Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Shilajit Mumijo - UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE

Autor Natalia Toczek, 08.05.2014

   

                Shilajit Mumijo – UZDRAWIAJĄCY BALSAM W PŁYNIE


Mumio  - ceniony już w starożytności leczniczy preparat jest teraz dostępny w nowej formie - płynnej. Shilajit Mumijo - kirgiskie mumijo w płynie opracowano na podstawie jedynej na świecie publikacji o mumijo wydanej w Kirgizji we Frunze(dziś Biszkek) w 1989 roku. Poniżej prezentujemy wywiad z dyrektorem Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce rozpowszechniających preparaty mumijo w płynie i nie tylko Panem Piotrem Maksymilianem Makowskim.

Skąd wziął się pomysł na otwarcie Gabinetów Shilajit Mumijo oraz mumiowpłynie.org w Polsce?
Mumijo zajmujemy się od 7 lat i obserwując, jakie jest nim zainteresowanie na świecie postanowiliśmy wprowadzić to w kraju. Krótko mówiąc z chęci wypełnienie luki, jaka w zakresie mumijo  w Polsce istnieje. Owszem można dostać mumijo w różnej postaci w różnych sklepach, aptekach, targach, ale pochodzenie tego mumijo jest różnorakie, nie zawsze wiarygodne i są to najczęściej tabletki, kapsułki lub w postaci "skałek". Nasze mumijo w płynie produkowane jest na bazie tzw. żywego mumijo, czyli nie przetworzonego w żadną z w/w postaci.Po prostu naturalnego i zdrowego. Sam pomysł mumijo w płynie nie jest nasz. To stara,od pradawnych czasów stosowana postać mumijo w Kirgizji. Tam się nauczyliśmy i stamtąd są nasze receptury.

Czym tak naprawdę jest mumijo?
Wydzielina skalna. Smoła skalna. Łzy gór. Sok górski.Krew gór.Tyle nazw ile miejsc występowania mumijo. Mumijo zostało gruntownie przebadane przez  uczonych na całym świecie i wiadomo jaki jest skład mumijo. natomiast trwają spory, domysły, spekulacje skąd ono się w tych skałach, tak wysoko w górach wzięło. tego nie wie nikt na pewno.Czym jest?- naturalnym, stworzonym przez przyrodę, smolistym specyfikiem, który posiada właściwości lecznicze.

W jaki sposób mumijo wpływa na ciało fizyczne?
Najprościej - proszę stosować i przekonać się samemu.Oczywistym jest, że na każde ciało fizyczne mumijo będzie miało inny wpływ, jako, że i ciała różne. Ze zwiotczałego robi jędrne, ze zmęczonego wypoczęte, z chorego zdrowe, z zatrutego oczyszczone, z połamanego całe - mumijo to najlepszy biostymulator.

Czy mumijo polepsza również kondycję psychiczną i dobre samopoczucie?
Najczęściej bywa tak, że o ile ciało nasze zdrowym jest, kondycja dobra, siły do pracy są, chęć do życia bo i werwa jest, sex udany - to i w psychice luz. A to zapewnia właśnie korzystanie z mumijo w płynie zarówno preparatu, jak i napoju.

Dlaczego mumijo zwany jest rosyjskim czarnym anabolikiem?
Czarny bo i mumijo czarne. Anabolik bo wpływa na budowę m.in.mięśni, radzi sobie z testosteronem. W Rosji mumijo to skarb narodowy. To pożywka dla sportowców, żołnierzy. To obowiązkowe wyposażenie rosyjskich lazaretów wojskowych.

Mumijo to również kosmetyki i preparaty lecznicze - jakie rodzaje posiadacie Państwo w swojej ofercie?
Uważamy, że oferta jest bogata; maści, balsamy, szampony, kremy,emulsje, pasta do zębów i przede wszystkim mumijo w płynie.Najistotniejsze w tej ofercie jest to, że każdy z w/w preparatów stworzono tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach.
Nie produkujemy "na magazyn", produkujemy pod zamówienia. Nie stosujemy do kosmetyków chemicznej wazeliny. Do mumijo w płynie lub napoju nie stosujemy chemicznego selenu i jodu, jak to czyni się przy suplementach diety.
Owszem praca z mumijo jest środkiem na życie ,ale bardziej fascynuje nas skuteczność mumijo, jego zalety i wręcz zadziwiające czasami możliwości w leczeniu chorób uznawanych za nie uleczalne.

Szanowni Państwo.
O mumijo jego zaletach, sukcesach, możliwościach, można nieskończenie. My, czyli twórcy Gabinetów Shilajit Mumijo w Polsce żyjemy z mumijo, stosujemy, cieszymy się bardzo dobrym zdrowiem.Pijemy, stosujemy nacierania, używamy szamponów i pasty do zębów i to od lat.
Uważamy, że nie ma lepszego specyfiku na doskonałe zdrowie, uniezależnienie się od infekcji,dobre samopoczucie i po prostu długowieczność. Wiem, że łatwo to mówić, kiedy ma się nieograniczony dostęp do mumijo. Trudniej jest, kiedy trzeba to kupić. Wiem, ale wiem też, że nie ma nic cenniejszego, jak własne zdrowie.
 
Strona Shilajit Mumijo: http://mumiowplynie.org/
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13° znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod ?gniewnym? nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »