Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki

Miłość Bóg i kuchnia francuska

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 04.06.2013


                                         
 
                                             Miłość, Bóg i kuchnia francuskaCo może wyjść z połączenia jedzenia, duchowości i miłości? Zgrabna recepta na życie, podana w prosty i ujmujący serce sposób.

Miłość, Bóg i kuchnia francuska to historia Jamesa, który doświadcza bardzo nieoczekiwanego rozstania z kobietą. To dopiero początek historii, ponieważ James znajduje się w przyjemnym pensjonacie w uroczej miejscowości niedaleko Toronto, a na dodatek spotyka na swojej drodze niesamowitego człowieka – francuskiego kucharza, który równie lekko jak wyśmienite dania serwuje lekcje o miłości i duchowości.

W ten sposób rozpoczyna się niebywały proces transformacji, podczas której James przygląda się swoim przeszłym związkom, pozbywa się negatywnych wzorców oraz uczy, jak uwolnić się od strachu i w pełni otworzyć serce.

Recepta tego wyjątkowego szefa kuchni jest prosta: jedzenie jest źródłem pełnej duchowości. Spożywanie posiłków przypomina głęboką medytację, gdyż wymaga milczenia i cieszenia się chwilą, a wtedy najłatwiej wniknąć we własne Ja.

To wyjątkowa, łatwa w odbiorze powieść, która łączy w sobie to, co najlepsze i najważniejsze… francuską sztukę jedzenia, miłość i duchowość. Podpowie także, jak zostać szefem, nie tylko w kuchni, ale przede wszystkim we własnym życiu. To recepta na życie przekazana w bardzo osobisty sposób, który trafi do każdego.

Pokochaj jedzenie, a pokochasz życie!

Więcej o książce na stronie www.illuminatio.pl

 

KONKURS!

Jedzenie jest źródłem pełnej duchowości - brzmi idea powyższej książki. A jakie potrawy - według Ciebie - są najbardziej "duchowe"? Swoją odpowiedź prześlij do 30 czerwca 2013 roku na adres biuro@ezoter.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką "Miłość, Bóg i kuchnia francuska" Jamesa F. Twymana.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2017

Przed nami jeden z najbogatszych w ważne wydarzenia w kluczowych dla świata horoskopach. Co nas zatem czeka w październiku? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na kolejny miesiąc.
więcej »