Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak wiedzieć co dalej?

Autor Paweł Karwat, 20.03.2014

 


                                                  Jak wiedzieć „co dalej”?


Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Wiemy, że stąd odejdziemy. Tu jest nam dobrze, więc możemy czuć z tego powodu żal. W końcu, pewnego dnia trzeba będzie opuścić to dobre miejsce. Może nie jest tu idealnie, ale dobrze. Dobrze na tyle, by woleć zostać tutaj zamiast odchodzić w nieznane.
Nic na to jednak nie można poradzić - odejście jest nieuniknione. Rodziny się tutaj z gwarancją odejścia. Skoro nie możemy zmienić samego faktu, to czy nie lepiej, zamiast wchodzić z nim w konflikt, przyjrzeć mu się uważniej?
Czym jest dla ciebie śmierć? Czy to koniec? Ostateczna otchłań? Pustka w rozumieniu niebytu? Znikasz i już cię nie ma?
Dla wielu ludzi odpowiedź jest prosta: tak, ostateczny koniec. Ale proste odpowiedzi rzadko kiedy są odpowiedziami prawdziwymi.
Skąd wiesz, że to koniec? Co takiego w tym dobrym jakkolwiek świecie przekonuje cię, że nie ma niczego dalej?
Pewnie to, że widziałeś ludzkie zwłoki. Kiedyś "były" kimś dla ciebie bliskim: ojcem, matką, kimś z rodziny. Były żywe, potem przestały działać i zaczęły się rozpadać.
Czy to, co widzisz poprzez oczy jest wszystkim, co możesz poznać z rzeczywistości? Innymi słowy czy przypisujesz swojemu zewnętrznemu postrzeganiu prawo do ostatecznego poznania prawdy? Skąd wiesz, że nie można poznać czegoś innego, niż to, co znasz do tej pory? I że to coś, jako część świata i przedmiot zmysłów przekonuje nas ponad wszelką wątpliwość, że śmierć nie jest końcem ludzkiej istoty?
Mówię o widzeniu aury, czakr, energii życia - o tym, z czym jako terapeuta pracuję na co dzień. Nie tylko ja - robi to coraz więcej osób na całym świecie czy zawodowo, czy na własny użytek.
Coraz więcej ludzi rozwija subtelną świadomość i widzi ciała subtelne, aurę itd. Przejawiają zdolności paranormalne. To się dzieje. Ludzkość ewoluuje. Ewolucja obejmuje poznanie tego, co "niewidzialne" dla osób, które nie rozwinęły się jeszcze odpowiednio.
Ta ewolucja nie jest mechaniczna, ale polega na wewnętrznym zaangażowaniu, na przejęciu władzy i odpowiedzialności za własny rozwój. Rozwijasz się z własnej woli. Sam się rozwijasz. Pytanie: czy robisz to? Czy to cię w ogóle interesuje? Czy chcesz znać prawdę o tym, co dalej?
Nie mówię o religii i objawieniach, nie mówię o filozofii i teoriach. Mówię o doświadczeniu. To takie samo doświadczenie, jak doświadczenie ciepłej lub zimnej wody albo smaku cytryny.
Wiesz, że wiesz. Najpierw jednak musisz dowiedzieć się, że nie wiesz, aby wiedzieć. Musisz zakwestionować to, w co ślepo wierzysz lub co dogmatycznie przyjmujesz.
Jak dowiesz się tego, co dalej? W bardzo prosty sposób: poznając to, co blisko ciebie, co najbliżej. Co tu i teraz. I przede wszystkim co w twoim wnętrzu. A co tam jest? Po co mam ci odpowiadać, skoro sam to możesz sprawdzić?

Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge'a Kahili Kinga na odległość,    
kursy i warsztaty: http://www.muninszaman.blogspot.com
Uzdrów swoje pieniądze, związek, ciało i psychikę, relacje towarzyskie i rodzinne oraz duchową ścieżkę!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Shilajit Mumijo - preparat Mumio w płynie!

Od 3 tysięcy lat ludzkość korzysta z dobrodziejstw ,jakie niesie za sobą przyjmowanie mumijo w tym mumijo w płynie a nawet noszenie amuletu z mumijo. Poniżej przedstawiamy artykuł na temat dobrodziej mumio w płynie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »