Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Felietony

Refleksja na 2014 rok.

Autor Paweł Karwat, 06.01.2014

                                       Co może nas czekać w 2014 roku?


Rok 2013 był uznawany za przełomowy. Dla osób, które rozwijają się duchowo przełomowym jest każdy dzień. Ten, kto żyje w prawdzie powinien się często zmieniać – miał głosić Konfucjusz.
Istnieją różne przyczyny, za sprawą których można nieco przybliżyć sobie możliwości tego, jak ta zmiana może się potoczyć. Zawsze jednak w przypadku człowieka może ona wyglądać inaczej, niż się przypuszcza.
Nie będąc maszynami, lecz ludźmi, wspólnie tworzymy historię. Gdy pewne rzeczy się wydarzą mamy wrażenie, że musiały się wydarzyć, że były konieczne. Jednakże przyjęcie konieczności nie zgadza się z naturą i pragnieniem wolności. I tym samym naszej godności.
Musimy więc oscylować gdzieś pomiędzy prawdopodobieństwem a pewnością, zgłębiając niewidzialne przyczyny, ale patrząc uważnie na to, co dzieje się na zewnątrz.
Jaki może stać się 2014 rok? Widać wpływ białego człowieka, chcącego doprowadzić do organizacji, która może przynieść szkodę, ale jego plany będą pokrzyżowane, nie udadzą się, zostanie zablokowany. Ma to sądzę związek z Rosją i jej byłymi „przedmieściami”. Wpływ czarnego człowieka, obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Widać jakieś urojone zbrojne akcje, nie trafiające w dziesiątkę, nie mające większego sensu i skazane na porażkę. Znowu Rosja, złość prezydenta tego kraju.
Pojawia się jakieś schorzenie, być może wirus.
Ten rok sądzę będzie rokiem politycznego oczyszczania, zwłaszcza od strony rosyjsko-wschodniej. Rok konsekwencji dla ludzi działających nieuczciwie i  na szkodę, forsując własne ciemne interesy.
Miga w oddali słabym sygnałem jakby odkrycie na temat roślin mających ważne lecznicze właściwości. Prace badawcze z tym związane. Te rośliny zdaje się mają ciemne owoce, jak czarne porzeczki.
Wpatrywanie się w wewnętrzne zjawiska przywołuje coraz to nowsze głębie. Można tak siedzieć przez cały dzień i opisywać. Ale czy warto? Czy warto próbować wszystko wiedzieć?
Być może nadmiar zainteresowania światem, tym, co na zewnątrz spowoduje, że przestaniemy interesować się najważniejszą wiedzą – wiedzą o samym sobie? A wiara w fatum sprawi, że przestaniemy być twórcami swojego życia, czyli że zamiast być graczami staniemy się piłkami?

Munin – usługi huny na dystans, bezpłatne diagnozy ze zdjęcia, www.muninszaman.blogspot.com

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duch dżungli. Wspomnienia z dzikiej Wenezueli.

Duch dżungli to zaproszenie do wzięcia udziału w fascynującej wyprawie Justyny Romanowskiej do wenezuelskiej dżungli. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »