Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT Dla początkujących

Refleksologia dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 25.08.2013                          Refleksologia dla początkujących - David F. VennellsRefleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. Uciskanie tych punktów stymuluje układ nerwowy i poprawia krążenie, co ma pozytywny wpływ na zaburzone funkcje organizmu. Ten delikatny masaż także równoważy, oczyszcza i odświeża energię.

Metoda nie jest skomplikowana, a dzięki radom wykwalifikowanego i doświadczonego terapeuty Davida Vennellsa otrzymujemy przystępny przewodnik krok po kroku wprowadzający w tajniki refleksologii, od jej podstaw po przeprowadzenie pełnej sesji.

W książce znajdziemy czytelne i kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami, informacje na temat położenia refleksów oraz przeprowadzania zabiegów, a nawet studia przypadków osób korzystających z tej metody.

Refleksologia to prosta i skuteczna metoda terapii niekonwencjonalnej, dzięki której można między innymi: pokonać wiele fizycznych dolegliwości; zyskać większą świadomość, energię, siły witalne; nauczyć się radzić ze stresem i zniwelować napięcie – po prostu poczuć pełnię zdrowia i szczęścia.


KONKURS!!

Czy posiadasz ciekawe doświadczenia związane z refleksologią? Doświadczyłeś jej dużego wpływu na ciało i ducha? A może pragniesz nauczyć się tej sztuki pomocy sobie i innym? Napisz do nas!! Ciekawe opisy zostaną nagrodzone książką
Refleksologia dla początkujących - Davida F. Vennells.

Polecamy!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

EVERLASTING

EVERLASTING, to historia młodej dziewczyny, która wkracza w dorosły świat i bardzo chce realizować swoje marzenia. Na jej drodze pojawia się mężczyzna, z którym odkrywa wspólną pasję do odkrywania siebie poprzez tantrę. Niestety, jej nieposkromiony charakter prowadzi ją do kłopotów, które kończą się dla niej tragicznie. Pomimo ogromnej wrażliwości, nie zawsze jest w stanie zapanować nad swoją zmysłowością i magnetyzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »