Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT Dla początkujących

Refleksologia dla początkujących

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 25.08.2013                          Refleksologia dla początkujących - David F. VennellsRefleksologia to nieinwazyjna metoda uzdrawiania. Aby z niej korzystać nie potrzeba specjalistycznych narzędzi, gdyż polega ona na masowaniu odpowiednich punktów na stopach, które są przyporządkowane konkretnym narządom, organom i częściom ciała. Uciskanie tych punktów stymuluje układ nerwowy i poprawia krążenie, co ma pozytywny wpływ na zaburzone funkcje organizmu. Ten delikatny masaż także równoważy, oczyszcza i odświeża energię.

Metoda nie jest skomplikowana, a dzięki radom wykwalifikowanego i doświadczonego terapeuty Davida Vennellsa otrzymujemy przystępny przewodnik krok po kroku wprowadzający w tajniki refleksologii, od jej podstaw po przeprowadzenie pełnej sesji.

W książce znajdziemy czytelne i kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami, informacje na temat położenia refleksów oraz przeprowadzania zabiegów, a nawet studia przypadków osób korzystających z tej metody.

Refleksologia to prosta i skuteczna metoda terapii niekonwencjonalnej, dzięki której można między innymi: pokonać wiele fizycznych dolegliwości; zyskać większą świadomość, energię, siły witalne; nauczyć się radzić ze stresem i zniwelować napięcie – po prostu poczuć pełnię zdrowia i szczęścia.


KONKURS!!

Czy posiadasz ciekawe doświadczenia związane z refleksologią? Doświadczyłeś jej dużego wpływu na ciało i ducha? A może pragniesz nauczyć się tej sztuki pomocy sobie i innym? Napisz do nas!! Ciekawe opisy zostaną nagrodzone książką
Refleksologia dla początkujących - Davida F. Vennells.

Polecamy!

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pokonać strach

Każdy człowiek zna uczucie strachu. Strach w pozytywnym znaczeniu jest naturalnym systemem obronnym i ma na celu ochronę żywych istot przed niebezpieczeństwem. Fizjologicznie rozpatrując, pod wpływem strachu zostaje nasze ciało przygotowywane do dwóch możliwych reakcji albo zostać i walczyć, albo uciekać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »