Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Konkurs Książki PATRONAT

Dar duszy

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 27.07.2013

          

 

 

 

 

                                            "Dar duszy" Robert SchwartzDar duszy to druga książka – po Odważnych duszach – pióra Roberta Schwartza, traktująca o planowaniu przedurodzeniowym. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza koncypuje przed narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia on tematykę znacznie trudniejszych przeżyć, jak: poronienie czy choroba psychiczna.
Na kartach tej książki zostały opowiedziane historie osób, których los boleśnie doświadczył. Ale dzięki sesjom z mediami i channelerami, którzy przekazali im informacje z „drugiej strony”, byli oni w stanie:
Uporać się z emocjami, z którymi nie radzili sobie w poprzednich inkarnacjach;
Przekształcić świadomość ofiary w potężnego twórcę życia;
Pozbyć się poczucia winy i wypełnić miłością, zrozumieniem i współczuciem wobec siebie;
Przebaczyć tym, którzy ich skrzywdzili;
Zrozumieć, że są pięknymi, wspaniałymi i świętymi duszami;
Odkryć, że są najodważniejszymi z istot, gdyż wcielili się w wymiarze ziemskim i zaplanowali sobie tak trudne doświadczenia.

Ta książka jest mapą duszy. Podążając za nią, łatwo można znaleźć drogę do miłości, piękna i światła – do oświecenia i uzdrowienia.

KONKURS:

Czy czułeś kiedyś intensywnie, że to co się wydarzyło było planem Twojej duszy? Jeśli tak, opisz swoje doświadczenie i wyślij na adres biuro@ezoter.pl. Do wygrania książka Dar duszy Roberta Schwartza.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia natury. Jak wykorzystać energię żywiołów

Niezależnie od tego, jaka sfera Twojego życia wymaga modyfikacji, we wprowadzeniu pozytywnych zmian przydatna będzie magia natury. Ziemia pomaga znaleźć nową pracę oraz poprawić stan finansów, a Powietrze zwiększa inteligencję i wspomaga podczas podróży. Ogień chroni i dodaje odwagi, a Woda wspomaga sprawy sercowe i uzdrawia. Teraz również Ty możesz okiełznać magię żywiołów i dostosować ją do swoich potrzeb. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »