Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Numerologia i jej głębszy wymiar - wywiad z Magdaleną Wójtowicz

Autor Natalia Toczek, 19.05.2014


 

                                        Numerologia i jej głębszy wymiar Poniżej przedstawiamy treść wywiadu z Panią Magdaleną Wójtowicz - znaną krakowską Numerolog, Tarocistką, Szamanką.

Skąd u Pani zainteresowanie numerologią?
Od zawsze interesowała mnie Ezoteryka w wielu swoich wymiarach. Numerologia to jeden z jej ważnych działów, ale w moim przypadku ma to dużo głębszy wymiar - w poprzedniej inkarnacji zajmowałam się już Numerologią, tak więc obecnie tylko kontynuuję moją misję i cały czas się rozwijam w tym kierunku.

Zapraszam też Państwa do mojego gabinetu na Kursy Numerologii.

W jaki sposób możemy zobaczyć dziedzictwo numerologii w codziennym Życiu, jak ona się przejawia?
Zazwyczaj niestety nie zdajemy sobie sprawy jak ogromny wpływ na nasze Życie mają liczby. W momencie narodzin znajdujemy się w zasięgu wibracji konkretnych liczb, które od tego momentu będą, czy tego chcemy czy nie, oddziaływać na NAS przez całe Życie. Data urodzenia zwana Drogą Życia, to NAJWAŻNIEJSZA i NAJSILNIEJSZA wibracja w Portrecie Numerologicznym.
Numerologia jest obecna w naszym otoczeniu codziennie, poprzez odpowiednio dobrane imiona dla dziecka (tak, tak to też Numerologia), numery naszych mieszkań i domów, daty rejestracji i nazwy firmy, daty ślubów, odpowiedni dobór partnerów (w związku i w biznesie) i wiele więcej. To tylko kilka przykładów zastosowań wiedzy numerologicznej. Codziennie dobieram daty, numery, czy imiona o odpowiednich wibracjach, by pomagać Ludziom w lepszym Życiu.

Co to są czarne szczyty?
To pytanie odnosi się do zaawansowanego poziomu wiedzy numerologicznej. Najogólniej, są to lekcje do przepracowania, ewentualne przeszkody do pokonania w naszym Życiu lub sytuacje, które mają poddać nas próbie zmuszającej do znalezienia odpowiedniego sposobu na wyjście z problemu. Ten test będzie się powtarzał określony czas w naszym Życiu. Każdy z Nas posiada w swoim Portrecie Numerologicznym czarne szczyty do przepracowania.

Co Pani sądzi o liczbie 13?
Stereotypowo to pechowa liczba, z czym ja absolutnie się nie zgadzam!
Bo jeśli ktoś wierzy, że trzynastka jest pechowa, to tak właśnie będzie go ta liczba doświadczać...
To jak z  >czarnym kotem< jeśli wierzysz że przynosi pecha - przyniesie Ci go. Mnie mój czarny kot zawsze przynosi szczęście. Pamiętajmy, że myśl jest energią!
Natomiast zgodnie z nauką Numerologii, liczba 13 to tzw. Karma Pracy. Oznacza to że w poprzedniej inkarnacji zaniedbaliśmy pracę, woleliśmy żyć na cudzy koszt, lub zbyt dużo bawiliśmy się. Stąd zła sława trzynastki.

Czy istnieje liczba, której osoby zajmujące się ezoteryką czy rozwojem duchowym powinny unikać?
Generalnie taka liczba NIE ISTNIEJE. Przede wszystkim Numerologii nie należy się bać, bo to naprawdę pomocne narzędzie we wszystkich dziedzinach Życia. NUMEROLOGIA to sztuka i system interpretacji potencjału i możliwości twórczych człowieka zawartych w jego dacie urodzenia, oraz w nadanych mu imionach i nazwiskach. Numerologia jako narzędzie nie może zaszkodzić, może tylko nam pomóc!!! Jedynie jeśli Numerologia jest używana przez nieodpowiednią osobę może przynieść szkodę, ale to już zupełnie inny temat.

Czym jest transformacja numerologiczna?
TRANSFORMACJA NUMEROLOGICZNA to proces polegający na dodaniu duchowego imienia, bądź imion, precyzyjnie dobranych do indywidualnych potrzeb danej osoby tak, aby wszystkie wibracje uzupełniały się i wzajemnie wzmacniały, oraz stanowiły harmonię z Drogą Życia, czyli datą urodzenia. Jeśli wibrację są nieharmonijne przyciągamy do własnego Życia takie sytuacje, w których nasze niedobory lub nadmiary się przejawiają.
Celem Transformacji Numerologicznej jest przywrócenie spokoju, harmonii i ładu w nasze Życie, żeby wewnętrzną siłę i osobowość ukierunkować na konkretne działania, a nie na ciągłe walki z samym sobą. Transformacja Numerologiczna w wyraźny sposób pomaga ludziom mającym kłopoty ze swoim Życiem lub tym którzy po prostu "utknęli" w którymś momencie Życia. Pomaga ludziom zbyt słabym, albo na odwrót - zbyt autorytatywnym, niecierpliwym i nerwowym. Pomaga ludziom którym brak silnej woli, albo motywacji do działania. Transformacja pomaga też dzieciom mającym kłopoty w szkole, bądź z rówieśnikami, zamkniętym, nieśmiałym. Niekiedy celem TRANSFORMACJI jest wzmocnienie talentów i "zasobów", które dana osoba posiada (np. talenty artystyczne, umiejętność występów publicznych).

Zajmuje się Pani również magicznymi rytuałami czy analizą karmy. Czy te procesy łączy Pani z wiedzą numerologiczną?
Tak, wykonuję Rytuał Oczyszczania Energetycznego, zdejmuję klątwy, uroki, uwalniam z toksycznych relacji. Zawsze zaczynając prace z moim Klientem, czy umawiając się na sesję Tarota zaczynam od prośby o podanie mi swojej daty urodzenia. To dla mnie podstawa do dalszego działania. Data urodzenia to nasza Droga Życia - tu zapisane jest prawie wszystko o naszym Przeznaczeniu, to czego mamy się nauczyć, nad czym popracować, co do swojego Życia przyciągniemy.
W dacie urodzenia zapisane są tez informacje dotyczące naszych poprzednich wcieleń, czyli też karmy. 
 

Zachęcam Państwa do Świadomego Życia, wykorzystującego Prawa Energetyczne. Życia pełnego SZCZĘŚCIA I HARMONII... wiec wszystko to, co nam w tym przeszkadza, jest naszą lekcją do przerobienia. Są to np.: wyrzuty sumienia, to czego się boimy, to co nas denerwuje, choroby, błędne wzorce - musimy to przemyśleć i zmienić do tego podejście… Zacznijmy zatem żyć coraz bardziej UWAŻNIE i ŚWIADOMIE, starając się kształtować swoją WOLĄ każdy nasz dzień, myśl i słowo, realizując przy tym swoje marzenia. Pamiętajmy o prawie swoim, ale też innych do SAMOSTANOWIENIA. Chrońmy Zwierzęta i Przyrodę, myślmy z Miłością o naszej Matce Ziemi... W ten sposób na pewno zrealizujemy nasze plany DUCHOWE na to wcielenie!!! No i bądźmy radośni.
Zapraszam Państwa na moją stronę: www.numerologia.malopolska.pl oraz do mojego Gabinetu Doradztwa Duchowego i Życiowego.
Miłego dnia!!!
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Horoskopy Ezoter ? nowa aplikacja na Twój telefon!

W związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem, każdy z nas chce poznać swoją przyszłość. Aplikacja mobilna Horoskopy Ezoter została.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »