Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

Tajniki magii świec

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 12.03.2014
                                                       TAJNIKI MAGII ŚWIEC
                                                           Berenika Tern


Magiczna energia świecy łączy się z duchową energią tego, który ją zdmuchuje poprzez skupienie na płomieniu świecy, wizualizację życzenia i chęć by się spełniło.
Jak pomóc życzeniu urzeczywistnić się? Poznając tajniki magii świec, wibracje kolorów, potencjał kształtów i siłę olejów, kamieni i roślin, które mogą wzmocnić intencję.
Ogień jest żywiołem, który najmocniej kojarzy się z rytuałami magicznymi – oczyszcza, rozbudza duchową siłę, obnaża prawdę, ale też spala i niszczy. Świece, będąc nośnikiem tej mocy i źródłem światła, otwierają nasze zmysły, wyostrzają intuicję i uwrażliwiają na mistyczny świat magii.
To wyjątkowa książka, która opisuje szczegółowo właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych. Znajdziesz tu praktyczne wiadomości związane z wyborem świec, przygotowaniem ich do rytuałów oraz scenariusze rytuałów magii miłosnej, finansowej, ochronnej i czarnej magii.
Dualistyczna, kreacyjno-destrukcyjna moc żywiołu ognia pomoże ci  oczyścić, ochronić i wzmocnić siłę duchową, przyciągnąć obiekt uczuć lub odsunąć złe wpływy nieżyczliwych ci ludzi. Stosując się do wskazówek autorki możesz zaprogramować swoje intencje tak, by mogły właściwie się realizować w planie materialnym i duchowym.
Podążaj za wskazówkami i oczyść, ochroń i wzmocnij siłę duchową, przyciągnij obiekt uczuć, lub odsuń złe wpływy nieżyczliwych ci ludzi.
Pamiętasz ten magiczny moment, kiedy podczas ostatnich urodzin zdmuchując świeczkę na urodzinowym torcie pomyślałeś życzenie? Mało kto z nas wierzy w ten urodzinowy zwyczaj, jednak każdy chciałby miał taką moc. A co, jeśli powiem ci, że w zdmuchiwaniu świeczki na urodzinowym torcie zawierają się najważniejsze elementy magii świec? To skupienie na płomieniu świecy, wizualizacja intencji i chęć, by się spełniła, tworzą energię, która ma szansę urzeczywistnić życzenie.
Kiedy zapalamy świecę, jej potencjał energetyczny zespala się z energią naszego ducha, by wytworzyć siłę działającą zgodnie z naszą wolą. Poznając tajniki magii świec, wibracje kolorów, potencjał kształtów i siłę olejów, kamieni i roślin, odkrywamy sposoby, które mogą wzmocnić naszą intencję.
Tajniki magii świec to wyjątkowa książka, która szczegółowo omawia właściwości kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów magicznych. Znajdziesz tu praktyczne wiadomości związane z wyborem świec, przygotowaniem ich do rytuałów, a także gotowe scenariusze rytuałów magii miłosnej, finansowej i ochronnej. Dowiesz się, że wibracja barw, forma świecy, a także energia roślin, kamieni i metali szlachetnych może mieć znaczący wpływ na ukierunkowanie i urzeczywistnienie intencji.
Korzystając z dualistycznej – kreacyjnej i destrukcyjnej – mocy żywiołu ognia możesz programować swoje intencje tak, by mogły właściwie się realizować w planie materialnym i duchowym.
Wzmocnij siłę pozytywnych intencji, dzięki energii magii świec!

Polecamy!

Więcej na: http://www.illuminatio.pl/

KONKURS: Czy lubisz świece? Który kolor świec używasz najczęściej i dlaczego? Prześlij swoje refleksje na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką TAJNIKI MAGII ŚWIEC Bereniki Tern.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Terapie kwantowe (3). Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa.

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »