Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 04.08.2013

 

                             


                               Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan
Numerologia chaldejska to dziedzina odmienna od powszechnie znanej numerologii (tzw. pitagorejskiej). W odróżnieniu od niej i innych systemów numerologicznych jest niezwykle precyzyjna, pozwala na określenie ścieżki życiowej, celów, wyzwań, talentów czy mocnych stron.
Numerologia chaldejska polega na analizie energii liter i ich znaczeniu, opierając się na imionach i nazwisku aktualnie używanych. Niestety nie jest to prosty system, jednak ta książka jest napisana w bardzo przystępny sposób, a dokładne wyjaśnienia sprawiają, że staje się ona wyjątkowo zrozumiałą, praktyczną i bardzo łatwą w stosowaniu dziedziną.
W książce znajdują się szczegółowe wyjaśnienia poszczególnych liczb i liter oraz przykłady portretów numerologicznych znanych osób, dzięki którym przyswojenie tej dziedziny jest jeszcze łatwiejsze.
Dzięki numerologii chaldejskiej otrzymamy mnóstwo wskazówek, inspirujących i pouczających przesłań. To metoda, która umożliwia określenie i realizację celów, a także rozszyfrowanie wszelkich cennych informacji zawartych w imieniu i nazwisku.
Warto odkryć tajemnice tej starożytnej dziedziny, bo z pewnością będzie ona służyć lepszemu życiu.


KONKURS!!!

Czy zwracacie uwagę na liczby w Waszym życiu? Jeśli tak opiszcie ciekawy przypadek związany z liczbami i prześlijcie na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze opisy nagrodzimy książką: "Numerologia chaldejska"

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dieta aztecka. Odchudzająca moc cudownych nasion CHIA - Dr Bob Arnot

Oto plan rewolucyjnej, trójfazowej diety azteckiej, opartej na pokarmach, które spożywali Aztekowie. Najważniejszym jej składnikiem są cudowne nasiona chia, które przebijają pod względem wartości odżywczych każdy inny rodzaj zdrowej żywności. Zawierają one 8 razy więcej omega-3 niż hodowlany łosoś atlantycki, 6 razy więcej wapnia niż mleko, 3 razy więcej żelaza niż szpinak, 2 razy więcej błonnika niż otręby, 15 razy więcej magnezu niż brokuły, 4 razy więcej selenu niż len! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »