Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT Dla początkujących

Refleksologia dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 25.08.2013                          Refleksologia dla początkujących - David F. VennellsRefleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. Uciskanie tych punktów stymuluje układ nerwowy i poprawia krążenie, co ma pozytywny wpływ na zaburzone funkcje organizmu. Ten delikatny masaż także równoważy, oczyszcza i odświeża energię.

Metoda nie jest skomplikowana, a dzięki radom wykwalifikowanego i doświadczonego terapeuty Davida Vennellsa otrzymujemy przystępny przewodnik krok po kroku wprowadzający w tajniki refleksologii, od jej podstaw po przeprowadzenie pełnej sesji.

W książce znajdziemy czytelne i kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami, informacje na temat położenia refleksów oraz przeprowadzania zabiegów, a nawet studia przypadków osób korzystających z tej metody.

Refleksologia to prosta i skuteczna metoda terapii niekonwencjonalnej, dzięki której można między innymi: pokonać wiele fizycznych dolegliwości; zyskać większą świadomość, energię, siły witalne; nauczyć się radzić ze stresem i zniwelować napięcie – po prostu poczuć pełnię zdrowia i szczęścia.


KONKURS!!

Czy posiadasz ciekawe doświadczenia związane z refleksologią? Doświadczyłeś jej dużego wpływu na ciało i ducha? A może pragniesz nauczyć się tej sztuki pomocy sobie i innym? Napisz do nas!! Ciekawe opisy zostaną nagrodzone książką
Refleksologia dla początkujących - Davida F. Vennells.

Polecamy!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2017

Mocny, ostry. radykalny półkrzyż na pełni Księżyca kończy względnie spokojny czas na świecie. Jaki będzie mieć to wpływ na globalną sytuację, problem z uchodźcami, oraz nasze krajowe sprawy? Zapraszam do lektury prognozy na lipiec 2017.
więcej »