Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

EVERLASTING

Autor Muzyka dla Duszy, 30.12.2013
                                                           EVERLASTING


EVERLASTING, to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosły świat i bardzo chce realizować swoje marzenia. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, z którym odkrywa wspólną pasję do odkrywania siebie poprzez tantrę. Niestety, jej nieposkromiony charakter prowadzi ją do kłopotów, które kończą się dla niej tragicznie. Pomimo ogromnej wrażliwości, nie zawsze jest w stanie zapanować nad swoją zmysłowością i magnetyzmem.

Anna, od dawna interesuje się duchowością. Dorastając w otoczeniu dzikiej i pięknej przyrody, potrafi dostrzec jej piękno i głębię, które oddaje poprzez swoje obrazy i fotografię. Niestety, ma też drugą naturę, która ciągnie ją do ludzi. Ma ochotę się bawić i poznawać świat, nie zawsze w sposób, który by odpowiadał otoczeniu. Jest bardzo niepokorna, co niejednokrotnie przysparza jej wielu kłopotów. Gdy poznaje Mateusza, w pierwszej chwili zachowuje ostrożność, ale szybko wpada w sidła własnych uczuć i pozwala sobie podążyć za nimi, nie zawsze zachowując ostrożność.

Mateusz jest sportowcem, odpowiedzialnym, młodym człowiekiem, który marzy już, aby ustabilizować swoje życie, skończyć studia, założyć własną firmę i stworzyć rodzinę z kochającą u boku kobietą. Próbuje zaopiekować się Anną, wprowadzić w dorosły świat i powoli przyzwyczaić ją do swoich planów. Czy Anna się do tego nadaje? Jest młoda, chce się bawić, poznawać nowych ludzi. Jej zbytnia otwartość trochę denerwuje Mateusza, który chciałby, aby podzielała jego poglądy o stabilizacji. Przypadkiem odkrywa zamiłowanie Anny do zgłębiania jednej ze ścieżek tantrycznych, oraz nauki o samowyzwoleniu: "Dzogczen", albo osiąganiu wielkiej doskonałości, co oznacza to słowo. Jest to także i jego pasją i bardzo chciałby rozpocząć ćwiczenia, które pomogłyby mu wejść na wyższy poziom rozwoju. Obydwoje odkrywają świat połączenia świadomości z energią seksualną. Odkrywają ją nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Dla Anny staje się to także możliwością, zmierzenia się ze swoją karmiczną przeszłością, którą odkrywa w snach.

Powieść dzieje się równolegle w świecie snów i w teraźniejszości. Anna, musi nie tylko poznać siebie, ale i opanować zdolności, na których przejaw jest niekoniecznie gotowa. Szybko się jednak przekonuje, że to te zdolności już dawno, w innych wcieleniach wyznaczyły jej ścieżkę rozwoju.

Czy Mateuszowi uda się przekonać Annę, że życie w związku, wcale nie musi oznaczać utraty wolności? Czy Anna wkroczy na ścieżkę, która niesie dla niej dużo zagrożeń, ale jest pełna pasji i możliwości odkrywania siebie. Przekonacie się w kolejnych częściach.

Cena: 28 zł

Więcej na: http://www.annaatras.com/#
Książkę można zamówić pod telefonem :

    stacjonarnym: 058 669-59-82
    komórkowym: 509-389-476

16 stycznia 2014 odbędzie się internetowe spotkanie z Anią o godzinie 19:30 w gdańskim radiu Sar w czasie audycji Muzyka dla Duszy.  www.radiosar.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Reiki

Reiki jest uniwersalną energią leczącą. Dr. Mikao Usui jest założycielem systemu uzdrawiania energią Reiki Usui Shiki Ryoho Reiki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »