Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Ciało umysł dom

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 01.06.2014
 Ciało, umysł, dom
Tisha MorrisDom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź. Kiedy dokonasz w nim świadomych, pozytywnych zmian, zmienisz swoje życie na lepsze. Dom to także miejsce, w  którym ścierają się różnorodne wzorce energetyczne. Ich ułożenie jest uwarunkowane sposobem rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń oraz tego, jak zostały umeblowane. Istotne jednak są także inne aspekty przestrzeni mieszkalnej. Należą do nich, między innymi, lokalizacja domu i jego numer, okolica, kształt, projekt wnętrza, mieszkańcy (zarówno byli, jak i  obecni), sny o nim, poszczególne piętra oraz tak zwane komponenty strukturalne, czyli, innymi słowy, sufit, dach, ściany, schody, okna, drzwi, a nawet kominek. Jeśli pragniesz dowiedzieć się, jakie znaczenie niesie twój dom i co możesz w nim zmienić, aby poprawić wszystkie sfery swojego życia na lepsze, sięgnij po ten oto kompletny przewodnik po urządzaniu i projektowaniu przestrzeni mieszkalnej. Dzięki jego lekturze dowiesz się, jak stworzyć przyjazny i harmonijny dom odpowiadający energetycezamieszkujących w  nim osób; odkryjesz jego numerologiczne znaczenie; oczyścisz go z negatywnej energii i zaprowadzisz w nim doskonałą harmonię. Zawarte w książce proste wskazówki pozwolą ci na dokonanie zmian nie tylko w swoim domu, ale również w życiu osobistym. Pamiętaj, że dom to klucz do harmonijnego i udanego życia. 
Sięgnij po niego i otwórz drzwi prowadzącego do niczym nieograniczonego szczęścia.
 
Więcej na: http://www.illuminatio.pl/
 

OD REDAKCJI: Dom to miejsce, w którym przebywa się najczęściej. Tak. Ale dom to także nasza energia, nasze emocje, nasze myśli. My kształtujemy go, a on odzwierciedla nas samych. Pokoje to różne części naszej osobowości, a urządzenia mechaniczne to nasze organy. Jak o nie dbamy, czy zachowujemy porządek? Książka przedstawia bardzo trafne porównanie różnych części naszego domu do sfer naszego życia, a także przedstawia ciekawe wskazówki, w jaki sposób można zintegrować ciało umysł i ducha domu by żyło się w nim lepiej. 
Polecamy!
 
 
 

Opinie

(4)

Dodaj komentarz

Dag nabbit good stuf 11.01.2015 05:58
~Gracelynn
Dag nabbit good stuff you whapiersnpppers!
Whoever edits and pu 08.01.2015 11:53
~Demarlo
Whoever edits and puleishbs these articles really knows what they're doing. http://dilyvsamrd.com [url=http://nzlgmkpfodt.com]nzlgmkpfodt[/url] [link=http://yzqghtv.com]yzqghtv[/link]
Heck yeah 04.01.2015 03:39
~Mahalia
Heck yeah baye-be keep them coming!
Dude, right on there 03.01.2015 11:46
~Lois
Dude, right on there broreht.

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

O Ho´oponopono

Ho´oponopono jest prostą metodą uzdrawiania. Za jej pomocą, możemy uzdrowić każdą część swojego ciała emocjonalnego i fizycznego. Rozwiązać swoje problemy życiowe, konflikty partnerskie, świat dookoła i wiele innych rzeczy. Ta metoda uznawana jest, za jedną z najbardziej efektywnych metod oczyszczania duchowego, dostępnych obecnie na świecie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »