Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

Wampiryzm energetyczny - rozważania

Autor Grześ Zielonko alias Green994, 04.03.2010


Energia jest wszędzie, gdy jej wibracje stają się za niskie, naturalną rzeczą jest próba wyrównania poziomów. Kto to robi i czy zawsze świadomie dowiecie się w tym artykule.


Na początku warto sobie uświadomić – uzmysłowić fakt tego, że we wszechświecie wszystko dąży do równowagi, przemieszcza się, wibruje i posiada odpowiednią częstotliwość ewentualnie wibrację. Można śmiało wysnuć wniosek, że wszystko jest przejawem energii, czyli to, co materialne jak i duchowe, oczywiście te pośrednie formy jak emocje, uczucia, także. W swojej złożoności tak wielu form i aspektów przejawienia istniejemy także jako formy materialne, które to podobnie jak formy duchowe (energetyczne) rządzą się swoimi prawami. Do takich praw należy miedzy innymi prawo przyciągania, rezonowania i odpychania. To tyle tytułem wstępu o zachowaniu się energii.

W moim odczuciu formy tzw. wampiryzmu energetycznego podlegają takim prawom, jakie opisałem powyżej, inaczej mówiąc – pisząc, jeżeli ktoś ma braki energii w swoim biopolu – jestestwie to w sposób dla tej istoty oczywisty i normalny będzie owy brak uzupełniać poprzez czerpanie energii niejako z, zewnątrz czyli także od innych istot w tym ludzi.

Istoty, z których energia jest czerpana po jakimś czasie się uzupełnia natomiast sam fakt tego, że do tego dopuściła taka istota jest zawsze formą wzorców- zachowań – przekonań, że na takie działania pozwoliła na poziomach nieświadomych (podświadomych) ewentualnie nadświadomych rzadziej oczywiście świadomych, chociaż wzorce i chęć pomagania innym mogą powodować przyciąganie do siebie takich istot i sytuacji.
Warto tutaj zaznaczyć, że wszyscy jesteśmy formami kanałów energetycznych dla przepływu różnego rodzaju częstotliwości energetycznych jak i także formami źródła energii, czyli jesteśmy niejako generatorami energii.

Te istoty z niedoborami energii, które uzupełniają ową poprzez czerpanie od innych istot nazywa się „Wampirami Energetycznymi”. Napiszę szczerze, że w moim odczuciu ta nazwa sama z siebie jest już naznaczona negatywną emocją i nawet krzywdząca dla wielu, gdyż większość tego rodzaju istot nawet nie zdaje sobie sprawy, że dokonuje takich czynności.

Te formy odbierane oraz odczuwane są przez istoty taką sytuacją dotknięte jako atak energetyczny i/lub formę kradzieży (zaboru mienia), czyli interpretacja jest zgoła odmienna od samego faktu dokonywania tych czynności przez istoty osłabione i z niedostatkami energii, a przecież jesteśmy wszyscy na poziomach wyższych ze sobą połączeni – inaczej mówiąc „Jedność z Bogiem”, przenika nas wszystkich ten sam Duch Wszechobecny i Nieskończony.

Ponadto występuje jeszcze taka forma jak dogranie się intencji, czyli przyciągamy do siebie takie a nie inne istoty ewentualnie zdarzenia - sytuacje z określonych przyczyn, prawdopodobnie po to, aby się pewnym procesom przyglądać oraz ewentualnie przepracować o ile posiadamy taką wolę oraz świadomość. Dodam jeszcze, że istoty z niedoborami energii zazwyczaj mają kłopoty z metabolizowaniem własnej energii oraz posiadają wzorce biedy, ubóstwa ogólnie niedostatku, braku wszystkiego, warto zaznaczyć, że wiele wzorców potrafi się przejawiać w różnych aspektach życia (rzeczywistości) oraz na różnych jego poziomach.

W konkretnym przypadku te braki przejawiają się na poziomie energetycznym, emocjonalnym, astralnym czy też mentalnym. Wtedy to w biopolu takich istot funkcjonować może pewnego rodzaju struktura obronna charakteru, dodatkowo wzorzec bezsilności oraz bezradności. Wynika to po części z braku odpowiedniego ugruntowania się i/lub połączenia z Energiami Kosmosu – Wszechświata co wynika z braku świadomości tego, że każdy ma zdolności i możliwości do takich działań, czyli samowystarczalności poprzez odpowiednie metabolizowanie energii.

Najbardziej aktywna w tych procesach jest struktura obronna charakteru nazywana jako „ORALNA” - głównym problemem jest doświadczanie w przeszłości braku pokarmu a głównym lękiem jest niedostatek wszystkiego. Potrzebą ludzką dla tych istot jest ogólnie pojmowana opieka nad sobą – świadomość indywidualnej wystarczalności (samowystarczalność). Natomiast potrzebą duchową jest doświadczanie indywidualnej „esencji gwiazdy rdzenia” jako niewyczerpanego źródła wewnętrznej energii.

Inna sprawa to taka, że istnieją także istoty, które z premedytacją i dla zabawy uprawiają takie zajęcia jak wysysanie – odsysanie energii od innych istot i takie możemy już nazwać „Wampirami Energetycznymi”. Poziom energetyczny tych istot jest już zgoła odmienny, tzn. posiadają już one świadomość swojej mocy oraz możliwości, potrafią działać celowo i z premedytacją. Postępują tak, aby maksymalnie obniżyć częstotliwości innych celem szybkiego odessania energii, wiele z tych istot posiada wiedze w zakresie psychologii czy też medycyny, chociaż w tej grupie znaleźć można i tzw. prostych – zwykłych ssaczy z tym, że silne wzorce walk magicznych posiadają cały arsenał przeróżnych technik prowokacyjnych, celem zaniżenia wibracji oczywiście.

Tych „świadomych wampirów” jest zdecydowanie mniej i natknięcie się na takich świadczyć może o chęci poszerzenia świadomości z tego tematu – zakresu lub przepracowania silnych transowych wzorców walki – w zależności od podjętych kroków – decyzji ewentualnie reakcji. Dogranie się intencji ma także ogromne znaczenie, warto się temu przyglądnąć.

Życzę wielu w temacie przemyśleń i własnych wglądów oraz działań, gdyż jest przecież tak, że na tych świadomych - przebudzonych istotach spoczywa obowiązek działania w zgodzie z prawami wszechświata i poszanowania wolnej woli. Przede wszystkim należy uczyć własnym przykładem, gdyż karanie innych poprzez „odpychanie i odcinanie sie” tak naprawdę nas samych pozbawia wielu wartościowych doświadczeń oraz bardzo istotnych lekcji (dotyczy to wielu dziedzin życia i relacji).

Może jeszcze o tym, co to jest Gwiazda Rdzenia i jak ewentualnie z ową pracować:

Gwiazda Rdzenia - poniżej poziomu harycznego znajduje się wymiar centralnego rdzenia naszej istoty, czyli to, co nazywam poziomem gwiazdy rdzenia, jest to poziom naszego wewnętrznego źródła (umiejscowionej w nas boskości), to z tego wewnętrznego źródła wypływają wszelkie działania twórcze. Znajduje się 3 cm powyżej pępka w centralnej części ciała i jest zupełnie czymś innym niż czakram splotu słonecznego.

Znakomitym sposobem uzdrowienia tego poziomu jest koncentracja na gwieździe rdzenia i wyobrażanie sobie owej jako promienistej, słonecznej energii, której źródło jest wieczne,
Przykładanie dłoni na to miejsce i wyobrażanie sobie jak energia tego miejsca oczyszcza się i energetyzuje, wyobrażać sobie należy, że jest to nasze słońce wewnętrzne, którego energia i światło przenika całą naszą istotę, otoczenie i płynie w kierunku całego wszechświata.

Wyobraź sobie jak owa Energia przenika całe jestestwo i uzdrawia na wszystkich poziomach, jak wprowadza harmonię, równowagę oraz oczyszcza ze wszystkiego, co zbędne i sprzeczne z wolą Boga, niech transformuje owa Energia to wszystko w Bożą Miłość, Czystość, Światłość i Radość.

www.praktykaduchowa.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowe nauki Awatarów

Oto nauki wielkiego Awatara ? Boga, Istoty Najwyższej, które przekazuje jego posłaniec, emisariusz i ambasador ? przewodnik duchowy Jeffrey Armstrong. Dzieli się on z nami najgłębszą wiedzą przodków, mądrością starców z rdzennych kultur i wieczną prawdą o Matce Ziemi i jej dzieciach ? o nas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »