalną orbitę dopiero wtedy, gdy go obserwujemy. Oznacza to, że fakt obserwacji i naszych oczekiwań sprawia, że elektron zachowuje się tak, jak się tego po nim spodziewamy. Tak naprawdę nie wiemy, co elektron robi, gdy na niego  nie patrzymy. 
Czy już przeczuwasz, jak istotna jest nasza obserwacja, sposób postrzegania rzeczywistości? Jak odnosi się do tego powiedzenie, że świat jest taki, jaki myślisz, że jest? Nie są to już tylko przebudzające i uświadamiające słowa, ale fakt potwierdzony naukowo – elektrony materializują się w taki sposób, jak tego od nich oczekujemy. Bazując na tym, można by powiedzieć: zmień swoje myśli, a zmieni się twoja rzeczywistość i na pewno będzie  w tym dużo prawdy, ale jeśli interesujesz się rozwojem osobistym czy  duchowym, jeśli próbowałeś już wprowadzić w swoim życiu jakieś zmiany, to zapewne wiesz, z jakim wysiłkiem się to wiąże. Nasz rozum bardzo nie lubi zmian i stawia zdecydowany opór, a myśli przecież mieszkają właśnie tam.
Z pomocą przychodzi Metoda Dwupunktowa - najszybsza, najskuteczniejsza i najdelikatniejsza z metod, jakie poznałam. Nie musisz wiedzieć, dlaczego pewne nieprzyjemne sprawy goszczą w twoim życiu, nie musisz sięgać do przeszłości, żeby znaleźć i odczarować przyczynę, nie musisz na nowo przeżywać przykrości opowiadając o tym terapeucie, wystarczy twoja chęć zmiany, intencja, gotowość, reszta dzieje się sama, poprzez proces kwantowej transformacji.

Czym Dwupunkt jest dla mnie?

Na ścieżkę rozwoju weszłam około siedem lat temu, kiedy ciągłe uczucie braku, dysharmonii ze światem i bycia nie na miejscu dało tak mocno w kość moim najbliższym, że usłyszałam  od męża słowa: „Mam dość. Chcę być szczęśliwy z tobą lub bez ciebie. Twój ruch.” Kiedy dotarło do mnie, jak wiele mogę stracić, a mieliśmy już dwoje cudownych dzieci, wybrałam się po pomoc do psychoterapeuty. Usłyszałam diagnozę o depresji i dostałam leki. Po lekarstwach czułam się koszmarnie, jak uwięziona we własnej głowie. Czułam się dokładnie tak samo, ale nie byłam w stanie przebić się do świata. Wtedy pojawił się na mojej drodze pierwszy Mistrz, który zaprosił mnie do inicjacji I i II stopnia Reiki. To był przełomowy moment, ponieważ świadomość, że nie istnieje wyłącznie to, co widzę i że jest siła, która nade mną czuwa i do której zawsze mogę się zwrócić o pomoc, sprawiła, że poczułam sens tkwienia tu na Ziemi. Potem była długa droga, na której spotkałam wielu Mistrzów, droga, która zawiodła mnie do Szkoły Profesjonalnego Coachingu. To tam, przez rok, zrobiłam generalne porządki w swojej głowie  i w sercu, nabrałam samoświadomości i w dużej mierze stworzyłam siebie na nowo. Nauczyłam się też, w jaki sposób umożliwiać zmianę innym, bo kiedy, na skutek pozbycia się zbędnych ciężarów i dotarcia do własnej mocy, doświadczyłam uczucia lekkości, wolności i siły, to bardzo chciałam dzielić się tym z innymi, umożliwiać innym podobną przemianę.
Jako coach pracowałam cztery lata i cały czas miałam wrażenie, że czegoś mi brakuje, że nie wszystko można ogarnąć rozumem, że często dochodzę do miejsca, w którym nie wiem, co dalej. Dziwnym zbiegiem okoliczności, przychodziły do mnie często osoby, które parę lat uczestniczyły w psychoterapiach i nie zauważały istotnej poprawy, zmiany, na której im zależało. Jak ja wtedy pracowałam? Sama nie wiem, ale teraz myślę, że nie mając o tym pojęcia, totalnie intuicyjnie, robiłam właśnie synchronizację kwantową, bo  zawsze miałam silną intencję, płynącą prosto z serca, rozwiązania ich sytuacji, rozplątania, oczyszczenia. Chyba ten fakt wzmacniał coachingowy proces.
Kiedy poznałam Metodę Dwupunktową, poczułam się tak, jakbym odnalazła brakujące ogniwo, narzędzie, które pozwala w szybki i przyjemny sposób osiągnąć szczęśliwe, spokojne, harmonijne życie, czyli takie, o jakim zawsze marzyłam. I nie chodzi tu o to, że od teraz przeżywam wyłącznie przyjemne uczucia, że nic niewygodnego mi się nie przydarza, nie. Mam jednak inną świadomość, wiem, że to tylko informacja, więc nie przywiązuję się do niej, pozwalam jej przepłynąć, a ona znika tak szybko, jak się pojawiła. W każdej trudnej dla mnie chwili pamiętam, że mam Dwupunkt, że zamiast się męczyć, mogę tę sytuację przetransformować na poziomie kwantowym i… dzieją się cuda:)

Czym Metoda Dwupunktowa może być dla Ciebie?

Z  każdego miejsca w swoim życiu możesz zacząć Twoją Przemianę, ja jestem tego najlepszym przykładem - wiem, jak się czułam parę lat temu i wiem jak się czuję dzisiaj. Jeśli czytasz te słowa, to najprawdopodobniej szukasz. Szukasz swojego miejsca, głębszego sensu, odpowiedzi na ważne pytania, szukasz czegoś, za czym tęsknisz, choć czasem, jeśli spojrzeć na to racjonalnie, niczego Ci nie brakuje.  Skąd to wiem? Bo sama byłam kiedyś w takim punkcie życia.
Wschodni mistrzowie powiadają, że wszystko, czego szukasz, masz w sobie, musisz to tylko dostrzec. 

Uczeń zapytał Mistrza:
- Czy długo trzeba oczekiwać zmiany na lepsze?
Mistrz odpowiedział:
- Jeśli chcesz oczekiwać, to długo.

Ale nasz zachodni umysł mówi – Jak mam to zrobić? I co to w ogóle znaczy? Nie rozumiem! – bo rozum chce zrozumieć, tak jest zbudowany, taka jest jego rola. Problem w tym, że oddaliśmy mu całkowitą kontrolę nad naszym życiem, zapominając o sercu. 
Być może już wiesz, że kierując się wyłącznie rozumem nie osiągniesz wymarzonego celu, a słuchając tylko głosu serca możesz wpakować się w tarapaty. Co zatem? 
Najlepsza w życiu jest harmonia, spójność, jedność, więc poznajmy funkcję jednego i drugiego organu i świadomie połączmy ich siłę i moc. Tym właśnie jest proces Twojej Przemiany, który Ci oferuję.
Dzięki Metodzie Dwupunktowej rozpoczniesz i przyśpieszysz transformację z poziomu serca, a potrzeba rozumu zostanie zaspokojona poprzez nazywanie, porządkowanie, uświadamianie, dzięki czemu porzuci kontrolę i nie będzie blokował przypływu tego, co dla Ciebie najlepsze.

Najlepszy moment na zmianę jest właśnie TERAZ, więc TERAZ skontaktuj się ze mną!

Mail: twojaprzemiana@op.pl
Skype: twoja.przemiana
Facebook: Twoja Przemiana
Telefon:  602 702 403
Gorąco polecam i zapraszam!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Diagnostyka karmy część 9: Podręcznik przeżycia!

Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »