Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Gdy lekarz szpital zawodzi

Autor Natalia Toczek, 09.09.2013

 

 

 

 

                                           Gdy lekarz, szpital zawodzi...


John Stanisław Bush - Ma 85 miejsce w skali świata, począwszy od najlepszych uzdrowicieli. Jego bioenergia wynosi 129% w skali 1-100 w założeniu, że podstawowa ma 33%. Jest to czystość aury na przepływ Boskiej energii przez uzdrowiciela do odbiorcy. Potencjał bioenergii można zmierzyć z łatwością każdemu, a nawet powinno się przy wyborze uzdrowiciela, celem wiedzy o jego mocy uzdrowicielskiej. W dzisiejszych czasach mamy wiele technik i sposobów by z łatwością odróżnić i pomierzyć „kto jest kto”. Potrafi to z łatwością każdy radiesteta. John Bush pomaga potrzebującym dziesiątki lat, w tym zawodowo od 1994 roku.


Skąd to motto „Gdy lekarz, szpital zawodzi, John Bush z Bożą pomocą przychodzi” – czyli jak to się wszystko zaczęło?


Zanim oficjalnie zacząłem pracować w swojej klinice w Chicago jako uzdrowiciel przekonałem się, że posiadam dar i pomagam zneutralizować różne choroby – w tym te najcięższe, takie jak nowotwory czy marskość wątroby.  Pomogłem ponad 90 procentom moich pacjentów.

Na czym dokładnie opiera się Pana działanie?

Ja jestem tylko narzędziem, transformatorem energii przekazywanej mi przez zwierzchnie siły. Ta energia przechodzi przeze mnie i uzdrawia innych. Dzieje się tak podczas sesji zarówno indywidualnych jak i zbiorowych, wobec których nie ma limitów - na niektóre spotkania przybyło nawet 900 osób.

Gdzie obecnie Pan przyjmuje?

Przyjmuję i pomagam tam gdzie jestem, tam gdzie jest moje serce i dusza.

Czym dla Pana jest cud?

Cuda dokonują się codziennie na naszych oczach. Jednakże ludzie mają oczy, a nie widzą, mają uszy, a nie słyszą. Tak się dzieje np. z materializacją... gdy coś rośnie, dojrzewa. To jest cud. A my jesteśmy dziećmi Bożymi -  kiedy rozbudzimy w sobie moc boską, tak samo w Jego imieniu możemy dokonywać cudów.

Co robić, by rozwijać się duchowo?


Wszyscy ludzie pragną być szczęśliwi – zarówno w dziedzinie materialnej, psychicznej, jak i duchowej. Ale nie wszyscy wiedzą, iż by się przejawiać na Ziemi we wszystkich dziedzinach  nie mogą wprowadzać do siebie negatywu. Zło rodzi zło. Jeśli wprowadzamy do swojego wnętrza negatywne, destrukcyjne emocje zabrudzamy siebie. Dzieje się to np. gdy złościmy się na innych. A to blokuje nasz rozwój. Ponadto jeśli komuś nie pomagamy to przynajmniej nie przeszkadzajmy. Wiedzę duchową, którą czerpiemy z różnych źródeł powinniśmy wykorzystywać w praktyce, teoria nie da prawdziwych czynów, musi przejawiać się w praktyce.


Prowadzi Pan także sesje podróży astralnych. Co to jest?

Gdy komputer się zepsuje oddajemy go do naprawy. Ja podczas podróży astralnych robię dokładnie to samo.
Podróż astralna to rodzaj medytacji, w której po wyciszeniu pacjenta dochodzi do jego uzdrawiania.  Częstotliwość fal wysyłanych przez mózg to około 21 Hz. Podczas podróży astralnych pacjent  zostaje „wysłany” do miejsc lub zdarzeń, w których czuję się szczęśliwy i bezpieczny. Następuje wtedy stan relaksu, podczas którego dochodzi do obniżenia częstotliwości fal mózgowych do 10-12 Hz. Dzięki temu świadomość pacjenta nie stoi na przeszkodzie w dostaniu się i usunięciu blokad energetycznych występujących w jego podświadomości. Dokonują tego aniołowie-chirurdzy czyli wyższa energia. Im więcej osób uczestniczy w takiej sesji jednocześnie tym lepiej, gdyż energia dobra, która się uwalnia podczas medytacji komasuje się i dodatkowo oczyszcza. Niektórzy nawet płaczą.


Jak dużo osób przeżywa świadomą podróż poza ciałem podczas pierwszego seansu?

Jest to około 95 procent osób, osób, które ufają, otwierają się.


Jakie wskazówki dałby Pan osobom, którzy chcą rozwijać się duchowo?

Są to przede wszystkim trzy rzeczy:

1.Aby kontrolowali to, co „wpuszczają”  do swego serca i ,co „wypuszczają” z siebie;
2.By byli uczciwi w stosunku do siebie i innych – to daje gwarancję bezpieczeństwa;
3.By pomagali innym wtedy, gdy ci inni tego potrzebują, a nie, kiedy sami tego chcemy.

A gdy człowiek cierpiący nie chce pomocy?

Każdy ma to, na co zasłużył. Do człowieka cierpiącego trzeba podejść „wibracyjnie”, spokojnie, położyć mu energetyczną dłoń na barku..a wtedy on poczuje, że wysyła się w jego stronę miłość. To już mu pomoże. Można także bezpośrednio z serca przesłać drugiemu kulę miłości, nawet z dużych odległości. I już po 3 minutach zobaczymy zmiany w świecie tego człowieka – zakończenie sporów i kłótni, uśmiech na twarzy. Wszyscy mamy wzajemne oddziaływanie na siebie.

Czym jest jedność dla Pana?

Jedność to życie i miłość oraz przejawianie się w życiu. Nie każdy jest w tej jedności, ale każdy tego podświadomie pragnie. Dlatego przebaczajmy innym, nie nośmy urazów w sobie. To im pomoże.  Twórzmy sobie niebo już tutaj na Ziemii.

Zapraszamy na stronę Johna Stanisława Busha:
http://www.energiadlazdrowia.pl/

tel: Kom: 502-860-658


Sesja podróży astralnej >>>

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Uchwyć się dobra

Chcemy, by świat był lepszy i oczekujemy, że ktoś lub coś okaże nam odpowiednio dużo dobra. Próbujemy ulepszyć nasze życie i mamy nadzieję, że pewnego dnia zjawi się człowiek, który sprawi, że to się stanie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »