Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

Tajniki magii świec

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 12.03.2014
                                                       TAJNIKI MAGII ŚWIEC
                                                           Berenika Tern


Magiczna energia świecy łączy się z duchową energią tego, który ją zdmuchuje poprzez skupienie na płomieniu świecy, wizualizację życzenia i chęć by się spełniło.
Jak pomóc życzeniu urzeczywistnić się? Poznając tajniki magii świec, wibracje kolorów, potencjał kształtów i siłę olejów, kamieni i roślin, które mogą wzmocnić intencję.
Ogień jest żywiołem, który najmocniej kojarzy się z rytuałami magicznymi – oczyszcza, rozbudza duchową siłę, obnaża prawdę, ale też spala i niszczy. Świece, będąc nośnikiem tej mocy i źródłem światła, otwierają nasze zmysły, wyostrzają intuicję i uwrażliwiają na mistyczny świat magii.
To wyjątkowa książka, która opisuje szczegółowo właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych. Znajdziesz tu praktyczne wiadomości związane z wyborem świec, przygotowaniem ich do rytuałów oraz scenariusze rytuałów magii miłosnej, finansowej, ochronnej i czarnej magii.
Dualistyczna, kreacyjno-destrukcyjna moc żywiołu ognia pomoże ci  oczyścić, ochronić i wzmocnić siłę duchową, przyciągnąć obiekt uczuć lub odsunąć złe wpływy nieżyczliwych ci ludzi. Stosując się do wskazówek autorki możesz zaprogramować swoje intencje tak, by mogły właściwie się realizować w planie materialnym i duchowym.
Podążaj za wskazówkami i oczyść, ochroń i wzmocnij siłę duchową, przyciągnij obiekt uczuć, lub odsuń złe wpływy nieżyczliwych ci ludzi.
Pamiętasz ten magiczny moment, kiedy podczas ostatnich urodzin zdmuchując świeczkę na urodzinowym torcie pomyślałeś życzenie? Mało kto z nas wierzy w ten urodzinowy zwyczaj, jednak każdy chciałby miał taką moc. A co, jeśli powiem ci, że w zdmuchiwaniu świeczki na urodzinowym torcie zawierają się najważniejsze elementy magii świec? To skupienie na płomieniu świecy, wizualizacja intencji i chęć, by się spełniła, tworzą energię, która ma szansę urzeczywistnić życzenie.
Kiedy zapalamy świecę, jej potencjał energetyczny zespala się z energią naszego ducha, by wytworzyć siłę działającą zgodnie z naszą wolą. Poznając tajniki magii świec, wibracje kolorów, potencjał kształtów i siłę olejów, kamieni i roślin, odkrywamy sposoby, które mogą wzmocnić naszą intencję.
Tajniki magii świec to wyjątkowa książka, która szczegółowo omawia właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych. Znajdziesz tu praktyczne wiadomości związane z wyborem świec, przygotowaniem ich do rytuałów, a także gotowe scenariusze rytuałów magii miłosnej, finansowej i ochronnej. Dowiesz się, że wibracja barw, forma świecy, a także energia roślin, kamieni i metali szlachetnych może mieć znaczący wpływ na ukierunkowanie i urzeczywistnienie intencji.
Korzystając z dualistycznej – kreacyjnej i destrukcyjnej – mocy żywiołu ognia możesz programować swoje intencje tak, by mogły właściwie się realizować w planie materialnym i duchowym.
Wzmocnij siłę pozytywnych intencji, dzięki energii magii świec!

Polecamy!

Więcej na: http://www.illuminatio.pl/

KONKURS: Czy lubisz świece? Który kolor świec używasz najczęściej i dlaczego? Prześlij swoje refleksje na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką TAJNIKI MAGII ŚWIEC Bereniki Tern.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących - Brandy Williams

To przystępny podręcznik, który wprowadza w zagadnienia magii praktycznej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »