Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

TRENING MASAŻU MIĘŚNIOWO POWIĘŹIOWEGO

Autor Kików, 06.10.2013

 


 

MISTRZ SATYARTHI PELOQUIN Z USA POPROWADZI
CERTYFIKOWANY TRENING MASAŻU MIĘŚNIOWO POWIĘŹIOWEGO 4-8 Grudzień 2014


Część I - Szyja i Krzyż (4-8 Grudzien 2013)
http://www.transformative-bodywork.com/en/events/mercz1

1. Część I (4-8 Grudzien 2013) ?Szyja i Krzyż

?Schematy spięć emocjonalnych powodują skurcz miękkiej tkanki, co z kolei jest przyczyną 95% objawów przewlekłego bólu. Koncentrując się na na szyi i krzyżu, dowiesz się jak pracować z ciałem głęboko i delikatnie, posiądziesz sztukę czerpania informacji poprzez dłonie i udzielania uzdrawiającego masażu z pełną obecnością i intencją.
Masaż mięśniowo-powięziowy. Myofascial Energetic Release – MER (Energetyczne Rozluźnienie Powięzi).?Głęboki dotyk pełny wyczucia i holistyczne zrozumienie leczenia bólu.?Satyarthi będzie uczyć holistycznego zrozumienia połączenia pomiędzy umysłem, emocjami i ciałem.
W tym szkoleniu Satyarthi będzie uczyć:
* Sztuki i teorii głębokiej pracy z ciałem.?* Wspomaganego rozciągania. (Technika pochodząca z Ajurwedyjskiego Jogicznego Masażu, zwiększającego elastyczność i zakres ruchu).?* Jak uwolnić przewlekły skurcz mięśni poprzez głęboki i wyczulony oraz delikatny i współczujący dotyk.?* Poprzez zrozumienie przyczyn bolesnego skurczu mięśni, uświadomimy klientowi, jak stłumione emocje, psychologiczne lęki oraz dysfunkcyjne nawyki, mogą prowadzić do tych objawów. Dowiesz się, jak zapewnić klientowi pełny program indywidualnych ćwiczeń i praktyk, które wyeliminują ból do samego rdzenia.?* Strukturalnego, funkcjonalnego i emocjonalnego odczytywania ciała.?* Jak pracować z pięcioma rodzajami osobowości, opracowanymi przez Wilhelma Reich’a.?* Uzdrawiania traumy, poprzez świadomość wewnętrznych wrażeń w ciele (felt sense) i aktywowania naturalnej zdolności organizmu do samoregulacji i uwalniania traumy.?* Terapii Trigger Point (uciskanie szczególnych punktów na ciele) uwalniającej od bólu. Jak pracować z bolesnymi miejscami tak długo, aby dać tkance czas na odprężenie i nawodnienie.?* Uwalniania stawów.?* Pracy z oddechem.?* Anatomii mięśni i kości.?* Strukturalnej interwencji w celu zharmonizowania struktury ciała.?* Ruchu odprężającego. Przedstawienie nowego ruchu, który jest bardziej zharmonizowany, skoordynowany i pełen wdzięku.?* Użycia badań dotykowych, jako ważnego narzędzia do diagnozowania i oceny.?* Codziennych medytacji. Medytacji poprzez dotyk i dotyku jako medytacji.
Cena: 1.550 pln
Miejsce: Kikow www.kikow.pl

Zapraszamy!!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie rekonektywne - uzdrowienie przez połączenie

To jest nowe, to jest inne, to jest prawdziwe. Uzdrowienie poprzez połączenie z zamysłem Universum. Zobacz sam! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »